Šator veličina KT

Rasprava o objektima i njihovim ostacima vidljivim na površini.

Re: Šator veličina KT

Postby relay station on 04 Jan 2009, 13:45

mislim da nece proc dugo vremena dok nevidimo te sahtove...dok je snjeg dole mozda je to najbolje vrijeme za uocavanje detalja..a sad dal je stazica od kk9 prema ostalim sahtovma minirana mozda su je armija bih razminirali..ako ne oni onda lesinari..no u svakom slucaju oprez ak se netko odvazi
Image Ako želite posjetiti aerodrom Željava i okolicu, obratite pažnju na OVE PODATKE
relay station
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby Hammo on 04 Jan 2009, 21:10

Djadjo wrote:
treb wrote:Da, pogotovo sad u snjegu, a znamo da je ta staza sigurno minirana. Nije Lupus toliko lud. ;)

Mozda on nije...ali ja sam za špancir fest tom stazicom.....i to za koji sat hehehe [plaza] [plaza]

Rijesit cemo sve nedoumice u pogledu šatora i betonskih ulaza po šumi

Djadjo

Koliko mogu skontati iz ovog posta Djadjo je vec danas prospanciro po patrolnoj stazi i mozemo vec ocekivati novi materijal s lica mjesta. :super

A ako se bude spusto niz vertikale mogao bi na dbu vertikale naletiti na ovo :banghead

Pozrdav
Hammo
Sretni forumaš
Sretni forumaš

Postby LupusREBEL on 18 Apr 2009, 16:25

Ako su vertikale bile predviđene z nužni izlaz, kako je za vrijeme ratnih operacija bilo toliko malo stražara a izlazi (šatori) bili su osigurani minskim poljem?
Netko je tu zakazao...
...npr, u slučaju diverzija, ja bježim kroz vertikalu i naletim u minsko polje koje sam sam postavio!
Moje izvlčenje na površini niko ne osigurava jer tih par stražara jednostavno fizički to ne uspiju?
LupusREBEL

Postby relay station on 19 Apr 2009, 16:16

puno stvari se radilo zbrda-zdola.baclawa je objasnio shemu kako je funkcioniralo osiguranje sahtova u to ratno doba..da je netko htio lako im je mogao doc ponoci,njih poskidat,i dovoljno bi bilo skinut sa jednog sazora zastitnu mrežu i ubacit u koji otvor koju vrecicu iznenadjenja i pogusit-otrovat cijeli klek
Image Ako želite posjetiti aerodrom Željava i okolicu, obratite pažnju na OVE PODATKE
relay station
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby relay station on 12 Mar 2013, 21:19

LupusREBEL wrote:Ako su vertikale bile predviđene z nužni izlaz, kako je za vrijeme ratnih operacija bilo toliko malo stražara a izlazi (šatori) bili su osigurani minskim poljem?
Netko je tu zakazao...
...npr, u slučaju diverzija, ja bježim kroz vertikalu i naletim u minsko polje koje sam sam postavio!
Moje izvlčenje na površini niko ne osigurava jer tih par stražara jednostavno fizički to ne uspiju?

ma nema brige [yes.gif]
Image
relay station
Veteran foruma
Veteran foruma

Previous

Return to Piste i vanjski objekti