Prijenos iz Haaga - Ante Gotovina

Sjećanje na Domovinski rat i ostale ratove na podrucju exYU.

Prijenos iz Haaga - Ante Gotovina

Postby admin2 on 03 Apr 2008, 16:53

Riker wrote:Evo sad sam se uključio u ovu lakrdiju, vidim na HRT2 prijenos.

Vrhunski odvjetnici pričaju o "zločinačkom pothvatu" LOL ko da su obili zlatarnu i naravno neprocjenjivo je slušat procjene ovog tužitelja kad pokušava predočit kako se 4.8. izvelo nepošteno i prekomjerno granatiranje.

Hahahaha "prekomjerno" granatiranje...vrh JNA čije je životno dijelo "Putešestvije po Vukovaru i okolici" nitko praktički nije osudio je prošlo džaba, optužnica nema više iz Hagare.

Ali zato sad ako koga zanima, uključite se u prijenos i slušajte odvjetnike koji za plaću od sigurno više 17000€ na mjesec već godinama (prijateljev stari gore brani, on ima tako nekve pare) pokušavaju objasnit zločinački pothvat i "prekomjerno granatiranje".

Legendarno.
admin2

Re: Prijenos iz Haaga - Ante Gotovina

Postby admin2 on 03 Apr 2008, 16:53

Riker wrote:Evo sad su rekli da je nakon "prekomjernog granatiranja" i rovanja po gradu, da su Hrvatski vojnici obnovili fasade na zgradama, promjenili prozore i zatrpali rupe od granata za doček Franja Tuđmana...

Dokle sežu ove granice pravosuđa, ja znam da je sud tjeranje mogućeg a ne tjeranje pravde ali ovo...bokte pomozi...
admin2

Postby admin2 on 03 Apr 2008, 16:54

Firewall wrote:Možda su postavili i kartonske kulise :wink:
admin2

Riker wrote:Ovi u obrani Gotovine, pogotovo Kehoe je katastrofa.

Ne znam šta je sucu on napravio, ali ovaj ga je prekinuo u izlaganju nekoliko puta, a ovaj petlja li ga petlja, ma nema šanse da Gotovinu oslobode.

Sude mu od cijele akcije za to selo Grubori, ostalo je sve očigledno suđenje protiv cijelog vojnog vrha u ono vrijeme. A pošto fizički neće moć dopeljat ni Tuđmana ni Šuška, eto ja se kladim da će Gotovina na svojim leđima ispaštat za svih njih.

No to je ionako svima jasno.

Nebuloze su mislit da mu sude zato šta su neki pojedinci radili sranja nakon Oluje u selima...

Al to je ok...neka se o Oluji i tom "zločinačkom poduhvatu" priča i analizira još 50 godina, svake godine sa inflacijom brojeva u žrtvama, paljevinama i ruševinama...

Sve je to kul dok vojvoda Šljivančanin samo šta nije dobio otpusnicu, Radić se već šeće negje po Kalemegdanu, Šljiva će mu se pridružit uskoro, Srebrenicu smo pustili za neka druga vremena, i tako...

Znači ajmo se koncentrirat na zapaljeno selo Grubori (prvo zapaljeno selo uopće u povijesti ratovanja, valjda zato tolika pažnja) i na "prekomjerno granatiranje".

Jer, 700,000 granata u 90 dana je taman mjera.

A ko je vidio bacat bombe na nedužne ljude u suverenoj Republici Krajini, međunarodnoj priznatoj, i to još u 4 ujutro?

:roll:
admin2

cobra wrote:Riker koji to pojedinci su radili sranja po selima???
Ne govorim da nije bilo, je ali tim istim pojedincima 91/92 su ti isti možda ubili, silovali, spalili ili protjerali nekog od njegovih. I samo je čekao taj trenutak da uzvrati.
Te civile ponajviše su ubijali i tjerali njihovi vojnici, koristeći ih kao živi štit.
A optužbu je napisao taj famozni štrbac koji je i sam sudjelovao u sranjima....
Kriva je naša država koja nije na vrijeme reagirala i podigla optužnicu protiv njega, več je to učinila kad je ovaj pustio korijene i uvukao se onoj kurvi od Karle u guzicu....
Istina da če svi naši generali sad obrati bostan za sva ta sranja, po zapovijednoj odgovornosti....
admin2

cobra wrote:I još nešto....
Koje prekomjerno granatiranje???
Kad se gađa velikosrbina, a zna se ko su ONI ništa nije prekomjerno, već taman sa dozom da bi moglo još...
admin2

Postby treb on 26 Apr 2011, 13:08

admin2 wrote:
Riker wrote:Ovi u obrani Gotovine, pogotovo Kehoe je katastrofa.

Ne znam šta je sucu on napravio, ali ovaj ga je prekinuo u izlaganju nekoliko puta, a ovaj petlja li ga petlja, ma nema šanse da Gotovinu oslobode.

Sude mu od cijele akcije za to selo Grubori, ostalo je sve očigledno suđenje protiv cijelog vojnog vrha u ono vrijeme. A pošto fizički neće moć dopeljat ni Tuđmana ni Šuška, eto ja se kladim da će Gotovina na svojim leđima ispaštat za svih njih.

No to je ionako svima jasno.

Nebuloze su mislit da mu sude zato šta su neki pojedinci radili sranja nakon Oluje u selima...

Al to je ok...neka se o Oluji i tom "zločinačkom poduhvatu" priča i analizira još 50 godina, svake godine sa inflacijom brojeva u žrtvama, paljevinama i ruševinama...

Sve je to kul dok vojvoda Šljivančanin samo šta nije dobio otpusnicu, Radić se već šeće negje po Kalemegdanu, Šljiva će mu se pridružit uskoro, Srebrenicu smo pustili za neka druga vremena, i tako...

Znači ajmo se koncentrirat na zapaljeno selo Grubori (prvo zapaljeno selo uopće u povijesti ratovanja, valjda zato tolika pažnja) i na "prekomjerno granatiranje".

Jer, 700,000 granata u 90 dana je taman mjera.

A ko je vidio bacat bombe na nedužne ljude u suverenoj Republici Krajini, međunarodnoj priznatoj, i to još u 4 ujutro?

:roll:

Yebate Riker, ti si vidovit ili što???

Malo na temu prekomjernog granatiranja:

Image
treb
Site Admin
Site Admin

Return to Od Gazimestana preko Kninskih balvana do Oluje