otvarač i konzerva???

Ovdje možete o bilo čemu što nije obuhvaceno u drugim temama (kupujem, prodajem, poklanjam, tražim, itd...)

otvarač i konzerva???

Postby VP4868/4 on 02 May 2009, 13:42

evo sasvim slucajno ušetah na forum bez otvarača kad ono
jednoumlje??? pa sve je zatvoreno za javnost!
o cijelom aerodromu virtualno samozadovoljavanje i jos
jedan redak,cini mi se knjiga gostiju. [zbunjen---.gif]
koji hladni rat,koji razno,hoby radionica,testisaona,svađaona,
off topic... pa sve je izgleda off.
mozda sam ja slijep,ali ne vidim poveznicu izmedju foruma i
imena.neka me netko prosvitli bit cu mu zahvalan.
nesto te mora privuci da se registriras i ukljucis... [magic]
29.12.2018.
pozdrav X :garde
VP4868/4
Veteran foruma
Veteran foruma

Re: otvarač i konzerva???

Postby FirewireHR on 03 May 2009, 10:44

Mislim da bi nadležni trebali procjeniti koji dio da bude javno dostupan a koji ne.
Ova kako sada stoji je učinjeno pod možda nekim afektom zbog određenih događaja gdje su korištene informacije odavde. :quoi
[smly_c040smly.gif]
FirewireHR
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby VP4868/4 on 03 May 2009, 16:42

FirewireHR wrote:Mislim da bi nadležni trebali procjeniti koji dio da bude javno dostupan a koji ne.
Ova kako sada stoji je učinjeno pod možda nekim afektom zbog određenih događaja gdje su korištene informacije odavde. :quoi

informacije,informacije,informacije...za takve stvari postoji sud casti HND-a itd.
ako je neki buzdovan nesto ukrao treba ga upozoriti na ucinjeno nedjelo a ne
zatvoriti forum do te mjere da zmaj sjedi pred vratima.
da ne bi netko krivo interpretirao-NE polazem pravo na ovaj forum niti na ista
napisano i potpisano,a iza svake napisane recenice stojim.
bilo je prepiske oko slika i vlasnistva... nakon par dana po objavi slika
http://i427.photobucket.com/albums/pp35 ... _t_02a.jpg
ugledala je svjetlo dana na tudjim stranicama i mislim da je jos tamo,a UKRADENA
je s ovog foruma jer tu sliku nitko nikada nije vidio osim mene i covjeka koji ju
je skenirao i postavio na forum.

pa i ovdje se objavljuju informacije i sigurno svi izvori nisu citirani nego su
prepricani i izneseni po naumu autora.

da je forum pred godinu dana izgledao kao danas odavno bi mi prestao biti
ritual ,a i sigurno NIKADA ne bih "odradio" registraciju.ne,ne bi svijet propao
bez mene to mi je jasno..........

neka se blokira prikaz slika za goste i ako je moguce neka se sakriju djelovi
leksta [hide]yxyxy[/hide] za odredjeni dio za koji autor zeli prikratiti lurkere.
valjda postoje neke metode za biti jeben i posten? [smly_mudri_djed.gif]
29.12.2018.
VP4868/4
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby VP4868/4 on 03 May 2009, 17:00

Firewall wrote:
VP4868/4 wrote:
FirewireHR wrote:Mislim da bi nadležni trebali procjeniti koji dio da bude javno dostupan a koji ne.

.. nakon par dana po objavi slika
http://i427.photobucket.com/albums/pp35 ... _t_02a.jpg
ugledala je svjetlo dana na tudjim stranicama i mislim da je jos tamo,a UKRADENA
je s ovog foruma jer tu sliku nitko nikada nije vidio osim mene i covjeka koji ju
je skenirao i postavio na forum.

Zato ja prakticiram ako je slika zanimljiva ili vrijedna truda staviti neki žig - obično tipa LYBI FORUM...

...neka se blokira prikaz slika za goste i ako je moguce neka se sakriju djelovi
leksta [hide]yxyxy[/hide] za odredjeni dio za koji autor zeli prikratiti lurkere.

