Zbirka snimaka na temu Domovinskog rata

Sjećanje na Domovinski rat i ostale ratove na podrucju exYU.

Zbirka snimaka na temu Domovinskog rata

Postby admin2 on 18 Jun 2008, 11:47

admin wrote:Ovaj tip Max ZG se potrudio i postavio impresivnu zbirku materijala na temu Domovinskog rata dostupnu za d-load.
Kaže on ovako:
Torrent obuhvaca video zapise iz Domovinskog rata u Republici Hrvatskoj, te manjim dijelom video zapise iz rata u Republici Bosni i Hercegovini. Osim video zapisa, prisutno je i nesto slika, dokumentacije i dr. Gotovo svi zapisi su u visokoj kvaliteti (mpeg, ima nesto i avi-ja te wmv-a).

Torrent je velik tako da vas molim da dok ce te ga skidati, a i kada ga skinete, da ne ogranicavate svoju brzinu slanja na minimum, vec da dopustite i drugima da brze skinu ovaj torrent. Ako koristite ADSL ili kablovski internet, ogranicenje brzine slanja na 10-20 kB/s nece utjecati na brzinu skidanja. Ja se obavezujem da necu ogranicavati brzinu slanja tako da vjerujem da ce prvi ljudi koji ce skidati, mogu racunati na skinuti torrent za 7-14 dana. Sjetite se da sto ce nas vise dijeliti ovaj torrent, to ce i skidanje biti brze.

Nadam se da ce vam se svidjeti moja kolekcija zapisa iz Domovinskog rata (skupljana gotovo 3 godine) te da ce vama posluziti kao inspiracija/podloga za nastavak skupljanja raznih dokumenata iz Domovinskog rata.

Ako bude kakvih problema glede skidanja ili bilo kojeg od fajlova, ako vas nesto zanima ili slicno, slobodno ostavite poruku i odgovoriti cu vam.

Hvala

Sadržaj (28GB!):
http://www.mininova.org/det/1318043

Ovo je link za torrent;
http://tinyurl.com/5v96dx
[/quote]
admin2

Re: Zbirka snimaka na temu Domovinskog rata

Postby admin2 on 18 Jun 2008, 11:48

Firewall wrote:Jao jao 28GB...nije problem u novcima jer je FLAT ali vremenski to će potrajati.
admin2

JoZ@ wrote:
admin wrote:Ovaj tip Max ZG se potrudio i postavio impresivnu zbirku materijala na temu Domovinskog rata dostupnu za d-load.

jel moze kad to skines da ti dam disk da mi prebacis
placam pivu i cevape :?: :?: :?:
admin2

admin wrote:
JoZ@ wrote:jel moze kad to skines da ti dam disk da mi prebacis
placam pivu i cevape :?: :?: :?:

Evo verovao ili ne javio mi se autor na YouTube mailu (pretplatio se ja tamo na njegov kanal), pa sam ga pozvao da nam se pridruži ovdje. :D
Vjerujem da ćemo se moći onda dogovoriti da nam dečko to izravno snimi.
Cijeli materijal "teži" 6 dvd-ova.
admin2

JoZ@ wrote:
admin wrote:Evo verovao ili ne javio mi se autor na YouTube mailu (pretplatio se ja tamo na njegov kanal), pa sam ga pozvao da nam se pridruži ovdje. :D
Vjerujem da ćemo se moći onda dogovoriti da nam dečko to izravno snimi.
Cijeli materijal "teži" 6 dvd-ova.

onda njemu placam cevape :D

aj nek se pojavi :!: :!: :!:
admin2

Firewall wrote:Bilježim se na kolekciju sa štovanjem.. :wink:
admin2

Postby admin2 on 18 Jun 2008, 11:49

admin wrote:Maksimir5...dobrodošao!
Image

p.s.
Predlažem da čovjeka ne zatrpamo zahtjevima daj meni snimi, daj meni snimi...nakon 1-2 kopije možemo mi ostali sami međusobno razmjeniti/presnimiti kopije.
admin2

Postby admin2 on 18 Jun 2008, 11:51

admin wrote:...i naravno bar da mu refundiramo prazne medije, ćevape, pivu, janjetinu...ko šta ima. :)
admin2

Firewall wrote:
admin wrote:Maksimir5...dobrodošao!
Image

p.s.
Predlažem da čovjeka ne zatrpamo zahtjevima daj meni snimi, daj meni snimi...nakon 1-2 kopije možemo mi ostali sami međusobno razmjeniti/presnimiti kopije.
...i naravno bar da mu refundiramo prazne medije, ćevape, pivu, janjetinu...ko šta ima.

