LokiTV na Goloj Plješevici

Svrha i namjena objekata i opreme koja je bila instalirana gore.

Re: LokiTV na Goloj Plješevici

Postby 11807 on 11 Mar 2014, 11:03

Ti si u velikoj prednosti - bio si gore, ja imam samo fotke. Pokusavam iz raspolozivih materijala poloviti konce i skrpati cjelinu, mislim da ovaj objekt (i ne samo ovaj) to zasluzuje. Svaka pomoc je dobrodosla i zahvalan sam za nju.

Zasto mislim da je je ova vertikala i ispuh RR objekta - jedina je u tom dijelu, os joj je zaokrenuta u odnosu na os prostora spremnika (ali zato vjerojatno paralelna s necim drugim na nekoj drugoj crtacoj dasci), a sam presjek je prevelik samo za spremnike (Magarcevac, ako se ne varam, nema nista; objekti poput Guslice prostor spremnika provjetravaju kroz cijev od cca 200 - 300 mm) - sve to mi ukazuje da bi to mogla biti kombinirana vertikala ispuha RR objekta i prozracivanja spremnika. Mozda negdje oko ili ispod kote poda spremnika ima horizontalni dio (poput vertikala na Zeljavi), moguce je i da je ispuh RR objekta negdje drugdje, ali jedino izgledno mjesto je bas na ovom brezuljku iznad spremnika goriva.
11807
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Re: LokiTV na Goloj Plješevici

Postby 11807 on 16 Mar 2014, 16:32

Ovo bi bila vertikala od RR sale prema povrsini i antenama. Fotka je s FB Croatia Infiltration, album Plješevica exploration:

Image

Lijevo, iza penjalica, nosaci kabela i valovoda, dolje na rubu se vide ljestve / penjalice iz komore sa strane RR sale (kod narpisa "Plug in for shaft & dome light")
11807
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Previous

Return to Radarski položaj Gola Plješevica