Posjet Željavi (27.08.) & (28.08.) by shelby-eleanor

EXLUZIVNO: Snimke aerodroma dok je bio u operativnom stanju! Nigdje prikazano! Pogledajte obavezno! Foto i video materijal u boji!

Re: Posjet Željavi (27.08.2008.) & (28.08.) by shelby-eleanor

Postby Hammo on 31 Aug 2008, 22:04

Ta gljiva je sigurno stigla,mislim na sjeme gljive,na cipalama od nekog posjetioca.Vrstu joj neznam mada mi lici na one gljive po livadama sto se mogu vidjeti.

Al nevezano je koja je vrsta bitna je druga stvar da se ipak kakav-takav zivot radja u Kleku.

Jos jedna pohvala ekipi koja je bila 27.i28.08 2008 na Zeljavi.

@Lupus @Firewire pitanje??

Da niste pronasli Lupusov upaljac koji je bacio kroz otvor KK9 i gdje bi ta pozicija mogla biti?
Hammo
Sretni forumaš
Sretni forumaš

Postby LupusREBEL on 31 Aug 2008, 22:10

Hammo wrote:Ta gljiva je sigurno stigla,mislim na sjeme gljive,

...micelij...

Al nevezano je koja je vrsta bitna je druga stvar da se ipak kakav-takav zivot radja u Kleku.

Hammo wrote:
@Lupus @Firewire pitanje??

Da niste pronasli Lupusov upaljac koji je bacio kroz otvor KK9 i gdje bi ta pozicija mogla biti?

Nismo ni tražili...
LupusREBEL

Postby FirewireHR on 31 Aug 2008, 22:15

Hammo wrote:@Lupus @Firewire pitanje??

Nismo ga ni tražili jer nismo zalazili ovaj put tamo.
Pozicija bi po našem bila u vertikali klima komore u PARCA, tj. u onoj prostoriji gdje se spajaju 2 verikale.
...tu je bilo riječi o tome:
viewtopic.php?p=8911#p8911

btw. mogli bi pokrenuti novi topic o novom životu u objektu Klek. :)
Do sada smo vidjeli šišmiša i gljive.
Sada me sjetilo da imam jedan video iz KT-a gdje je Lupus ušao u onu malu klima komoru, pa uplašio šišmiša [vampir] koji je izletio van. [luda2]..snimio ga ja, samo treba naći vremena za to postaviti. :roll:
[smly_c040smly.gif]
FirewireHR
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby LupusREBEL on 31 Aug 2008, 22:21

Nisam skužio tko je koga uplašio: Šišmiš Lupusa ili Lupus Šišmiša? :a015
[w] [luda2] [w] [luda2] [w] [luda2]
LupusREBEL

Postby FirewireHR on 31 Aug 2008, 22:32

LupusREBEL wrote:Nisam skužio tko je koga uplašio: Šišmiš Lupusa ili Lupus Šišmiša? :a015

Pa Lupus šišmiša valjda. [luda2]
FirewireHR wrote:Sada me sjetilo da imam jedan video iz KT-a gdje je Lupus ušao u onu malu klima komoru, pa uplašio šišmiša [vampir] koji je izletio van. [luda2]..snimio ga ja, samo treba naći vremena za to postaviti. :roll:

...btw. jedino sam vidio da ti je KK9 ambis poljuljao malo samopuzdanje, ali kome nebi. :quoi
[smly_c040smly.gif]
FirewireHR
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby LupusREBEL on 01 Sep 2008, 06:55

A stvarno kome nebi...
Mislim, može Trotil i ostali govoriti što hoće, kako je ona jama ovaka i onaka, da su se spuštali dublje itd, vidio sam i ja dublje i veće abise ali ovaj mi izgleda strava, neznam zašto ali tako izgleda, može biti prvi dojam jer se nisam nadao tako dubokim.
Riječ je bio, kad smo pisali o njima da su nekih 30 evetualno 50 metar, još prepolovljeno na pola, pa i to nije neka dubina, ali ovo...
KK9...
:oO
FirewireHR wrote:
LupusREBEL wrote:Nisam skužio tko je koga uplašio: Šišmiš Lupusa ili Lupus Šišmiša? :a015

Pa Lupus šišmiša valjda. [luda2]

Ma trzno je Betmen i mene... [luda2]

FirewireHR wrote:
...btw. jedino sam vidio da ti je KK9 ambis poljuljao malo samopuzdanje, ali kome nebi. :quoi

ma nije, ima više situacija kad mi nije bilo svejedno, no kroz glumu i zajebanciju potisnuo sam da se to primjeti, isto, naime radi se o djelovima objekta koje je neko već probunario, prošao pa se i nenadam nekim iznenađenjima. Kad sam prvi put bio na Želji, nisam se baš sam usudio ući u nju, pa mi policija dobro došla da se sam sebi opravdam zašto unutra nesmjem.
Kad smo bili kod GCA, vaša zabrinutost mi je dala povod zašto da neidem do one zgradice da vidim jeli onaj prolaz tamo iako sam već bio na pola puta (sad kad sam gledao sliku uvjereniji sam da je to to i sad mi je žao što sam slušao FlascBACK505), i tako, nije ni meni svaki put svejedno iako se možda nevidi ali sam i ja veliki kukavica ali glumim da mogu i usudim se...
Npr. nisam se usudio kad sam vodio NUF Pula na Željavu po noći ići u rupe, ima hrpa razloga, od lopova, krijumčara, policije, životinja itd...
Ima još situacija gdje baš nisam bio siguran u sebe, no bio sam u par navrata nervozan pa se nervoza više pokazivala nego nesigurnost. :nonnon
LupusREBEL

