Željava nekada

EXLUZIVNO: Snimke aerodroma dok je bio u operativnom stanju! Nigdje prikazano! Pogledajte obavezno! Foto i video materijal u boji!

Željava nekada

Postby admin on 04 Jul 2008, 22:13

Bostjan wrote:slike govore za sebe ali vredi jih više puta pogledati!!

Image_Image_Image_Image

Image_Image_Image_Image

Image_Image_Image_Image

Image_Image_Image_Image

Image_Image_Image
admin

Re: Željava nekada

Postby admin on 04 Jul 2008, 22:13

treb wrote:Za jedan tako tajan objekat, zanimljivo kako puno fotki se može pronaći. :)
admin

Postby admin on 04 Jul 2008, 22:14

Riker wrote:Neću brljat nečiji topik, ali je malo glupo da se skine žig sa zadnje fotke.

Nađem sliku, skeniram ju, nisam htio ju žigovat uopće ali reko ajde, u dolnji kut čisto tako da se vidi da sam doprinesao, i onda netko sreže.

Bezveze.

Image

PS u Večernjaku ili Vjesniku su mi pustili žig, i neka su, da se zna ko ima najnoviju fotku iz Želje pre sabotisanja

:P
admin

treb wrote:Iz čega je ovaj scan?
admin

Riker wrote:Enciklopedija "Svijet oko nas"

Netko mi je jednom spomenuo da ima istu enciklopediju ali da te slike nema.

Valjda u nekim ranijim izdanjima nije bilo, moja je iz 1988.
admin

Postby admin on 04 Jul 2008, 22:15

treb wrote:A da pukneš čitav tekst. Sad me baš zaintrigiralo jer se svuda priča kak je to bilo super tajno, a onda u enciklopediji koja je dostupna svima i svemu najednom ovak nešto??? Začuđujuće u najmanju ruku! :)
admin

Postby admin on 04 Jul 2008, 22:15

Riker wrote:Stavit ću.

Ali mogu odmah po sjećanju reć da pored sličice piše samo krakta crtica tipa "Naše vazuhoplovstvo je veliko i jako bla bla bla i ima mnoge baze širom države, a jedna od njih je ova".

Ali prepisat ću.

Ili skenirat. Imam za skenirat dosta toga šta bi bilo zanimljivo ali se više tiče rata kao takvog nego Želje, pa bi volio to podjelit sa vama...
admin

Postby admin on 04 Jul 2008, 22:16

Firewall wrote:Ovo je naravno jedna od najboljih fotki Željave iz straih dana, čista antologija. Ave Riker!
admin

Postby admin on 04 Jul 2008, 22:16

Bostjan wrote:
Riker wrote:Neću brljat nečiji topik, ali je malo glupo da se skine žig sa zadnje fotke.

Nađem sliku, skeniram ju, nisam htio ju žigovat uopće ali reko ajde, u dolnji kut čisto tako da se vidi da sam doprinesao, i onda netko sreže.

Bezveze.

Image

PS u Večernjaku ili Vjesniku su mi pustili žig, i neka su, da se zna ko ima najnoviju fotku iz Želje pre sabotisanja

:P

da ne bude nekih zamera ja osobno nisam sjeko fotografije jer to me uopšte ne interesuje .negde sam je skinuo sa nekok foruma ne sečam se više sa kojeg.mislim da si sasvim u pravu da je to bez veze,a oni koji prate forume o željavi tačno znaju ko je prvi stavio tu fotku.

ja sam je prvi put video na mycity 27.11.2006.

http://www.mycity.co.yu/Vojno-tehnicka- ... va_24.html
admin

Postby admin on 04 Jul 2008, 22:17

S.T.A.L.K.E.R wrote:Ev i mene nekako sam jedva uspio da ubacim se imam i ja slike ovog mosta koji vodi od pricuvnog skladista kerozina iz pokoja do zeljave prelazi rijeku unu lupus ubaci slike koje sam poslao ja nemogu neka vide se :D [/url]
admin

Firewall wrote:Evo mali vremenski presjek na rikerovu sliku...
Image
admin

Bostjan wrote:
S.T.A.L.K.E.R wrote:Ev i mene nekako sam jedva uspio da ubacim se imam i ja slike ovog mosta koji vodi od pricuvnog skladista kerozina iz pokoja do zeljave prelazi rijeku unu lupus ubaci slike koje sam poslao ja nemogu neka vide se :D [/url]

stavio sam ti ja slike ovde.

http://www.stickypond.com/lybi/viewtopic.php?t=97
admin

Postby admin on 04 Jul 2008, 22:18

Riker wrote:

Jao ćoravac...nisam prije ovo vidio!

Koja je bila Galerija A i koje su bile ostale?
admin

Postby admin on 04 Jul 2008, 22:18

relay station wrote:vecina ovih slika mi je jaako poznata.bit ce da sam ih negdje vidio prije nego su ugledale svjetlo weba...objekat nije bio tajna..najbolju fotku na koju sam naletio tj najkvalitetniju mislim na ovu http://i203.photobucket.com/albums/aa11 ... je1992.jpg
nasao sam ni manje ni vise u fotomonografiji jna na francuskom jeziku stampanoj u svrhu promidje dodjela u ceremonijalnim prigodama u ogranicenom broju komada..originalna ima skoro 2mb
admin

Postby admin on 04 Jul 2008, 22:19

admin wrote:Je istina ovo je stvarno odlična fortka:
Image
admin

Next

Return to Foto-Video galerija