Piloti sa Željave(?)

EXLUZIVNO: Snimke aerodroma dok je bio u operativnom stanju! Nigdje prikazano! Pogledajte obavezno! Foto i video materijal u boji!

Piloti sa Željave(?)

Postby admin on 03 Aug 2008, 01:32

admin wrote:Dobio ovu sliku mailom, a osoba tvrdi da se ovdje radi o pilotima sa Željave ali snimljenih na nekom drugom aerodromu:
Image
...možda netko prepozna nekoga.
admin

Re: Piloti sa Željave(?)

VOSt wrote:bravoooo za sliku.

Ovako jednoga sa slike prepoznajem a drugog poznajem.

Tocno to su piloti sa Zeljave. Jedan je Puk. medju njima koji je bio na Zelji od 1. do zadnjeg dana.

Onaj skroz desni je "Zika", on je cini mi se danas zapovjednik Srpske airforce.
admin

Bostjan wrote:jedna starija samo nisam 100% da je slika sa željave.

Image
admin

relay station wrote:
Bostjan wrote:jedna starija samo nisam 100% da je slika sa željave.

Image
nije zeljava vec lypr/bkpr
admin

Postby admin on 03 Aug 2008, 01:33

relay station wrote:
admin wrote:Dobio ovu sliku mailom, a osoba tvrdi da se ovdje radi o pilotima sa Željave ali snimljenih na nekom drugom aerodromu:
Image
...možda netko prepozna nekoga.
uh dje me nadje pa tu znam jednog lika..tocnije 2 sijeva
admin

Postby admin on 03 Aug 2008, 01:33

relay station wrote:a tocno je i da je vecina pilota bila/sluzbovala kasnije na zelji..ovo je snimljeno negdje pred kraj zavrsetka obuke za mig pitomaca cini mi se 32kl vva u puli snimano..podatak o klasi zahtjeva provjeru..a cini mi se da sam tu sliku vidio i u jednoj monografiji.. asliku bi onda mogli nazvat pukovnik+7 velicanstvenih
admin

Postby admin on 03 Aug 2008, 01:34

relay station wrote:a tocno je i da je vecina pilota bila/sluzbovala kasnije na zelji..ovo je snimljeno negdje pred kraj zavrsetka obuke za mig pitomaca cini mi se 32kl vva u puli snimano..podatak o klasi zahtjeva provjeru..a cini mi se da sam tu sliku vidio i u jednoj monografiji.. asliku bi onda mogli nazvat pukovnik+7 velicanstvenih
admin

Postby admin on 03 Aug 2008, 01:34

blake wrote:Je li to opet ona 130-tka od nekud isplivala?
admin

Postby admin on 03 Aug 2008, 01:35

relay station wrote:da to je na slici taj sadasnji stanovnik turnja
admin

Postby admin on 03 Aug 2008, 01:36

relay station wrote:130 jel ovaj
Image
ima li netko popis svih pilota migova 21 po klasama..bilo na abg nemogu sada naci taj doc..zanima me 32klasa
admin

Bostjan wrote:evo jedne divne fotografije spomenika rudolfa perešina.

nešto ovakvo mogli bi da postave na glavnoj stajanki na željavi.čovek je zaslužio da ima i tamo spomenik jer je mnogo svoga života preživio u tom objektu. i jedini imao je hrabrosti napustiti taj zakleti objekat.

Image
admin

Firewall wrote:Da to bi bila odlična ideja, možda prilikom slijedećeg dolaska ekipe na Željavu može se postaviti neki makar simbolični "znak-spomenik" kao spomen na Rudija.
admin

Postby admin on 03 Aug 2008, 01:37

trotil wrote:pa bilo bi dobro da oni koji prepoznaju osobe sa slike lijepo napiši puno ime i prezime te osobe, JMBG(može i samo godina rođenja) adresu............. bilo bi lijepo.........................

mislim malo je smješno odgovarati joj znam šestog sa lijeve i trečeg sa desne...........................ne kužim........
admin

VOSt wrote:posto sam ja jedan od onih koji reako da pozna ljude sa slike,
tj. treceg i zadnjeg s lijeva, mislim da nije ok pisati tudja imena i prezimena, a pogotovo ne ostale podatke, zbog tri osnovne stvari, 1. intima (koju svi ovdje imamo, jer smo pod pseudonimima, a ne po imenima), 2. od nikakve koristi za njih (sa slike) nebi bilo da se objave njihova imena, 3. od nikakave koristi za mene, tebe, nas i svih koji citaju nebi bilo da se objave njihova imena.

A i jos da se ne spominju riperkursije koje bi moglo izazvati, znas ono, jedan od njih je recimo optuzen da je djelovao po hrvatskim objektima, pa je kasnije oslobodjen jer nije kriv, tj. bojevi teret je izbacio u more. Ima jos uvijek puno predrasuda....

E a bas taj sa slike, kaze, da je moguce da je slika slikana u Titogradu - Podgorici
admin

baclawa wrote:
trotil wrote:pa bilo bi dobro da oni koji prepoznaju osobe sa slike lijepo napiši puno ime i prezime te osobe, JMBG(može i samo godina rođenja) adresu............. bilo bi lijepo.........................

mislim malo je smješno odgovarati joj znam šestog sa lijeve i trečeg sa desne...........................ne kužim........

Ti zezaš ili ozbiljno?
admin

Next

Return to Foto-Video galerija