Posjet Željavi (14.-17.02.2008.) trodnevna expedicija

EXLUZIVNO: Snimke aerodroma dok je bio u operativnom stanju! Nigdje prikazano! Pogledajte obavezno! Foto i video materijal u boji!

Re: Posjet Zeljavi (14.-17.02.2008.)

Postby admin on 03 Aug 2008, 02:27

trotil wrote:
relay station wrote:naglasak je bio na bunkermanu e to si dobro rekao..covjek je zelio bit u prvom planu..ma kakvi egotrip..nema govora o tome

Rekao sam nije do bunkermena nego jednostavno do autora, a autor im a vrlo dobre razloge zašto je tu bunkermen........ po tome bi trebalo znaćiti da svtko ko sudjeluje u bilokavoj emisiji bi trebao biti egotriper...... lupus još uvijek stigne nazvati joška martinovića da ga odvede na željavski KT........
admin

Postby admin on 03 Aug 2008, 02:28

LupusREBEL wrote:Trotil, čitaj pažljivo, neprovociraj me, dosta me isprovocirao Bunkerman s svojim postovima nemoj nastaviti i ti, onako, ljudski ti pišem!
admin

Postby admin on 03 Aug 2008, 02:28

trotil wrote:ja isto ljudski pišem, drugačije niti nemogu, nažalost svi smo mi samo ljudi
admin

Postby admin on 03 Aug 2008, 02:29

OROSt wrote:... jedna fotka tisuću riječi, a ovaj uradak milon riječi ( nadam se da jasno do novog zelanda da možemo snimiti preperfektne foto, video materijala ...) pa trotil je genije, ...+ 2 Bunkeramana u kadru isto tako prejaka spika, ..tako je trebao izgledati cijeli doc. film sa zadnje expe 02.2008, ..no produkcija ima svoje zakone, ....tj pravila, ..pa se nemojte ljutiti ni na trotila ni na BUNKREMA, ni na BUNKERWOMAN, ...

http://www.youtube.com/watch?v=6oniI0MyNEI

s ljubaznošću trotila

UŽIVAJTE

skinuto sa http://arhitekturarata.makeforum.org/do ... li-t8.html
admin

Postby admin on 03 Aug 2008, 02:29

OROSt wrote:
LupusREBEL wrote:Mislim, ma nemislim, znam Trotil i ona djevojka koja je bila s njim odradili su odličan posao, i moram ih pohvaliti u svakom slučaju, koje je on exzibicije izvodio da snimi, pa nas raspoređivavo s rasvjetom da bolje uhvati objektt, nemogu to opista, trudio se svojski da snimi objekat, da bi nakraju u filmu vidio samo debilnu facu, apsolutno mi se gadi film. Bolji mi je filmić gdje Fajer snima par sekundi kontrolni toranj nego ovo nakaradno što je on snimio.

Mislim, sjetite se koliko nas je vređao da smo ego tripovi, pogotovo sve nas koji smo stavili negdje potpis, mislim da je tih uvreda pun milokliz i na ovom forumu, MC i njihom arh. rata, da bi prezentirali nakraju taj film gdje je 98% posto Bunkermanova faca!

I još se Trotil usudi me pitat zašto se ljutim, ma sve moguće dogovore su prekršili čak i do ovog filma, gdje su sami tražili da neizlazimo s facama van već samo s objektima, sad mi je i jasno zašto, da bi se sam Bunkerman exponirao iza svega toga...

pretjeruješ i teško vrijeđanje ti ne dolikuje, ....pa svatko može snimiti film sa svojom facom ..samo to je ovako krenulo..prvo ste isprovocirali trotila da vam je on vjerojatno isprovociran...postavio video na FAR... a mogao ga je i ne postaviti, .... (jer ste masovka skočili na njegabez razloga) ...pa vamje on žašiljio predobar video uradak ... no zato se ne bi trebali ljutiti...već jedino što možete je biti sretni da on to snimio, montirao i šo je najvažnije objavio..a mogao je neobjaviti, ....

s toga tenks trotilu ...