Ta je ideja i mani pala na pamet, jer sam vidio da je to praksa na mnogim forumima ali kako to izvesti - nemam pojma.
Kada se nebi vidjele slike a tema ostala otvorena manje bi privlačila pažnje odnosno neki stranger bi se morao dobro potruditi prevoditi hr sa google translatorom da shvati temu i bit nekog posta...

mozda neke stvari gledam kroz zelene naocale...jos jednom kazem:niti sam
izmislio slova niti forum,ali privukla me tema koju sam mogao pratiti,a reagirao
sam zaobilazno.kad sam procjenio da takav vid komunikacije postaje XYZ-u
obaveza i posao odustao sam i prikljucio se.
mislim da je bit privuci ljude...kako kaze jedan moj kolega:"ja svaku pitam,a jedna
ce dati"
29.12.2018.
VP4868/4
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby FirewireHR on 03 May 2009, 17:57

Kako rekoh neke stvari su zatvorene za neregistrirane nekidan na osnovu dogovora ljudi u vrhu foruma u tom trenutku (Lupus, Firewall, Treb, Djadjo, ja...i ne znam jeli još ko bio, nije bitno jer su i ovi dosta).
Nakon ovoga događaja;
viewtopic.php?f=17&t=1235&start=0
E sada tko se prvi naljutio i zbog čega da se vidjeti iz priloženoga.
Isto tako ne razumijem zašto taj isti (Firewall) ne razjasni VP4868 da je učinjeno kako je učinjeno na osnovu zajedničkog dogovora. [smly_n010smly.gif]
S obzirom da su nastupile neke promjene u međuvremenu i kako nemam sam više ovlasti da to izvedem upućujem vas na Treba i Djadju.
Mislim da nema problema, sve se riješi u par klikova. [smly_a025smly.gif]
[smly_c040smly.gif]
FirewireHR
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby VP4868/4 on 03 May 2009, 17:58

Firewall wrote:...a ko bi znao, vrijeme će pokazati. Što se mene tiče i ja bih htio više ljudi na forumu ( kvalitetnih koji učestvuju ) a koliko vidim ima ih cijela hrpa sa 0 postova koji samo dođu pročitaju i odu. Naravno ako je sve zatvoreno ode i ta šansa da se eventualno neko nov priključi...

i cemu onda zatvarati kad ionako moze pristupiti svatko tko se zeli dokopati
uradaka. ti sa 0(nula) postova su preminuli glasaci koji se ubrajaju u onih 108
registriranih.ajmo tko nije slova napisao u 6 mjeseci tutanj,crta,strafta(TBF)
lokot na vrata.
29.12.2018.
VP4868/4
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby VP4868/4 on 03 May 2009, 18:09

FirewireHR wrote:Kako rekoh neke stvari su zatvorene za neregistrirane nekidan na osnovu dogovora ljudi u vrhu foruma u tom trenutku (Lupus, Firewall, Treb, Djadjo, ja...i ne znam jeli još ko bio, nije bitno jer su i ovi dosta).
Nakon ovoga događaja;
viewtopic.php?f=17&t=1235&start=0

da heliOdrom? pametan neki novinar za popizditi.da je bar malo soli
u glavi onda bi znao da helios nema veze sa helikopterom i da helikopter
nema veze ni sa grckim ni sa latinskim i da se plato zove helidrom.
toliko je bistar da bi i milokliz ostavio na slici uz napomenu da se radi o scud-u.
29.12.2018.
VP4868/4
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby FirewireHR on 03 May 2009, 18:13

VP4868/4 wrote:neka se blokira prikaz slika za goste i ako je moguce neka se sakriju djelovi

Sve to izgleda logično, ali svaki takav zahvat traži prilično veliki angažman za istraživanje i implementaciju u programski kod foruma.
Izvor podataka je službeni phpbb forum, dio sa modifikacijama;
http://www.phpbb.com/community/viewforum.php?f=69
Svaki topic tamo je nekakva fora koju možeš ubaciti u forum, a promotri samo koliko replya ima praktično svaki od njih.
Sve to treba proučiti jer ako nešto zezneš smrdaš forum (ok stvar spasiš ako napraviš backup prije).
S obzirom da nitko od nas nije profesionalac u vođenju foruma i da korištenje neslužbenih skinova foruma zahtjeva dodatni angažman onda mislim da možeš shvatiti kako stvar baš i nije jednostavna kako se na prvi pogled čini. [smly_n010smly.gif]
[smly_c040smly.gif]
FirewireHR
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby treb on 03 May 2009, 21:34

