Tajni Objekat Zeljava Sadrzava Nuklearne Glave i Reaktor

Iskustva i priče iz perioda kada je Željava bila u funkciji.

Tajni Objekat Zeljava Sadrzava Nuklearne Glave i Reaktor

Postby Major Djuric on 20 Jan 2009, 05:07

Deco, ne prilazite tom objektu. Radio sam tamo pre rata i objekat je veci i opasniji nego sto vi prikazujete na svojim mapama. Objekat sadrzava i tajni tunel koji vodi u dubinu pljesevice do 1.5 kilometar. Tu je pre rata bio nuklearni reaktor za proizvodnju plutonijuma. Na jednom od vasih videa, a radi se o izvidjackom poduhvatu V-og Korpusa, cak i nakon 5 godina se vidi da izlazi "crni dim" iz podzemne Zeljave. Deco, ne prilazite tamo. Ni JNA taj objekat nije uspela u potpunosti srusiti, ali je bar minirala glavne tunele koji vode do vecih strahota tako da je setanje kroz Zeljavinu utrobu neprohodno. Najveca tajna tadasnje JNA je bila posedovanje nuklearnog oruzja koje se je cuvalo u utrobu Pljesevice. Objekat i dan danas sadrzava ne-explodirane nuklearne glave u svojoj utrobi, jer JNA prilikom povlacenja nije mogla da ih premjesti. Nuklearni reaktor je u utrobi Pljesevice, u srcu Zeljave. Stoga, bezite od tog mesta daleko. Bilo i ne ponovilo se. Ne diraj te u tu strahotu.
Major Djuric
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Re: Tajni Objekat Zeljava Sadrzava Nuklearne Glave i Reaktor

Postby VP4868/4 on 20 Jan 2009, 09:03

Major Djuric wrote:Deco, ne prilazite tom objektu. Radio sam tamo pre rata i objekat je veci i opasniji nego sto vi prikazujete na svojim mapama. Objekat sadrzava i tajni tunel koji vodi u dubinu pljesevice do 1.5 kilometar. Tu je pre rata bio nuklearni reaktor za proizvodnju plutonijuma. Na jednom od vasih videa, a radi se o izvidjackom poduhvatu V-og Korpusa, cak i nakon 5 godina se vidi da izlazi "crni dim" iz podzemne Zeljave. Deco, ne prilazite tamo. Ni JNA taj objekat nije uspela u potpunosti srusiti, ali je bar minirala glavne tunele koji vode do vecih strahota tako da je setanje kroz Zeljavinu utrobu neprohodno. Najveca tajna tadasnje JNA je bila posedovanje nuklearnog oruzja koje se je cuvalo u utrobu Pljesevice. Objekat i dan danas sadrzava ne-explodirane nuklearne glave u svojoj utrobi, jer JNA prilikom povlacenja nije mogla da ih premjesti. Nuklearni reaktor je u utrobi Pljesevice, u srcu Zeljave. Stoga, bezite od tog mesta daleko. Bilo i ne ponovilo se. Ne diraj te u tu strahotu.

Druže majore,vojnik VP4868/4,dozvol'te da se obratim!?

ja sam u to vreme imao veliki problem;mnogo su me,bre,češala
jaja i nitko nije hteo da mi pomogne.pit'o sam druga doktora al
nije smeo da mi kaze zasto je to tako.slus'o sam price da nam
brom stavljaju u juhu da nam kita bude na kolenima,ali kad god
bi isao na dezurstvo kita bi mi dosla do pupka i to mi je bio
veeeeeeeeliki problem pogotovo u stavu mirno.i danas jos,doduse
povremeno,osecam posledice pa ne mogu da se okrenem u snu.
i ćebad sam zamenio za poplun al nije mi pomoglo. :-(
hvala vam za istinu;jako ste mi pomogli druže majore!
15.01.2017.
pozdrav X :garde
VP4868/4
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby FirewireHR on 20 Jan 2009, 10:47

Major Djuric wrote:Deco, ne prilazite tom objektu. Radio sam tamo pre rata i objekat je veci i opasniji nego sto vi prikazujete na svojim mapama. Objekat sadrzava i tajni tunel koji vodi u dubinu pljesevice do 1.5 kilometar. Tu je pre rata bio nuklearni reaktor za proizvodnju plutonijuma. Na jednom od vasih videa, a radi se o izvidjackom poduhvatu V-og Korpusa, cak i nakon 5 godina se vidi da izlazi "crni dim" iz podzemne Zeljave. Deco, ne prilazite tamo. Ni JNA taj objekat nije uspela u potpunosti srusiti, ali je bar minirala glavne tunele koji vode do vecih strahota tako da je setanje kroz Zeljavinu utrobu neprohodno. Najveca tajna tadasnje JNA je bila posedovanje nuklearnog oruzja koje se je cuvalo u utrobu Pljesevice. Objekat i dan danas sadrzava ne-explodirane nuklearne glave u svojoj utrobi, jer JNA prilikom povlacenja nije mogla da ih premjesti. Nuklearni reaktor je u utrobi Pljesevice, u srcu Zeljave. Stoga, bezite od tog mesta daleko. Bilo i ne ponovilo se. Ne diraj te u tu strahotu.

