Planinarenje na Golu Plješivicu

Svrha i namjena objekata i opreme koja je bila instalirana gore.

Re: Planinarenje na Golu Plješivicu

Postby admin2 on 29 Jun 2008, 18:36

OROSt wrote:.......ak smo mi mogli od 15-17.02.2008 biti i na -11°C.. ništa Vam ne bi bilo..a i ide dobro i toplo vrijeme PROLJEĆ ELJETO 2008 ..i na Guslici je bilo preko 5 cm vode ali smo je izbacili, ... brijete po vojnoj temi a nježni ste ko Nivea ..ak se ne može u podzemlju odraditi bazni logor..što je daleko najluđe što postoji...spavati u atomskoj podzemnoj bazi na vrhu planine daje posebnu čar i čaroliju ...

..zgrada 8BETONJARA) se sa jednom metlom pomete...a na prozore se kod expedicje donesu naloni, ... i klamarica..čavli, .(SVE POTREBITO).. nije teško napraviti bazni logor..ALI TRE AGA UVIJEKDOBRO DOBRO NAPRAVITI .... ipak bolje je potrošiti i više sati a napraviti dobar bazni logor nego spavati u betonskoj hotel promaji ..uostalom digneš šator u nekoj od prostorija, ...

probleme sa vlagom, vodom (riješavli smo tako da smo nosili sa sobom više vreća piljevine... pokupiš vodu bilo čim i zatim zadnje dijelove vode skupljaš piljevinom ...

btw speleolozi spavaju na100000000000000000000000 puta težim uvijetima i nikda ne kukaju joj voda... joj propuh...

vidim ja glavna fora na webuje doći negdje po mogučnosti sa biciklom, potrošiti nula kuna imaš vodu u boci na bicikli i onda otvoriš 1000 tema i trkeljiš trkeljiš... ok nema ništa protiv,,ali da se bar nešto napravi na objektu..osim fotkanja... makar dobar bazni logor od kojeg mogu imati koristi i slijedeći istraživači, ... ili ak se opet vratiš na objekt imaš ono što si si napravio...

nadam se da vam ovo nije SF ...
admin2

relay station wrote:ako te zanima sta je planinarenje pitaj ljude koji su zaista planinarili gore na golu.tj mene i firewalla.znaci ne autima nego skroz pjeske i gore i natrag..kao pravi ljubitelji prirode(jest da nam je osim cvrkuta ptica,drustvo pravilo i udaljena potmula tutnjava ispaljenja cijelih b/k VBRa sa ne tako dalekog slunjskog vjezbalista) i prolasci nekih cudnih likova u mercedesu 200d tzv taxijaneru..i susret na vrhu sa ekipom koja po sluzbenoj duznosti duzi i obilazi taj objekt..
admin2

OROSt wrote:RR bilo bi very god pročiataTi vaš izvještaj..kak je to bilo...

NADAM SE DA SMO SA GUSLICOM, V. PLJEŠEVICOM, ..Ž., ....POSTAVILI VISOKE STANDARDE..KAK TREBA IZGLEDATI EXPE.
MISLIM DA SMO BILI DOVOLJNO I JASNI I GLASNI...
admin2

Firewall wrote:
OROSt wrote:...spavati u atomskoj podzemnoj bazi na vrhu planine daje posebnu čar i čaroliju ...

Nije atomska baza nego radarska postaja
admin2

Firewall wrote:
OROSt wrote:
btw speleolozi spavaju na100000000000000000000000 puta težim uvijetima i nikda ne kukaju joj voda... joj propuh...

Nisam speleolog.
admin2

Postby admin2 on 29 Jun 2008, 18:37

Firewall wrote:
OROSt wrote:
vidim ja glavna fora na webuje doći negdje po mogučnosti sa biciklom, potrošiti nula kuna imaš vodu u boci na bicikli i onda otvoriš 1000 tema i trkeljiš trkeljiš...

Na Željavu i Golu Plješivicu nismo došli biciklom
admin2

trotil wrote:
OROSt wrote:.......ak smo mi mogli od 15-17.02.2008 biti i na -11°C.. ništa Vam ne bi bilo..a i ide dobro i toplo vrijeme PROLJEĆ ELJETO 2008 ..i na Guslici je bilo preko 5 cm vode ali smo je izbacili, ... brijete po vojnoj temi a nježni ste ko Nivea ..ak se ne može u podzemlju odraditi bazni logor..što je daleko najluđe što postoji...spavati u atomskoj podzemnoj bazi na vrhu planine daje posebnu čar i čaroliju ...