VP4868/4 wrote:ti sa 0(nula) postova su preminuli glasaci koji se ubrajaju u onih 108
registriranih.ajmo tko nije slova napisao u 6 mjeseci tutanj,crta,strafta(TBF).

Dobar dio ih je već i obrisan, ne biste vjerovali. Neki su ostali, ali neće ni oni dugo.

Za bit yeben i pošten, mislim da je dovoljno se oženit. ;) Nakon toga je sve po zakonu, čak se i zove bračna dužnost!!!

E, a kako se obranit od kradljivaca, a biti otvoren za sve, ne znam. Ali prihvatit ćemo baš svaki dobar argumenat. Uostalom, poanta foruma nije da netko provodi samovolju ili da se pokuša skupiti što više ljudi, već da svi zainteresirani mogu slobodno dati svoj doprinos temi. Osobno, mislim da smo za to imali vrlo dobre prilike od samog početka foruma, ali kako smo mahom svi/nitko bili angažirani oko (ne)uređivanja foruma, hrpa likova s potencijalno zanimljivim (polu)informacijama je doslovno dočekivana na nož i zašto onda očekivati da će ostati ovdje. Al' nazad nema. Ajmo ovo raspravit negdje i donijet najbolju moguću odluku.

Ja sam uvijek protivnik ishitrenih odluka, pogotovo kad se ispostavi da su neke donesene pod utjecajem nekih prehrambenih proizvoda. :)
Image
treb
Site Admin
Site Admin

Postby FirewireHR on 03 May 2009, 23:12

treb wrote:E, a kako se obranit od kradljivaca, a biti otvoren za sve, ne znam. Ali prihvatit ćemo baš svaki dobar argumenat. Uostalom, poanta foruma nije da netko provodi samovolju ili da se pokuša skupiti što više ljudi, već da svi zainteresirani mogu slobodno dati svoj doprinos temi. Osobno, mislim da smo za to imali vrlo dobre prilike od samog početka foruma, ali kako smo mahom svi/nitko bili angažirani oko (ne)uređivanja foruma, hrpa likova s potencijalno zanimljivim (polu)informacijama je doslovno dočekivana na nož i zašto onda očekivati da će ostati ovdje. Al' nazad nema. Ajmo ovo raspravit negdje i donijet najbolju moguću odluku.

Ja sam uvijek protivnik ishitrenih odluka, pogotovo kad se ispostavi da su neke donesene pod utjecajem nekih prehrambenih proizvoda. :)

Po meni nije čudno da ljudi prate forum, a da ništa ne pišu.
Jer tema ih moguće zanima, a nemaju što napisati.
Npr. neki ljudi su mi poslali razne fotke koje sam ovdje prezentirao, a nemaju niti jedan post.
http://www.youtube.com/watch?v=tI20EdIwsF8
U najmanju ruku prema njima nebi bilo fer obrisati ih zato što nemaju niti jedan post.
Osim toga nikada se ne zna kada će naići netko sa kvalitetnim informacijama...ako ništa ne vidi, vezano uz temu, kao neregistrirani neće ni doći.

O tome koliko sam osobno vremena potrošio na mirenje raznih verbalno zaraćenih strana neću ni govoriti. [zbunjen---.gif]
...samo ja potroših baterije i volju za tim jer je to očito bio uzaludan posao. [smly_c105smly.gif]
[smly_c040smly.gif]
FirewireHR
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby treb on 04 May 2009, 10:29

Firewall wrote:Čudno mi je zašto su se uopće neki registrirali pa onda ne učestvuju jer i bez registracije moglo se čitati sve teme na forumu pa i skidati slike...?