Postby FirewireHR on 01 Sep 2008, 11:46

LupusREBEL wrote:ma nije, ima više situacija kad mi nije bilo svejedno, no kroz glumu i zajebanciju potisnuo sam da se to primjeti, isto, naime radi se o djelovima objekta koje je neko već probunario, prošao pa se i nenadam nekim iznenađenjima. Kad sam prvi put bio na Želji, nisam se baš sam usudio ući u nju, pa mi policija dobro došla da se sam sebi opravdam zašto unutra nesmjem.
Kad smo bili kod GCA, vaša zabrinutost mi je dala povod zašto da neidem do one zgradice da vidim jeli onaj prolaz tamo iako sam već bio na pola puta (sad kad sam gledao sliku uvjereniji sam da je to to i sad mi je žao što sam slušao FlascBACK505), i tako, nije ni meni svaki put svejedno iako se možda nevidi ali sam i ja veliki kukavica ali glumim da mogu i usudim se...
Npr. nisam se usudio kad sam vodio NUF Pula na Željavu po noći ići u rupe, ima hrpa razloga, od lopova, krijumčara, policije, životinja itd...
Ima još situacija gdje baš nisam bio siguran u sebe, no bio sam u par navrata nervozan pa se nervoza više pokazivala nego nesigurnost. :nonnon
Ok, ja baziram svoj stav na subjektivnom dojmu stvorenom nakon što si otišao na KT...sam...jer kako rekoh više puta osobno bez tebe ne bih niti išao tamo. [moguja]
...ovo me opet podsjeti da imam i taj jedan video snimljen na onoj ogradi KT-a sa panoramom na piste, pa bih i to morao naći vremena da stavim na YouTube.

Sada kada te nešto znam ipak mislim da dosta promišljaš gdje i kako ćeš hodati jer neupućenom možeš djelovati da ideš, kako se ono kaže, "glavom kroz zid" i da ti nije previše stalo do mogućih posljedica. :)
[smly_c040smly.gif]
FirewireHR
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby LupusREBEL on 01 Sep 2008, 11:58

:banghead Da, tu ima istine, ak' mi je neš sumnjivo neidem, a gdje ću stat dobro pogledam, a takva je tamo situlacija... :confused0006
LupusREBEL

Postby LupusREBEL on 01 Sep 2008, 15:12

shelby-eleanor wrote:nisam htjela otvarat novi topic jer slike ionako nisu nesto posebno i nevidjeno ;)

To si se zeznula, žao mi je što tek sad reagiram, mislio sam da će netko i prije, naime, tvoje slike i jesu nešto, kao da ih je profesionalac napravio, imaju oštrinu, dubinu i plastiku, bar na mojem kompu koji i nije nešto mogu si misliti kak je na drugim mašinama... :confused0006
LupusREBEL

Postby LupusREBEL on 01 Sep 2008, 16:25

Ma ima, ali čekam i Speologa da nastavim kvalitetniju pričicu... :confused0006
LupusREBEL

Postby LupusREBEL on 01 Sep 2008, 16:34

FirewireHR wrote:Nego nađoh ovu bazu podataka o gljivama;
http://www.gljive.com/option,com_baza/Itemid,68/
...ali nisam uspio naći ovu sa fotki. :a015
Image.Image.Image...možda se nije još skroz razvila(?)

Mislim da je jedna od ovih gljiva ali nisam siguran:

Image Image ImageImage Image

Firewall wrote:Da, da ....nek se malo uključi u raspravu...ima još puno tema o željavi gdje može pridonijeti svojom ekspertizom. Speleologija, biljni i životinjski svijet, prirodne i umjetne kaverne, geološki presjek, environmentalna ekologija objekta....itd.

Neš mu s kompom nešljaka pa dok to nerješi niš...
Koloko sam skužio kuži se u morfologiju...
LupusREBEL

Postby LupusREBEL on 01 Sep 2008, 17:03

Ma, o tom će on... :confused0006
LupusREBEL

Postby LupusREBEL on 01 Sep 2008, 17:20

Hm...
Pa otvori temu, naravno da ćemo se svi ukljičiti... :baton
LupusREBEL

Postby Hammo on 01 Sep 2008, 17:27

Pa Lupus znas li da je Strah preteca Hrabrosti.

Svako od nas ima dozu straha u sebi samo zavisi od situacije gdje ce se strah ispoljiti.

Nego.. Ves dvojica(Ti Lupus i FirewireHR) u jednom topiku reko ste da ste naisli na covjeka koji puno zna o Zeljavi i na toj recenici sve zavrsi,

Ako nije tajna mozete li nam reci sta vam je pricao mada nemorate otkrivati njegov identitet.

Pozdrav Hammo
Hammo
Sretni forumaš
Sretni forumaš

Postby LupusREBEL on 01 Sep 2008, 17:44

Ma nije tajna, riječ je o lovcu koji nadgleda područje protiv krivolova, no Flascback505 je dost pričao s njim pa bolje da on prenese...
LupusREBEL

PreviousNext

Return to Foto-Video galerija