Kino u komandi baze

Zgrade, objekti, prostorije...njihova namjena.

Re: Kino u komandi baze

Postby meda on 14 Oct 2011, 22:11

Sto se bioskopa tice ja sam odgledao jedan film a drugi je prekinut zbog moje GLUPOSTI.Svake nedelje u 10(do tada su se prikazivali filmovi) ali druga nedelja od neseg dolaska.Bio sam junska klasa90-91 odradimo lepo generalku i pravac u bioskop.Naravno kad su se ugasila svetla poceli su povici PRIJATNO SEPTEMBAR pa zatim PRIJATNO MART i naravno meni djavo nije dao mira pa sam vikno PRIJATNO JUN na sta su svi krenuli da se deru i zvizde da je nakraju dosao dezurni i prekino prestavu.Mislim da je bio pocetak filma BOGOVISU PALI NA TEME.Posle tog dogadjaja neznam dal se prikazao ijedan fim al ja sigurno vise nisam bio u bioskopu (a mislim da se vise nisu ni prikazivali filmovi).Sad zamislite kakva je bila atmosfera u bioskopu. [peace.gif]
meda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Postby FirewireHR on 14 Oct 2011, 23:22

meda wrote:pa sam vikno PRIJATNO JUN na sta su svi krenuli da se deru i zvizde da je nakraju dosao dezurni i prekino prestavu.

Znači junci nisu bili baš omiljeni tamo. [luda2]
[smly_c040smly.gif]
FirewireHR
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby meda on 26 Oct 2011, 19:51

FirewireHR wrote:
meda wrote:pa sam vikno PRIJATNO JUN na sta su svi krenuli da se deru i zvizde da je nakraju dosao dezurni i prekino prestavu.

Znači junci nisu bili baš omiljeni tamo. [luda2]

Neces mi verovati al ja vecu buku na tako malom prostoru nisam nikad cuo,uglavnom bioskop vise nije radio!!! [zbunjen---.gif]
meda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Postby rile971 on 28 Dec 2011, 19:16

nikolaMKD wrote:
mietke wrote:U nedelju u 10 devedesete godine puštali su izmedju ostalog i prave tvrde XXX filmove...i posle njih, svi su WCji bili puni :)

pustali su to mogu i ja da potvrdim (1990 godine) posle Marta
pevala je EXTRA NENA
i drzali su nama predavanja ( definitivno bezbednjaci ovo ono unutrasnji neprjatelj)//// znali su sta ce se desiti

pozdrav
PUK PVO 3baterija Strela 1m 89/90

A bio i Stanisa Stosic
rile971
Sretni forumaš
Sretni forumaš

Postby rile971 on 28 Dec 2011, 19:19

meda wrote:Sto se bioskopa tice ja sam odgledao jedan film a drugi je prekinut zbog moje GLUPOSTI.Svake nedelje u 10(do tada su se prikazivali filmovi) ali druga nedelja od neseg dolaska.Bio sam junska klasa90-91 odradimo lepo generalku i pravac u bioskop.Naravno kad su se ugasila svetla poceli su povici PRIJATNO SEPTEMBAR pa zatim PRIJATNO MART i naravno meni djavo nije dao mira pa sam vikno PRIJATNO JUN na sta su svi krenuli da se deru i zvizde da je nakraju dosao dezurni i prekino prestavu.Mislim da je bio pocetak filma BOGOVISU PALI NA TEME.Posle tog dogadjaja neznam dal se prikazao ijedan fim al ja sigurno vise nisam bio u bioskopu (a mislim da se vise nisu ni prikazivali filmovi).Sad zamislite kakva je bila atmosfera u bioskopu. [peace.gif]

ODLICNA,a ti si taj sto se drao prijatno Jun kiselino.
rile971
Sretni forumaš
Sretni forumaš

Postby meda on 01 Jan 2012, 12:22

rile971 wrote:
meda wrote:Sto se bioskopa tice ja sam odgledao jedan film a drugi je prekinut zbog moje GLUPOSTI.Svake nedelje u 10(do tada su se prikazivali filmovi) ali druga nedelja od neseg dolaska.Bio sam junska klasa90-91 odradimo lepo generalku i pravac u bioskop.Naravno kad su se ugasila svetla poceli su povici PRIJATNO SEPTEMBAR pa zatim PRIJATNO MART i naravno meni djavo nije dao mira pa sam vikno PRIJATNO JUN na sta su svi krenuli da se deru i zvizde da je nakraju dosao dezurni i prekino prestavu.Mislim da je bio pocetak filma BOGOVISU PALI NA TEME.Posle tog dogadjaja neznam dal se prikazao ijedan fim al ja sigurno vise nisam bio u bioskopu (a mislim da se vise nisu ni prikazivali filmovi).Sad zamislite kakva je bila atmosfera u bioskopu. [peace.gif]

ODLICNA,a ti si taj sto se drao prijatno Jun kiselino.

mora neko... [smly_a035smly.gif]
meda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Postby matjazs on 04 May 2012, 23:55

1976 in 1977 ni bilo kina. Hodili smo v Bihać, na Korzo in na burek, lepo je bilo v restavraciji na Uni. Pa TV je bila popularna in takratni ansambi v nedeljskih popoldnevih. Zanimivi spomini!
matjazs
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Postby matjazs on 04 May 2012, 23:56

1976 in 1977 ni bilo kina. Hodili smo v Bihać, na Korzo in na burek, lepo je bilo v restavraciji na Uni. Pa TV je bila popularna in takratni ansambi v nedeljskih popoldnevih. Zanimivi spomini!
matjazs
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Previous

Return to Vojarna Željava (Komanda baze)