Jedan radni dan u "buži" objekta Klek

Iskustva i priče iz perioda kada je Željava bila u funkciji.

Re: Jedan radni dan u "buži" objekta Klek

Postby LupusREBEL on 24 Sep 2008, 12:54

To su uglavnom u dvojci, e sad kud vode i koja je točna pozicija to ćete vi znati koji mapu znate napamet...
To dok Fire tražio stol za spolni penis ja sliko ta vrata...
LupusREBEL

Postby relay station on 24 Sep 2008, 13:02

da ne bi došlo do zabune velika pancirna vrata se uvlace u svoj servisni prostor(gdje je bio motor i sajle)taj prostor ujedno je i ulaz za ljudstvo u shemi(hermetizacija)dio objekta u okolnostima kad su glavna pancira vrata u zastitnom položaju-dakle kada je galerija zatvorena velikim panc vratima...e sad taj servisni prostor je sa unutarnje strane zatvoren obicnim limenim vratima(sto je vidljivo i na videu)a sa vanske strane sa malim pancirnim vratima sta je i logicno...nitko nekaze da se ti moraš svega sjecati..pa super i imaš sječanja i pomogao si puno sa svim detaljima..daj nastavi pricu jedan dan klasicni...evo pitanja kad zavrsi radno vrijeme 07-15 koloko po tvojoj procjeni ostaje ljudi pod zemljom ukupno(moja procjena je 20ak)uracinavsi zvijezdi i sa prislusnim centrom naravno
Image Ako želite posjetiti aerodrom Željava i okolicu, obratite pažnju na OVE PODATKE
relay station
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby VP4868/4 on 24 Sep 2008, 14:42

relay station wrote:da ne bi došlo do zabune velika pancirna vrata se uvlace u svoj servisni prostor(gdje je bio motor i sajle)taj prostor ujedno je i ulaz za ljudstvo u shemi(hermetizacija)dio objekta u okolnostima kad su glavna pancira vrata u zastitnom položaju-dakle kada je galerija zatvorena velikim panc vratima...

hoces reci da se prolazilo izmedju dva zida koji su bili vodilice vrata tj.kad se vrata uvuku ti udjes
u isti prostor za njima.??? ja sam pristojan gospodin u srednjim godinama.

relay station wrote:e sad taj servisni prostor je sa unutarnje strane zatvoren obicnim limenim vratima(sto je vidljivo i na videu)a sa vanske strane sa malim pancirnim vratima sta je i logicno...nitko nekaze da se ti moraš svega sjecati..pa super i imaš sječanja i pomogao si puno sa svim detaljima..daj nastavi pricu jedan dan klasicni...evo pitanja kad zavrsi radno vrijeme 07-15 koloko po tvojoj procjeni ostaje ljudi pod zemljom ukupno(moja procjena je 20ak)uracinavsi zvijezdi i sa prislusnim centrom naravno

procjenjivati mozes koliko je danas grincajg(?) na dolcu! ja mogu reci koliko je bilo ljudi za koje
sam morao znati da su u objektu jer njihovi zivoti su bili u NASIM rukama vjerovao ti to ili ne.
kolege i ja s njima smo vodili brigu o lakim i teskim metaliziranim odijelima,spiratomima,pp aparatima...
uz zastitu imovine imali smo i zadatak spasavati i ljude,ako dodje do pozara.
jos jednom: ONE za koje sam MORAO znati.MORATI i SMJETI nisu istoznacnice.

i evo obecavam da cu nastaviti pisati kolumnu jer sam se poceo gaditi sam sebi!pa ne moram
biti svakom loncu poklopac.ovakvo prepucavanje nema smisla
29.12.2018.
pozdrav X :garde
VP4868/4
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby relay station on 24 Sep 2008, 15:33

dali si ikad ušao u prislucni centar u zvijezdi?pretpostavka je da nisi..ali mozda tko zna te put slucajno nanio unutra?
Image Ako želite posjetiti aerodrom Željava i okolicu, obratite pažnju na OVE PODATKE
relay station
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby FirewireHR on 24 Sep 2008, 18:25

