...samo da se zna tko se popeo gore da nam i to pokaže!

Re: ...samo da se zna tko se popeo gore da nam i to pokaže!

Postby admin2 on 18 Jun 2008, 13:16

OROSt wrote:u mojoj viziji vidim stražarnicu kao možda prostor za smještaj istraživača tj ljudi koji bi dolazili na istraživanje Ž tu bi imali smještaj.... nešto tipa planinski domovi ... naravno z aistraživače free smještaj ... nakon korištenaj ostaviti objekat tako da i drugi istraživači dođu na čisto, uredno, etc etc...
admin2

Postby admin2 on 18 Jun 2008, 13:17

baclawa wrote:
OROSt wrote:..ma problem je u tom ..što je ekipa libijetek sad počela ozbiljno raditi..nailaziti na iste one probleme sa kojima se mi godinama susrećemo, nerganiziranost timova etc etc

Eh, hajdemo sada polako. Skraćenicu sam video ali i dalje ne znam šta znači LYBI...

OROSt wrote:eto sad će me još zbog ovoga netko i zbanirati ...

Ma neće. Fini su ovi momci ovde :wink:

OROSt wrote:zamolbu SDUZUDI možemo uputiti u roku od 24-48 h.... s tim da to ide na znanje KO, MK, ... i drugim nadleženim insititucijama ... HR ..naravno jer je objekt u HR.

I šta je KO te MK?
admin2

JoZ@ wrote:
OROSt wrote:zamolbu SDUZUDI možemo uputiti u roku od 24-48 h.... s tim da to ide na znanje KO, MK, ... i drugim nadleženim insititucijama ... HR ..naravno jer je objekt u HR.

:roll:
zbog cega ti treba tolko vremena :?: :?: :?:
admin2

relay station wrote:LYBI(ICAO oznaka za bihac/zeljava aerodrom)icao-International Civil Aviation Organization..dakle oznaka koju ima svaki aerodrom dodjeljen od stane te organizacije u svrhu koristenja u zrakoplovnoj radio komunikaciji i za uporabu u fiksnoj telekomunikaciskoj zrakoplovnoj mreze(jedistveni dogovoreni nacin pisanja u cijelom svijetu...znaci ako si pilot i ideš popunjavat plan leta za let npr iz beograda za neku destinaciju..u standardnom obrascu flight plana upisat ceš oznaku LYBE-koju ce svi u svijetu znat dešifrirat bilo da se radi o kojem jeziku i nacinu pisanja.--znaci LYBI(Prvo slovo oznacava siru regiju,l bi bio ovaj dio europe npr rusija je sa u prvo slovo.,drugo slovo je drzava za jugu bivsu i sada srbiju je y-lybi je oznaka bihaca po prijasnjoj klasifikaciji,sada je bosna neovisna drzava pa ima svoj prefiks LQ-znaci bihac bi sada bio tj je LQBI(makar sad se pod tom oznakom nazalost nevodi vojni aerodrom zeljava za kojeg piše not usable nego civilni sportski,a BI je oznaka samog aerodroma(nekad dodjeljena vojnom koji vise ne postoji tj nije upotrebljiv a sada se koristi za civilni
admin2

Postby admin2 on 18 Jun 2008, 13:18

OROSt wrote:
JoZ@ wrote:

zbog entropije :wink:
admin2

OROSt wrote:KO= KONZERVATORSKI ODJEL
MK=MINISTARTVO KULTURE
admin2

baclawa wrote:
relay station wrote:LYBI(ICAO oznaka za bihac/zeljava aerodrom)icao-International Civil Aviation Organization..dakle oznaka koju ima svaki aerodrom dodjeljen od stane te organizacije u svrhu koristenja u zrakoplovnoj radio komunikaciji i za uporabu u fiksnoj telekomunikaciskoj zrakoplovnoj mreze(jedistveni dogovoreni nacin pisanja u cijelom svijetu...znaci ako si pilot i ideš popunjavat plan leta za let npr iz beograda za neku destinaciju..u standardnom obrascu flight plana upisat ceš oznaku LYBE-koju ce svi u svijetu znat dešifrirat bilo da se radi o kojem jeziku i nacinu pisanja.--znaci LYBI(Prvo slovo oznacava siru regiju,l bi bio ovaj dio europe npr rusija je sa u prvo slovo.,drugo slovo je drzava za jugu bivsu i sada srbiju je y-lybi je oznaka bihaca po prijasnjoj klasifikaciji,sada je bosna neovisna drzava pa ima svoj prefiks LQ-znaci bihac bi sada bio tj je LQBI(makar sad se pod tom oznakom nazalost nevodi vojni aerodrom zeljava za kojeg piše not usable nego civilni sportski,a BI je oznaka samog aerodroma(nekad dodjeljena vojnom koji vise ne postoji tj nije upotrebljiv a sada se koristi za civilni

Čovek se uči dok je živ... Još jednom hvala...
admin2

Postby admin2 on 18 Jun 2008, 13:19

JoZ@ wrote:
OROSt wrote:
JoZ@ wrote:

zbog entropije :wink:

imam ti ja ljek za to
a zove se
mani se corava posla
admin2

baclawa wrote:
JoZ@ wrote:imam ti ja ljek za to
a zove se
mani se corava posla

Nećemo klonuti duhom pa ma koliko nas neprijatelj saplitao!
admin2

OROSt wrote:eto vidiš (badawa) kad ti kolega sa foruma kaže mani se ćorava posla onda ti je sve jasno... jer 5 milona hrvata razmišlja upravo kao i joz@ mani se čorava posla ...
admin2

Postby admin2 on 18 Jun 2008, 13:20

OROSt wrote:
baclawa wrote:
JoZ@ wrote:imam ti ja ljek za to
a zove se
mani se corava posla

Nećemo klonuti duhom pa ma koliko nas neprijatelj saplitao!

ali ipak ja bi prihvatio pozitivniji stav .... nekako mi prirodniji :wink:
admin2

Postby relay station on 17 Sep 2008, 11:44

koliko je debela pancirna ploča prozora i dali ima sanse da se ista odglavi i digne nekako pomocu sajli u svoj namjenski položaj?
Image Ako želite posjetiti aerodrom Željava i okolicu, obratite pažnju na OVE PODATKE
relay station
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby LupusREBEL on 17 Sep 2008, 12:01

Flashback 505 je točno izmjerio, a da se stavi u pogon, par desetaka WD-40 možda bi i uspjelo... :a015
LupusREBEL

Postby relay station on 17 Sep 2008, 15:18

LupusREBEL wrote:Flashback 505 je točno izmjerio, a da se stavi u pogon, par desetaka WD-40 možda bi i uspjelo... :a015
i ocistit vjerojatno se zaglavilo od smeca..to mora ima sigurno oko 1t tezine cim je to celik punog profila
Image Ako želite posjetiti aerodrom Željava i okolicu, obratite pažnju na OVE PODATKE
relay station
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby LupusREBEL on 19 Mar 2009, 06:27

Moram naglasiti, ali budem kasnije i stavio post, ima još netko ko se popeo kroz vertikalu da nam je pokaže: DoberMAN!
LupusREBEL

PreviousNext

Return to Kontrolni toranj