Hmm :confused0006 ja mislio da će nam Major Djuric ispričati kakve zanimljive priče iz operativnog doba, pa možda i kakvu sliku prokomentirati kad ono Major ima samo izraženi komičarski talent. :urnebes:
[smly_c040smly.gif]
FirewireHR
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby relay station on 20 Jan 2009, 12:34

a od radijacije rastu usi

znaci istina je
Image Ako želite posjetiti aerodrom Željava i okolicu, obratite pažnju na OVE PODATKE
relay station
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby treb on 20 Jan 2009, 14:15

Uh, pa tek sad treba ić kopat po Željavi. Prodamo uran zainteresiranoj strani i sagradimo novu Željavu i kupimo 3 eskadrile Grippena.

(Samo nastavljam u duhu).
Image
treb
Site Admin
Site Admin

Postby LupusREBEL on 20 Jan 2009, 15:57

jebate!?
Na čemu si ti?
Djetelina, žuto, bijelo?
Ili si član neke sekte? [egyptian]
Bokte, neznam koje sam sve tabelete koristio, ali tak me nikad nije pucalo!! :banghead
LupusREBEL

Postby treb on 20 Jan 2009, 16:09

LupusREBEL wrote:Na čemu si ti?

Bunika je popularna, čujem!
Image
treb
Site Admin
Site Admin

Postby Marin on 20 Jan 2009, 18:02

Mislim da je bunika u điru ipak.... :predaja:

btw......69ti post......podsječa me na.... :dim:
Marin
Sretni forumaš
Sretni forumaš

Postby kontejner on 20 Jan 2009, 19:18

Najbitnije da su unutra ne-eksplodirane nuklearne glave . Ja se vec zabrinuo da ne naletimo na skladiste eksplodiranih :ebudale:
kontejner
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Postby LupusREBEL on 20 Jan 2009, 19:33

Ma tip je na nečem...
...netreb se zamarat...
...možda ga i znam...
...iz neke psiho bolnice! :baton
LupusREBEL

Postby Hammo on 20 Jan 2009, 20:41

Zamolio bi prisutne na forumu da se malo uozbilje i dopuste Majoru da iznese svoje iskaze.

Prvi put se covjek javio i Vi opleli zajebanciju s njim.

Dozvolite mu da izace pred nas Forumase sa cinjenicama i onda dajte svoje komentare...

Druze Majore imate Rijec,,,,,,,,,,,,,,
Hammo
Sretni forumaš
Sretni forumaš

Postby Marin on 20 Jan 2009, 21:03

kontejner wrote:Najbitnije da su unutra ne-eksplodirane nuklearne glave . Ja se vec zabrinuo da ne naletimo na skladiste eksplodiranih :ebudale:

Ma bitno da je reaktor tamo, lako se to složi da pogoni rasvjetu barem.....i onda party :club
Marin
Sretni forumaš
Sretni forumaš

Postby Fishbed-N on 20 Jan 2009, 21:39

Ovaj major Đuka mi je sumljiv mnogo - mislim da je namerno čekao da prođe dve godine pa da počnete da se češete tamo đe vas nije svrbilo :haha
Fishbed-N
Sretni forumaš
Sretni forumaš

Postby Hammo on 20 Jan 2009, 22:19

Ja sam misljenja(Procito sam Majorov post minimalno 3-4 puta)da je Major popio tablete naopako.

Evo zasto,,

Na jednom od vasih videa, a radi se o izvidjackom poduhvatu V-og Korpusa, cak i nakon 5 godina se vidi da izlazi "crni dim" iz podzemne Zeljave. Deco, ne prilazite tamo. Ni JNA taj objekat nije uspela u potpunosti srusiti, :baton

Majore nije nakon pet godina vec nakon pet mjeseci,,, [egyptian] [egyptian]

Pozdrav :garde :garde :garde :garde
Hammo
Sretni forumaš
Sretni forumaš

Postby relay station on 20 Jan 2009, 22:54

zivio drug major
Image Ako želite posjetiti aerodrom Željava i okolicu, obratite pažnju na OVE PODATKE
relay station
Veteran foruma
Veteran foruma

Next

Return to Nekad bilo sada se spominjalo