@VP4868/4...
Po pitanju tih malih vrata shema ulaženja je ovakva kada su velika zatvorena...sumnjam da nebi vidjeli ikoji drugi ulaz :a015 :
Image
...pogledaj malo slike iz strelica na shemi. ;)
Kada su panc.vrata uotvorenom položaju onda naravno nema potrebe ići tim putem jer treba ići skroz na kraj te prostorije.
...samo vidim da si rekao da su velika panc.vrata uglavnom bila otvorena:
@VP4868/4 wrote:teska vrata su se zatvarala MOZDA dva puta godisnje pa nema logike ni potrebe
njih obilaziti.ni dolazak raznih delegacija nije bio razlog da se zatvaraju teska vrata.
[smly_c040smly.gif]
FirewireHR
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby relay station on 24 Sep 2008, 20:52

nema tu nikakog nadmudrivanja..ovdje smo svi da probamo dat doprinos temi.i sklopit mozaik.kolega vp sa sjecanjima i iskustvom od prije,a mi koji nismo bili te srece da udemo u objekat dok je bio u funcionalnom stanju..ali u boravku sada pod zemljom smo usli u vise prostorija dakle u one neke koji rocnicima nisu bile dostupne onda..nije ni vp mogao onda uocit i sada se sjetit svih detalja..ali zato smo mi tu da i on sazna neke stvari..pancirna mala vrata su postojala...na vanjskoj strani ulaza za uvlacenje vrata
relay station
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby relay station on 24 Sep 2008, 21:40

limena vrata (ulaz 1)pogled sa vanske strane
Image
relay station
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby VP4868/4 on 25 Sep 2008, 07:35

relay station wrote:limena vrata (ulaz 1)pogled sa vanske strane
Image

e to su ta zelena vrata koja se dijele na dva dijela i jedan ide D drugi L
,a sredina gore i to TEK kad se bokovi rasire do kraja.
i sad se vrati na pocetak moje price i zaboravi pancirna i teska vrata.
29.12.2018.
VP4868/4
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby relay station on 25 Sep 2008, 11:15

pa ajmo na priču...sta se ceka
relay station
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby VP4868/4 on 26 Sep 2008, 07:25

relay station wrote:pa ajmo na priču...sta se ceka

8-mi dio dignut

Zadnja izmjena: VP4868/4; Danas, , 08:23; ukupno mijenjano 9 put/a.

evo zavti se sarah brightman hijo de la luna i jebi ga kapne mi. :oops:
29.12.2018.
VP4868/4
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby relay station on 26 Sep 2008, 11:04

VP4868/4 wrote:
relay station wrote:limena vrata (ulaz 1)pogled sa vanske strane
Image

e to su ta zelena vrata koja se dijele na dva dijela i jedan ide D drugi L
,a sredina gore i to TEK kad se bokovi rasire do kraja.
i sad se vrati na pocetak moje price i zaboravi pancirna i teska vrata.

mala pancirna kod velikih evo ovako to izgleda vrlo slicno kao na zeljavi i na slatini
Image
relay station
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby FirewireHR on 26 Sep 2008, 15:15

mala pancirna kod velikih evo ovako to izgleda vrlo slicno kao na zeljavi i na slatini
Image[/quote]

Code: Select all
[img]http://www.vets.estranky.cz/archiv/inahled/9322.jpg[/img][/quote]

Daj malo obrati pažnju na te slike jer ja sada ne kužim dali ti vidiš sliku ili ne...ali mislim da je mi drugi ne vidimo. :quoi
Trebaš prije objave posta pregledati njegov prikaz da vidiš jeli sve u redu, a ako ni to ne onda barem baci pogled na objavljeni post....onda moraš vidjeti da nešto ne štima.
[smly_c040smly.gif]
FirewireHR
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby FirewireHR on 26 Sep 2008, 15:17

relay station wrote:mala pancirna kod velikih evo ovako to izgleda vrlo slicno kao na zeljavi i na slatini
Image

Code: Select all
[img]http://www.vets.estranky.cz/archiv/inahled/9322.jpg[/img][/quote]

Daj malo obrati pažnju na te slike jer ja sada ne kužim dali ti vidiš sliku ili ne...ali mislim da je mi drugi ne vidimo. :quoi
Trebaš prije objave posta pregledati njegov prikaz da vidiš jeli sve u redu, a ako ni to ne onda barem baci pogled na objavljeni post....onda moraš vidjeti da nešto ne štima.
[smly_c040smly.gif]
FirewireHR
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby relay station on 26 Sep 2008, 15:43

meni se normalno citava slika
relay station
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby VP4868/4 on 29 Sep 2008, 16:36

9 dio dignut...
Zadnja izmjena: VP4868/4; Danas, , 17:32; ukupno mijenjano 11 put/a.
29.12.2018.
VP4868/4
Veteran foruma
Veteran foruma

PreviousNext

Return to Nekad bilo sada se spominjalo