Radovan uhapšen Karadžić

Sjećanje na Domovinski rat i ostale ratove na podrucju exYU.

Re: Radovan uhapšen Karadžić

Postby admin on 01 Oct 2008, 16:23

@vegetarijana...
Hm, pa rekoh Vam da cijelokupni angažan ljudi sa ovoga foruma bilo kroz pisanje ili angažman na terenu nema nikakvu profitabilnu stranu.
Sami forum također nema nikakav interes za nekom širom/masovnom promocijom jer realno gledano ove stvari zanima mali broj ljudi, a njih ako zanimaju informacije pezentirane ovdje će lako pronaći ovdje.
Karadžić/Dabić uopće nije tema ovoga foruma a tvrditi da je pominjanje njegovog imena ovdje podiglo posjećenost foruma mi je osobno vrlo smiješno. [luda2] ...a da treba raspravljati i uvijek podsjećati na angažman i ulogu Dabića/Karadžića tokom ratova 90-ih svakako treba.

Bilo kako bilo evo svi smo slobodno iznijeli svoja stajališta i poglede pa koga zanima neka čita i prosuđuje tko je više/manje u pravu/krivu.
admin

Postby LupusREBEL on 01 Oct 2008, 17:28

a nisam se nasmija godinama...
Dabić diže čitanost našeg foruma, ovako, dok se vi niste pojavili čak smo i zaboravili na ovu temu, bar ja...
drugo, to mi je toliko nebitno bio post da čak tekst koji sam kopirao nisam ni pročitao.
No pošto se iz Sobomora, nisam ni znao da tamo tako burno reagirate ali nebitno.
Jeli shvaćate da se vaša udruga o borbi karcinino i vaša trgovina zdrave ishrane te dabićkaradžić nalazite pod temama: Bezveze; Razno; of Topic, u prijevodu ako hoćete pisat gluposti pišitet ih tu.

Željava, aerodrom između Bihaća i Ličkog Petrovog Sela je zaslužan našoj čitanosti a ne događaj i skup u Beogradu i Somboru.

Osobno nas zanima zašto je Karadžić zapovjedio uništenje tog aerodroma nego kako napraviti sojino mleko i sojine odreske.
LupusREBEL

Postby treb on 01 Oct 2008, 23:07

I meni je fakat smiješno i veselo koje ljudi imaju probleme u životu! :) Mislim, više je energije potrošeno na ovo upozorenje i Lupusov demantij pogrešnog navoda nego što treba da se popneš do KK9. :))

Aiiii ludila.
Image
treb
Site Admin
Site Admin

Postby LupusREBEL on 01 Oct 2008, 23:30

Image
LupusREBEL

Previous

Return to Od Gazimestana preko Kninskih balvana do Oluje