...samo da se zna tko se popeo gore da nam i to pokaže!

...samo da se zna tko se popeo gore da nam i to pokaže!

Postby admin2 on 18 Jun 2008, 12:45

admin wrote:Mislim da ova podtema kontrolnog tornja zaslužuje ovaj foto-sticky na početku.
...da uvijek podsjeća na LupusREBEL-ov odlazak tamo. Image
http://i203.photobucket.com/albums/aa11 ... el_189.jpg
Image
admin2

Re: ...samo da se zna tko se popeo gore da nam i to pokaže!

treb wrote:Moram vam priznati da sam čitao onih 140 stranica MC-a čitavih 2 tjedna i iako mi je frend prije nekih 10-tak dana rekao da je netko bio na KT-u (iako sam ja onda bio još jako daleko od te stranice MC-a), totalno me iznenadilo ovo Lupusovo putešestvije i moram reći svaka čast majstore!

Dugo nisam čitao i gledao ništa uzbudljivije, pa čak ni onaj Firewireov putopis kojeg sam doslovno progutao. Kapa dolje majstore! :)
admin2

LupusREBEL wrote:
treb wrote:Moram vam priznati da sam čitao onih 140 stranica MC-a čitavih 2 tjedna i iako mi je frend prije nekih 10-tak dana rekao da je netko bio na KT-u (iako sam ja onda bio još jako daleko od te stranice MC-a), totalno me iznenadilo ovo Lupusovo putešestvije i moram reći svaka čast majstore!

Dugo nisam čitao i gledao ništa uzbudljivije, pa čak ni onaj Firewireov putopis kojeg sam doslovno progutao. Kapa dolje majstore! :)

Ma, ponavljam, slučajno je to ispalo, mislim, inaoko planira se još gore ići, ali eto nažalost nisam bio prvi, prije mene bili lopovi...
admin2

Firewall wrote:Bila je i jedna pjesma o tom pothvatu na MC, evo jedva sam ju ponovo pronašao...

nasred željave lampa gori
o junaštvu ona zbori

hrabri lupus popeo se gore
sam je gore dočekao zore

hrabrost, ludost, ko će znati
lupus je legenda, nije htio stati

nego krenuo dalje u noć i mrak
i zato ga sada cijeni svak
admin2

Postby admin2 on 18 Jun 2008, 12:46

S.T.A.L.K.E.R wrote:Lupus je svagdje bio i uvjerio sam se da poznaje zeljavu i to dobro.I ako je opasno bilo tada ici zbog mina et Lupus je bio :D
admin2

Postby admin2 on 18 Jun 2008, 12:46

relay station wrote:hm koliko cujem bilo vas je malo vise na kt..opis tog poduhvata?kojim putem ste isli..ima li kakvih slika?
admin2

Postby admin2 on 18 Jun 2008, 12:47

Djadjo wrote:Evo kako i sam Vučina (LupusREBEL) koji nas je odfurao gore kaze,imas ekskluzivu Djadjo :))...od foto sessiona KT-a

Ukoliko netko naumi ici gore...Idete na Vlastitu odgovornost..
Image...karta minski sumnjivog područja na ŽeljaviImage

A posto nisam pazio s kutevima slikanja onda sam ovako napravio da skuzite kako izgleda kad stojite na stepenistu pred KT-om

Image

pogledajte u full formatu bolje se da skuzit

1..stepenice odozdo
2..terasa(gdje su sjedili generali) fale daske s poda
3..Ulaz u KT
4..Prozor kt-a
5..Rukohvati za penjanje na ogradu koja drzi antene iznag kt-a
6..Polozaji za postavljanje antena (do sada smo bili u zabludi misleci da je to terasa kt-a)
7...Antenski stup iznad kt-a (Nazalost netko je ukrao Lupusovu solarnu lampu)

Gornja lijeva slika pokazuje ono sto vidimo sa pista,triangla...znaci
antenski stub(lupusova lampa) i gornji rub prozora kt-a s ogradom za manje antene...ili kakve su vec isle tu....