..zgrada 8BETONJARA) se sa jednom metlom pomete...a na prozore se kod expedicje donesu naloni, ... i klamarica..čavli, .(SVE POTREBITO).. nije teško napraviti bazni logor..ALI TRE AGA UVIJEKDOBRO DOBRO NAPRAVITI .... ipak bolje je potrošiti i više sati a napraviti dobar bazni logor nego spavati u betonskoj hotel promaji ..uostalom digneš šator u nekoj od prostorija, ...

probleme sa vlagom, vodom (riješavli smo tako da smo nosili sa sobom više vreća piljevine... pokupiš vodu bilo čim i zatim zadnje dijelove vode skupljaš piljevinom ...

vidim ja glavna fora na webuje doći negdje po mogučnosti sa biciklom, potrošiti nula kuna imaš vodu u boci na bicikli i onda otvoriš 1000 tema i trkeljiš trkeljiš... ok nema ništa protiv,,ali da se bar nešto napravi na objektu..osim fotkanja... makar dobar bazni logor od kojeg mogu imati koristi i slijedeći istraživači, ... ili ak se opet vratiš na objekt imaš ono što si si napravio...

ahhhhhhh daj svati nisu svi naistoj valnoj duljini!!!!!!!!!!!!!!!!

opet počinješ sa podjebancijom............. nisu svi ti nisu svi ja snisu svi firewall, firewire, lupus rebel..... nemoj solit nikome šta ne bi trebao, bi trebao.......

.......ja cu na taj objekat doc samo sa foticem ostalo me ne zanima.............
admin2

relay station wrote:trotil jesi se zapitao otkud fotke gole pljesivice dok je bila aktivna u jna,i nekolicina fotki dok su gore bili kanadjani...pa otidji ti gore kada god zeliš i radi i slikaj sta te volja,,radite inventarizacije sta god niko nikome ne zamjera nista.
admin2

OROSt wrote:
Firewall wrote:
OROSt wrote:...spavati u atomskoj podzemnoj bazi na vrhu planine daje posebnu čar i čaroliju ...

Nije atomska baza nego radarska postaja

ok ali od milja kad je objekt anti ATOMSKI..SA PANCIRNO HERMETIČKIM VRATIMA..A SVE PREDVIĐENO ZA ATOMSKI RAT... jednostavno ne mogu odoliti a da ne kažem ATOMIEŠEN BAZA NA VRHU ...LPlje
admin2

Postby admin2 on 29 Jun 2008, 18:38

OROSt wrote:
relay station wrote:trotil jesi se zapitao otkud fotke gole pljesivice dok je bila aktivna u jna,i nekolicina fotki dok su gore bili kanadjani...pa otidji ti gore kada god zeliš i radi i slikaj sta te volja,,radite inventarizacije sta god niko nikome ne zamjera nista.

pa otkud fotke, ... evo ja bi volio znati, ... btw trotil ti nije slikar...tj nitko od nas nemavremen aslikati..fotkati da slikati ne...(ok ok šala skužio sam svi često koriste taj izraz slikati koji znači slikati slikarskim priborom, a fotkati fotićem...)

ipak slika je slika..a električna kolica su isti izraz za aku. tegljač, .. ali ispravan izraz je električna kolica..znam zvuči glupo i ne vjerujete ali mogu dokazati...
admin2

Postby admin2 on 29 Jun 2008, 18:38

OROSt wrote:
trotil wrote:

ahhhhhhh daj svati nisu svi naistoj valnoj duljini!!!!!!!!!!!!!!!!

opet počinješ sa podjebancijom............. nisu svi ti nisu svi ja snisu svi firewall, firewire, lupus rebel..... nemoj solit nikome šta ne bi trebao, bi trebao.......