i video uradak nije 3/5 već 100/5

i da za kraj video se ne može kritizirati već samo pohvaliti, POHVALJIVATI I HVALITIHVALITI ( ŠTA IMATE OD KRITIKE..NIŠTA )

pa dobro se zna do Novog zelanda koliko BUNKERMAN VOLI TE FORTIFI. OBJEKTE..I NE MOŽETE MU ZBOG TE SILNE LJUBAVI PREMA TIM OBJEKTIMA ZAMJERITI, ....
admin

Postby admin on 03 Aug 2008, 02:30

OROSt wrote:
Firewall wrote:
relay station wrote:http://www.youtube.com/watch?v=K1dioH4dSXk bravo za video koji je slucajno danas osvanuo ovdje http://arhitekturarata.makeforum.org/to ... -t164.html

dvije greškice :

ne kaže se uzletno poletne piste jer to u stvari znači isto nego poletno (uzletno) sletne staze.

električna kolica - električni tegljači ili aku tegljači

je ovo prvo je greška..imaš pravo uzletno-sletne piste ili poletno - sletne

a za aku teglljač može se slobodno i ispravno azati el. kolica..jer se jako dobro zna da su sve to iste riječi akutegljač, el. kolica, imam i dokaz da je ispravno kazati el. kolica...nadam se da ne moram skenirati pa to dokazivati, .... ne traba sad tražiti dlaku u jajetu ..jer nije lako snimiti takav prilog....
admin

trotil wrote:hm ako vam se da svratite do FAR-a, neke tamo nove slikice sa želje došle samo od sebe čini se, evo novi materjal za kritiku , uživajte......
admin

admin wrote:http://www.youtube.com/watch?v=K1dioH4dSXk
Bilo danas na "Dobro jutro Hrvatska". :)
...nisam gledao, ali sam već čuo neke komentare da je učinak priloga bio afirmativan. :wink:
...jeli tko možda snimio?
admin

Postby admin on 03 Aug 2008, 02:31

OROSt wrote:bilo kako bilo .. dobro juro Hr ima sasvim solidnu gledanost, ..no taj video već je samo prošlost, ..daleko iza expedcije, okupljanja forumaša, ...

vidim ja da bi trebalo snimiti novi nastavak..za novo prikazivanje na tv ...

NASTAVLJA SE....
admin

OROSt wrote:neki laganini tajac nastao... ili ENTROPY ubija ...

ps. expe 02.2008. pregenijalna bar meni, ... bolje nije moglo biti iako je bilo prehladno ( i do -11°C ) ..no šta se moglo i očekivati pa bio je 02. mjesec..eto idu toplija vremena, .... podjela troškova, ... u svaki auto treba natrpati ful ljudi radi podjele entropije..i to je to... eto još koji dan i dolaze i lastavice, ....
admin

Firewall wrote:Tako i mi obično funkcioniramo, natrpamo se u auto i podjelimo lovu za pive i benzin.
admin

relay station wrote:
OROSt wrote:neki laganini tajac nastao... ili ENTROPY ubija ...

ps. expe 02.2008. pregenijalna bar meni, ... bolje nije moglo biti iako je bilo prehladno ( i do -11°C ) ..no šta se moglo i očekivati pa bio je 02. mjesec..eto idu toplija vremena, .... podjela troškova, ... u svaki auto treba natrpati ful ljudi radi podjele entropije..i to je to... eto još koji dan i dolaze i lastavice, ....
mozda je to samo zatisje pred buru...kad ce taj google update..
admin

Postby admin on 03 Aug 2008, 02:32

Firewall wrote:Mislim da su u pitanju minute....samo treba riješiti neka pitanjca.
admin

Postby admin on 03 Aug 2008, 02:32

OROSt wrote:kad će te Vi na i u Željavu, ... kao mi koji smo ostali tri dana, ... sumnjam daće uskoro zadnja expedicija (02.2008) biti prevaziđena iako je EXPE. bila i na -11°C ...
admin

Postby admin on 03 Aug 2008, 02:33

treb wrote:
OROSt wrote:kad će te Vi na i u Željavu, ... kao mi koji smo ostali tri dana, ... sumnjam daće uskoro zadnja expedicija (02.2008) biti prevaziđena iako je EXPE. bila i na -11°C ...

Svaka će ekspediciji ostati zapamćena po rezultatima koje je polučila.

Imam osjećaj da će još biti puno odličnih novosti sa Željave. Nebitno tko će ići...
admin

PreviousNext

Return to Foto-Video galerija