Znaci sa triangla gledajuci, dolazimo na stepeniste br 1 koje skrece lijevo i dolazite na terasu br 2(generali) i pred ulaz kt-a br 3....

ako produzite s stepenica br 1 uz zid kt-a prema stepenicama br 5...penjete se rukohvatima iznad prozora kt-a br 6 ,odakle se mozete popest na antenski stub br 7......

Djadjo
admin2

Postby admin2 on 18 Jun 2008, 12:47

relay station wrote:ma bravo..nemam rijeci
admin2

Postby admin2 on 18 Jun 2008, 12:48

Djadjo wrote:Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Djadjo
admin2

Postby admin2 on 18 Jun 2008, 12:48

admin wrote:Image
Image Image

Ova uščuvana boja je nevjerovatna nakon svega! :shock:
A vidi se da je po ovome položaju borbeno djelovano tokom rata jer ima rupa od gelera.
U ovome zadnjem videu iz Bihaća 1995 što nam je fishbed-N pokazao ima jedan kadar gdje komentiraju poziciju KT-a.
...tu sam pisao nešto o tome:
http://www.stickypond.com/lybi/viewtopi ... =2526#2526
admin2

Postby admin2 on 18 Jun 2008, 12:49

Firewall wrote:OVO JE FENOMENALNO, DA JEDNOSTAVNO MORAM KORISTITI VELIKA SLOVA PRI OPISU USHITA. BRAVOOO EKIPA, SVAKA ČAST!!!
admin2

admin wrote:Jeli ovo neki kontrolor letenja ili što?Image
http://i260.photobucket.com/albums/ii13 ... C05564.jpg
admin2

Firewall wrote:Izgleda da je gore među kontrolorima bio tulum...odvališe staklo sve u 16!
admin2

Bostjan wrote:@djadjo.....

prvo čestitke na osvajanju K.T. na ovoj tvojoj sliki vidi se neka sajla ili nešto slično ,jel bi moglo to da bude sajla za zatvaranje prozora.

Image
admin2

Postby admin2 on 18 Jun 2008, 12:50

Djadjo wrote:e ljudi imam jos slika nije greda uopce...i zelim ih pokazat

ali od jucer acdsee s kojim prvo resajzam slike,puno odjednom...poceo crashirat ko lud...bacio 9 uzeo acdsee 5....sad se borim dalje

@bostjan....ja sam sjedio vani na rubu prozora...ovo je slika s ljeve strane prozora kad gledas KT odnaprijed sa stepenica npr....ti me pitas za desnu stranu...to sam namjerno slikao da se vidi sajla...i ona je nekad dizala tu metalnu zastitu (valjda ispred stakla)....

jos jedna stvar Staklo kt-a se nikako nije moglo otvorit na kant,kako je negdje napisano...rama je u betonu a stakla nema jer je odletjelo kad je lift doletio odozdo

Image

E sad ako pogledate skalameriju od rame na sredini prozora KT-a...e to se dalo pomaknut gore dolje.....odnosno sada je u gornjem polozaju....a da se spustit na prozor..pa bih rekao da je to doljni polozaj...iako to meni izgleda kao nosac nekog filter stakla ili nesto slicno....mozda netko kaze tko se sjeti kt.-a od nekad

Image

Na zadnjem zidu prostorije..nema vrata kako se mislilo...provjereno od strane LupusREBEL-a...

Image

dok sam ja naslikavao lift..odnosno vjecnu enigmu
kada smo imali samo fotke odozdo iz doljnje stanice lifta...stojeci pred ulazom u lift iz prostora kt-a (nema hodnika nego je odma lift) zrak je puhao u mene nezavidnom brzinom...odnosno propuh koji provlaci iz tunela kroz okno lifta u kt,...sam lift sajle vodilice i ta skalamerija je toliko strucno nabita gore..da to nemozete povjerovat dok nestanete pred taj ulaz...za orijentaciju mozda bi nasli prostor da uvucete dva prsta medju zeljezo...eksplozija je toliko lansirala lift gore (sto dokazuje da je lift bio odignut od exa u trenutku detonacije,pa ga nije razneslo po oknu nego lansiralo kao metak iz cijevi)...te kad je lift nabit gore u strop od siline temperature se to adje da kazem povarilo u tom prostoru...

Image

Image

Image

Djadjo
admin2

Next

Return to Kontrolni toranj