Dogovoreno.
admin2

Maksimir5 wrote:Dobar dan vam želim svima. Prvo bih samo želio reći glede mojeg nadimka: Maksimir5 = Max_zg. Riječ je, naime, o istoj osobi, meni. :D

Drago mi je da vas je zaintrigirala moja kolekcija. Da sam je skupljao 3 godine, to ste već saznali. Naravno, kolekcija ne završava nikada. Ako uspijem nabaviti još video zapisa, može doći i još pokoji torrent.

Glede skidanja, radije bih vam preporučio da ga skinete preko torrenta, neće trajati baš tako dugo, upload mi je 2 Mbit, a komp mi je dnevno 10-12 sati na netu. Naravno, već 10-ak njih je počelo sa skidanjem tako da bi ste imali koristi i od njih (tj. njihovih djelomično skinutih datoteka). Brzinu slanja ne ograničavam.

Ako ste nestrpljivi, i naprosto ne možete čekati, :twisted: vam ne da mira ili nešto slično, možemo se dogovoriti da se nađemo. Onako, svi koji želite, predbilježite se kao gospodin Firewall, i naći ćemo se. Mali problem je to što je po tim DVD-ima sve porazbacano, a na torrentu fino složeno. Znači, u ovom slučaju morati će te uložiti i nešto vlastitog truda.

Admin FirewireHR će naravno biti organizator. Ćevapi i piće se podrazumijevaju...nemojte misliti da ću to zaboraviti! :twisted:

Ako ima bilo kakvih pohvala, primjedbi, komentara ili preporuka, slobodno pišite. Naravno, posjetite moj kanal na youtube-u.

Hvala
admin2

Firewall wrote:Početi ću započetak sa skidanjem sa torenta, pa zavisno od dinamike napretka downloada budemo vidjeli daljnji plan.
admin2

Postby admin2 on 18 Jun 2008, 11:52

admin wrote:Mislim da je ipak bolje da snimiš na dvd-ove jer mislim da 28GB za skinuti treba poprilično vremena + zauzet ti je upload link.
Što se mene tiče nema veze što je porazbacano, glavno da se iz imena file da shvatiti o čemu se radi.
Jedino ako je tebi problem to grupirati po dvd-ima(?)...ako već nije.
admin2

JoZ@ wrote:
Maksimir5 wrote:Admin FirewireHR će naravno biti organizator. Ćevapi i piće se podrazumijevaju...nemojte misliti da ću to zaboraviti! :twisted:

naravno
on ce organizirat jedno okupljanje u nekoj čevabbđenici :D
admin2

Maksimir5 wrote:
admin wrote:Mislim da je ipak bolje da snimiš na dvd-ove jer mislim da 28GB za skinuti treba poprilično vremena + zauzet ti je upload link.
Što se mene tiče nema veze što je porazbacano, glavno da se iz imena file da shvatiti o čemu se radi.
Jedino ako je tebi problem to grupirati po dvd-ima(?)...ako već nije.

Nije problem. Ja sam postavio dvije mogućnosti - na vama je koju želite.

Upload link radi kada dođeš na red (tako sam barem shvatio da utorrent radi). Za sada imam trojicu iz Hrvatske, ali ti su već na 10, 66 i 13%.
admin2

Postby admin2 on 18 Jun 2008, 11:53

Firewall wrote:
admin wrote:Što se mene tiče nema veze što je porazbacano, glavno da se iz imena file da shvatiti o čemu se radi.

Meni i sto ne smeta, sam si poslažem kak mi bude pasalo.
admin2

Next

Return to Od Gazimestana preko Kninskih balvana do Oluje