Slike svinute skalamerije od lifta

Slike svinute skalamerije od lifta

Postby admin2 on 18 Jun 2008, 13:52

admin wrote:Ispada da ova nakupina metala nije baš jako kompaktna jer se malo boljim zagledanjem, sa jačom lampom, vidi okno lifta dole.
Ako se vikne dole se čuje jeka.
Znači nekakvim čačkanjem ove hrpe bi se možda moglo dogoditi da nešto i krene prema dole.
Image.Image.Image.Image.Image

Ovdje se fino vidi pod lifta (okvir i lim):
Image
...a vidi se da odmah od vrata okno lifta ide u krug.
admin2

Re: Slike svinute skalamerije od lifta

Postby admin2 on 18 Jun 2008, 13:53

VOSt wrote:Ja, iskreno, predlazem da neka buduca ekspedicija sa vise od 5-6 ljudi napravi kontrolirano rušenje tog lifta kroz okno nadolje, pogotovo ako se misli u KT napraviti baza za buduce narastaje ekpedicionista.

zeljezo je bez ikakve antikorozivne zastite i brzo ce dovoljno istrunuti i zamoriti ce se dobro uglavljeni spojevi i sve ce pasti nekome na glavu, sto bi bio uzas.... to bi po meni trebala biti prva jaca akcija na 505
admin2

admin wrote:To baš i ne brine lešinare jer smo pronašli i njihov alat;
Image
....a preko nekih detalja, koji su se promjenili u međuvremenu, Lupus je primjetio da i dalje ordiniraju redovito ovdje.
admin2

admin wrote:Ovo bi bio centar vrha okna lifta koji je na kakvih 3m iznad vrata:
Image
Ova hrpa metala ima vrh u razini gornjega dijela vrata,a ovo desno je okvir poda lifta:
Image.Image.Image
admin2

relay station wrote:odlicne slike..stvarno bi trbalo napravit kontrolirano rusenje toga dole
admin2

Postby admin2 on 18 Jun 2008, 13:54

trotil wrote:
VOSt wrote:Ja, iskreno, predlazem da neka buduca ekspedicija sa vise od 5-6 ljudi napravi kontrolirano rušenje tog lifta kroz okno nadolje, pogotovo ako se misli u KT napraviti baza za buduce narastaje ekpedicionista.

zeljezo je bez ikakve antikorozivne zastite i brzo ce dovoljno istrunuti i zamoriti ce se dobro uglavljeni spojevi i sve ce pasti nekome na glavu, sto bi bio uzas.... to bi po meni trebala biti prva jaca akcija na 505

Ne kužim zašto takvu bespotrebnu i opasnu akciju bi trebalo isfurati!!!!!
admin2

relay station wrote:zasto pespotrebnu i nekorisnu?bas naprotiv..stajanjem sa pozicije odkuda je admin slikao tu zguzvanu masu naguranu u grotlu i npr lupanjem teskom štangom velikom dugackom po tome mozda bi se uspjelo da se ta hrpa uglavljena stroposta dole u ambis grotla tj padne na donju stanicu..tako bi predstavljala puno manju opasnost nego sada kada vidi nad glavama ljudi posjetioca koji ulaze dole u hdnik od lifta i dolaze gleda/snimat/proucavat grotlo lifta na donjoj stanici..pa bolje je to dole namjerno tj kontrolirano poslat nego da se na nekoga obrusi ta masa..nadam se da nemoram napominjat kaj bi znacilo zateci se cak i ne dole kod grotla nego i par metara u hodniku lift pa cak i do galerije kada ta krene dole..nije ugodno to ni zamisit tako da bi ovo kontrolirano izazvanje urusavanja toga dole bilo itekako + pozitivno za sigurnost u buducnosti..jer ovo sad stoji uglavljeno tu gdje je..tko zna dokle
admin2

relay station wrote:
admin wrote:Ovo bi bio centar vrha okna lifta koji je na kakvih 3m iznad vrata:
http://i203.photobucket.com/albums/aa11 ... oard04.jpg
Ova hrpa metala ima vrh u razini gornjega dijela vrata,a ovo desno je okvir poda lifta:
Image.Image.Image

ako sam dobro svatio izmedju te nagurane hrpe tj cepa od zeljeza i ovoga je buffer prostor od 3m tj nije cep otisao skroz do samog stropa?
admin2

admin wrote:
relay station wrote:ako sam dobro svatio izmedju te nagurane hrpe tj cepa od zeljeza i ovoga je buffer prostor od 3m tj nije cep otisao skroz do samog stropa?

Dobro si shvatio.
Što se tiče rušenja mislim da to nije pametno prvenstveno zbog sigurnosti onoga koji ruši jer iz toga okna viri masa kablova koji su rašireni po prostoriji koji mogu povući ostali materijal za sobom buduće da je sve isprepleteno.
To kada bi bili neki veći radovi rekonstrukcije (bar djelomične) onda ok...ovako je besmisleno.
admin2

Postby admin2 on 18 Jun 2008, 13:55

relay station wrote:naravno da u vidu nekih ozbiljnijih radova.onda bi nastala rupa dole i moralo bi se propisno ogradit prilaz ambisu ovako to dok je uglavljeno prijeci da netko propadne dole..no sve je pitanje dokle..jer zeljezo korodira i savija se
admin2

Firewall wrote:U svakom slučaju bilo bi zanimljivo vidjeti grotlo lifta sa gornje strane prema dole.
admin2

OROSt wrote:Počeli ste razmišlati kao i NUF.. pa mi se to sve skupa sviđa..mada sumnaj da će se itko od vas uhvatiti posla, ...
fotke su ok..nema jako naglašemih slova na fotkama sve ok..ja zadovoljan, ...
admin2

OROSt wrote:ps. prezadovoljan, ... a i smirila se situacija na forumu....nema se ko ni svađati u SVAĐAONI, ... :D

DERI

nastavite ...
admin2

trotil wrote:
OROSt wrote:Počeli ste razmišlati kao i NUF.. ..

Što smo ono se dogovorili o ovome pa daj oladi molim te kada govoris govori osebi nemoj govoriti niti spominjati faking nuf na ovome forumu bez potrebe

Trebao si napisati, Počeli ste razmišljati kao i ja
admin2

Postby admin2 on 18 Jun 2008, 13:56

Firewall wrote:
OROSt wrote:Počeli ste razmišlati kao i NUF...

Zašto bi to trebalo biti dobro i pozitivno?
admin2

Next

Return to Kontrolni toranj