.......ja cu na taj objekat doc samo sa foticem ostalo me ne zanima.............

ne radi se o valnoj duljini nego DRUGOJ GALAKSIJI

NE RADI SE O SOLJENU PAMETI NEGO O DRUGOJ GALAKSIJI

..hahaha a gdje češ spavati, ... ili ideš turistički na par sati ...
admin2

Postby admin2 on 29 Jun 2008, 18:42

OROSt wrote:
Firewall wrote:
OROSt wrote:
vidim ja glavna fora na webuje doći negdje po mogučnosti sa biciklom, potrošiti nula kuna imaš vodu u boci na bicikli i onda otvoriš 1000 tema i trkeljiš trkeljiš...

Na Željavu i Golu Plješivicu nismo došli biciklom

to se ne odnosi na vas... tu temu sa biciklamaje počeo lupus... kako i njemu ide to na živce, .. no ok nek radi svatko ko šta želi, ..samo ne uništavajte forti objekte, ... jer će doći OKK.
admin2

relay station wrote:
OROSt wrote:

pa otkud fotke, ... evo ja bi volio znati, ... btw trotil ti nije slikar...tj nitko od nas nemavremen aslikati..fotkati da slikati ne...(ok ok šala skužio sam svi često koriste taj izraz slikati koji znači slikati slikarskim priborom, a fotkati fotićem...)

ipak slika je slika..a električna kolica su isti izraz za aku. tegljač, .. ali ispravan izraz je električna kolica..znam zvuči glupo i ne vjerujete ali mogu dokazati...
fotke radarskog polozaja dok ga obilazi član predsjednistva dragutin zelenovic-zeleni su scanirane iz tjednika FRONT,fotke koje su snimlene u tnelma dole dok je još sve funcioniralo su scan iz špijunskog magazina EYE SPY kog zanima evo link http://www.eyespymag.com/
admin2

OROSt wrote:RR tenks.. na pojašnjenju..
da se vratimo na temu planinarnje....na RPGP. pretpostavljam da to treba izgledati OVAKO: ...doći do neke točke autom, pa pičiona pješke, ... ostati kolko planina, objekt dozvoli odraditi detaljišen ... foktke, video, .. za kasnije analize, ...i pedala nazad.... brznsko uspinjanje, brzinski posao, brzinski povratak, ...to je ok..samo to nije to... dolazi proljeće, ljeto 2008 toplo vijeme, ak se pogodi termin... fakat se može ostati jedna noć ili je to SF.... anti ATOMSKI čmrljevi na tim visinama u sklopu sa planinom su gadna stvar..nema to veze sa finoćom koja se osjetila na i u Željavi... asvaltirana cesta do baze i do Kleka..ma to je prelako u usporedbi sa planinom ..DA NISAM BIO NA RRČv V.Plješevica, GUSLICA NE BI VJEROVAO, .. ja sam za expediciju od tri dana..samo toje teškiSF pretpostavljam, ..U SVAKOM SLUČAJU ak i neidem..ako bilo kako mogu pomoći u svezi nekih smjernica, ..šta kako gdje, ... koja su iskustva do sad na tim hebenim obđektima , šta je potrebno ako bi, ovo ono radili, poduzeli, nepoduzeli, ..vjerujemda će i trotil pomoći sa svoje strane i to sa spektra spelospike, ... fortispike, .. FORTRESSINGA, i eventualnog FORTIFIKARENJA (RADI SE O DVA POJMA FORTRESING JE JEDNO, FORTIFIKARENJE JE DRUGO, ..)
admin2

Postby admin2 on 29 Jun 2008, 18:43

relay station wrote:napominjem jednu jako vazno stvar i za vrijeme nase vizite i za vrijeme posjeta druge ekipe admin+drugovi uoceno je jako puno sumljivih aktivnosti gore..ponavljam gore se ispreplecu rute znate vec cega..one poznate transverzale istok-zapad nesto kao put svile..a nije svila..zato tk bude isao nek bude spreman tj za ocekivat je i nimalo ugodne susrete sa nimalo bzazlenom ekipom sa nimalo dobrim namjerama..neznam mi smo dobro prosli ali ako se tu ekipu mozda prekine ili uleti u krivi tren na krivo mjesto moglo bi se zaguzvati..mirija jako dobro zna sta se gore događja ali nemogu logisticki pokrit toliko odrucje..koliko su slabi sa tehnikom govori cinjenica da su gore po toj cesti išli sa jumperom koji bas i nije kombi za takve terene
admin2

PreviousNext

Return to Radarski položaj Gola Plješevica