Posjet Željavi (13.04.2008.)-Lupus vodi na KT i stražaru

EXLUZIVNO: Snimke aerodroma dok je bio u operativnom stanju! Nigdje prikazano! Pogledajte obavezno! Foto i video materijal u boji!

Re: Posjet Željavi (13.04.2008.)

Postby admin on 12 Aug 2008, 22:35

relay station wrote:ajmo ljudi dosta svađa..evo mene zanima sta je konkretno ovo a nalazi se ispred strazare ?

Image

Image

Image
admin

Postby admin on 12 Aug 2008, 22:36

OROSt wrote:..ovako na prvo oko (iakoo je fotek prva mutna) rekao bi odvod vode čitaj drenaža... oborinsku vodu moraš negdje odvoditi od krovova od lavandina, ...
mislim da bi lups mogao ili onaj koje radio fotke, analizu na licu mjesta lakše mogao reći..pa bili ste tamo i sad si postavljte pitnja kaj je ovo..drenaža ili cevka za kablove ali prije drenaža.. odvod vode..
admin

OROSt wrote:ajmo ljudi dosta svađa.. odlično rr..potpuno se slažem ali eto ekipa najrađe bi se sva...lalalalalala (to nam ide ful...)
admin

relay station wrote:e da lupus nije zamjetio gore kod strazare ovog vizuelca koji je zainteresiranim korisnicima 91/92 javljao poljetanja
Image
Image
djuveđ i slanina
Image
Image
admin

Postby admin on 12 Aug 2008, 22:37

Djadjo wrote:Kad smo se ja i Celo spustali prema dvojci sa KT-a tjekom posjete u 2 mjesecu...naletjeli smo na ovakvu sahtu u pol one prirode....skoro pa ista kao ova kraj strazare

Image

Image

Djadjo
admin

relay station wrote:jeste zavirivali unutra?dali je unutra mozda tunel neki kao ventilacija..ovo mi bas i ne izgleda isto kao ovo gore kod strazare..ono gore je vjerojatno za otvod oborinskih voda ali ovo?
admin

LupusREBEL wrote:Ono gore je za odvod oborinskih voda, da oborinske vode od oluka s krova da ne demaskira objekt.

Iako mi slika nije baš najbolje uspjela jer sam pretrčao bjekt, ali to je to:

Image Image Image Image Image
admin

relay station wrote:
LupusREBEL wrote:Ono gore je za odvod oborinskih voda, da oborinske vode od oluka s krova da ne demaskira objekt.

Iako mi slika nije baš najbolje uspjela jer sam pretrčao bjekt, ali to je to:

Image Image Image Image Image

ok ovo kaj si ti slikao to smo razrijesili misteriju definitivno je za odvod oborinskih voda...no ove slike koje je postavio djadjo malo mi saht izgleda drugacije?sta bi to bilo usred nicega takav saht..mozda odusnik za rezervoare mazuta?mozda tenicki odvod plinova dole iz rupe?mislim da sad nam ta ventilacija predtavlja najvecu misteriju -nerijesenu još
admin

Postby admin on 12 Aug 2008, 22:38

LupusREBEL wrote:Ma taj šaht nisam ni vidio, jedan od nas troje u zadnjem posjetu ga je isto vidio, točno moram sam ići i pregledat te obranke šume, inače štanga od svega toga, Joz@ si za?
admin

admin wrote:Htjedoh napomenuti da me začudila veličina onoga betonskog rova sa stepenicama. :shock:
Nisam imao utisak da je tako velik dok nisam uživo vidio.
Image..Image.

Image..odmah tu desno od mjesta gdje Lupus stoji se vidi ulaz 2:Image.Image.Image
admin

Firewall wrote:Sad i ja vidim kako je to veliko, mislio sam da je veličine-širine čovjeka. Nego jel se to dole na slici vidi ona rupa prije ulaza na desno gdje je bila VP?
admin

Postby admin on 12 Aug 2008, 22:39

admin wrote:Upravo tako, ali jedan lik (onaj koji je vozio el.tegljače i pomogao savjetima oko sheme) mi reče da VP nije bila tamo nego u limenom kontejneru nasuprot ove prostorije.
admin

JoZ@ wrote:
LupusREBEL wrote:Ma taj šaht nisam ni vidio, jedan od nas troje u zadnjem posjetu ga je isto vidio, točno moram sam ići i pregledat te obranke šume, inače štanga od svega toga, Joz@ si za?

a znas da jesam
nabavil sam i alatku za to
tj
tkz. pipalicu :D
admin

relay station wrote:
admin wrote:Htjedoh napomenuti da me začudila veličina onoga betonskog rova sa stepenicama. :shock:
Nisam imao utisak da je tako velik dok nisam uživo vidio.
Image..Image.

Image..odmah tu desno od mjesta gdje Lupus stoji se vidi ulaz 2:Image.Image.Image

ove betonske stepenice mi licena ucvrscivace protiv klizista..druga namjena mi nepada napamet,pa posto je to odmah iznad glavnog ulaza morali su se osigurat da im se ne odroni ako je bilo kakvo rahlije tlo tj kliziste teroija je logicna(da je za miniranje nesto to bi bilo ukopano-dakle nije)
admin

LupusREBEL wrote:Da, može biti, no što će takav bazen i s druge strane a iznad ulaza rupa dubune 2 metra?
A ako su izmisli takav način protiv odronjavanja zaemlje to neki najnoviji koji sam ikad u životu vidio, netvrdim da nije ali je čuda ful...
admin

PreviousNext

Return to Foto-Video galerija