Jeli ovo neš novo?

Rasprava o objektima i njihovim ostacima vidljivim na površini.

Re: Jeli ovo neš novo?

Postby treb on 09 Aug 2009, 10:39

cyber fulkrum wrote:Sad Vas nema nigde kad treba da se cisti od mina.

Tko kaže? :) Radi se, Deda, radi se, al polako...

cyber fulkrum wrote:Mogli bi mi navratiti malo barem da janjca okrecete.

Pa to se čeka! Ajde, nemojte da moramo predugo čekati. Godišnji odmori su blizi, mogli bi malo u rodne krajeve, pa da se zaletimo malo južno zajedno!

cyber fulkrum wrote:A red je napokon da si pocnem sredjivati imanje.

Eto. Još ako mi pomognemo... Stvarno, svi koji dođu, vele da je šteta da stoji ovako zapušteno!

cyber fulkrum wrote:Cuvajte pronadjene artefakte mislim da ce trebati za muzej.Zainteresovani bi mogli da podnesu molbe za zaposljavanje.

Tako je. Mislim da u ovom slučaju ne bi bilo loše da imamo i goste kustose, pa da npr Vi dođete provesti jednu turu posjetitelja po Željavi. Mislim da bi to bilo neprocjenjivo iskustvo! Još kad bi Vas stvarno mogli dobiti da dođete... [smly_a035smly.gif]
Image
treb
Site Admin
Site Admin

Postby AutoExpert on 09 Aug 2009, 19:34

Danas citam na teletexu da Hrvatska prodaje Brione sa josh 14 pripadajucig ostrva za sumu od 2.5 milijarde eur,po mojoj proceni Zeljava onda bi mogla da se pazari za pola miliona eur [smly_n020smly.gif]

Uzgred od Sobotke nista ,broj mu je zasticen a licno sam juce isao i neka zena otvara vrata i kaze da g-din nije raspolozen za bilo kakvu pricu jer je u poznim godinama,to je obijasnjenje koje sam dobio....
AutoExpert
Elitni forumaš
Elitni forumaš

Postby treb on 09 Aug 2009, 20:19

Šteta. Naravno, da nije za očekivati ništa bolje. Ipak je g. u poznijim godinama. Ali baš bi zato bilo itekako poželjno izvući još što se da od njega. :/
Image
treb
Site Admin
Site Admin

Postby AutoExpert on 10 Aug 2009, 00:01

Ima svega i svacega na ovom forumu i raznih ljudi......

Elem,ne znam zasto nije gdin Sobotka raspolozena za pricu,pokusacu sledece nedelje nekoga da poshaljem pa da pita opet,mozda mu je Zeljava dokurcila i pitaj boga kakve je sve probleme i preipetije imao zbog tog objekta pa valjda hoce da dozivi zadnje dane makar u miru i tisini....

Javljam ako bude ishta pa ako ima zainteresovanih nek navrate do bgd pa cemo zajedno do njega...
AutoExpert
Elitni forumaš
Elitni forumaš

Postby LupusREBEL on 10 Aug 2009, 09:41

AutoExpert wrote:Ima svega i svacega na ovom forumu i raznih ljudi......
(...)

Ja obrisao mail koji sam dobio, em što je dost ljudi vidjeli, em što nema smisla, netreba se sekirat u svezi toga, da vidiš koliko još mailova sličnih i gorih mailova koji dobijem, za razliku od nekih ja neskrivam svoj inditet na forumima i na internetu.
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby LupusREBEL on 10 Aug 2009, 18:43

mail, ma nebitno.
Tu i tamo naiđe neki kojima smeta zvjezda, u nazivu.
Ma nebitno, nezamarajte se...
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Previous

Return to Piste i vanjski objekti