Sto ljudi sto ćudi. Forum nije obaveza, već nečija dobra volja i slobodno vrijeme. Možda je ovo, možda je ono, možda su u šumi... Nebitno.

Napravljene su neke izmjene, nije moguće zabraniti prikaz slika ako se omogućava čitanje postova. Vjerojatno postoji neki add-on, ali to mi se sad ne da.

Ajd provjerite pa recite jeste li zadovoljni ili ne trenutnim stanjem. Recimo, Foto-video galerija je vidljiva, ali nije omogućeno čitanje.
Image
treb
Site Admin
Site Admin

Postby LupusREBEL on 04 May 2009, 10:45

Da, samo je moj post kritike uredno nestao...
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby VP4868/4 on 04 May 2009, 12:06

treb wrote:
Firewall wrote:Čudno mi je zašto su se uopće neki registrirali pa onda ne učestvuju jer i bez registracije moglo se čitati sve teme na forumu pa i skidati slike...?

Sto ljudi sto ćudi. Forum nije obaveza, već nečija dobra volja i slobodno vrijeme. Možda je ovo, možda je ono, možda su u šumi... Nebitno.

Napravljene su neke izmjene, nije moguće zabraniti prikaz slika ako se omogućava čitanje postova. Vjerojatno postoji neki add-on, ali to mi se sad ne da.

Ajd provjerite pa recite jeste li zadovoljni ili ne trenutnim stanjem. Recimo, Foto-video galerija je vidljiva, ali nije omogućeno čitanje.

sreca da ste se samo zadrzali na "prehrambenom artiklu" jer da je bilo nesto zesce
bilo bi i krvi.
da sad ne izlazim pa opet ulazim...
ovo "vidljiva" valjda znaci da se vidi KAZALO foruma i popis tema pojedinog poglavlja
a da su sami tekstovi(pojedini) zatvoreni za voajere?znaci kao da hranis psa kroz
staklo.
29.12.2018.
VP4868/4
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby treb on 04 May 2009, 12:57

Lupus wrote:Da, samo je moj post kritike uredno nestao...

Svaka kritika je dobrodošla. Al' ono brate ni s maslom nije bila kritika. Onakvi postovi ma od koga bili nisu dobrodošli više i neće ići javno dok se mene nešto pita.

Ajd izbaci sve one psovke i uvrede i napiši one 2 rečenice koje si htio reći bez toga i neće bit problema. :archange
Image
treb
Site Admin
Site Admin

Postby VP4868/4 on 04 May 2009, 13:20

Djadjo wrote:Pa glavni razlog je izbjeć vojaere koji nisu registrirani...

Možda sada izgleda kao hranjenje psa prek stakla....ali tak je kak je....
u sljedećoj dogovornoj fazi ćemo umjesto stakla stavit žicu...tak da komadi mesa ipak mogu upast u box

Ovo je faza rješavanja i usmjeravanja u smjer koji mi a to mislim svu užu vrhušku ljudi...da i tebe Vp-jac :garde Želimo..ukoliko će se netko od vanjskih (gostiju) osjećat nedovoljno informiran...nek se registrira...posta par postova i čita do mile volje i gleda šta hoće...

Nekada sam ja čekao samo ovjeru registracije na AbG ..neznam valjda pol godine....i nakon tog vrem mi je poslana šifra i user name....i super....ja zadovoljan...mogao sam čitat ono što nisam mogao vidjeti ohohoh vremena...strpljen spašen :)
nevidim neki kunst...ak sam mogao ja na drugim forumima...onda mogu i drugi na našem nevidjet teme kao neregistrirani

Djadjo

e tako je vec bolje... kroz izlog vidis sto je u trgovini ali nema pipanja dok
ne platis. [luda2]
naporan sam to je sigurno,ali namjere su mi casne pa cete me morati trpiti.
da sam htjeo odlucivati ne bih se zenio [pusac.gif];ja cu podbadati iz prikrajka.
to ti je otprilike kao nezavisni vjecnik koji bere lovu iz proracuna a sebe
naziva "korektor vlasti" i boli ga milko.
29.12.2018.
VP4868/4
Veteran foruma
Veteran foruma

Next

Return to Off topic