otvarač i konzerva???

Ovdje možete o bilo čemu što nije obuhvaceno u drugim temama (kupujem, prodajem, poklanjam, tražim, itd...)

Re: otvarač i konzerva???

Postby VP4868/4 on 04 May 2009, 13:38

Djadjo wrote:
VP4868/4 wrote:e tako je vec bolje... kroz izlog vidis sto je u trgovini ali nema pipanja dok
ne platis. [luda2]
da sam htjeo odlucivati ne bih se zenio [pusac.gif]

[verysmjesno]
heheheheh [w]

znači Korektor Vlasti :a115 .."A Vlasta je bogata i Vlasta te častiiiiii i sve je super i sve je za pet kad si muško i voliš LYBI-met" :)

Djadjo

[smly_a035smly.gif] [smly_a035smly.gif] [smly_a035smly.gif] [smly_a035smly.gif]
29.12.2018.
pozdrav X :garde
VP4868/4
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby LupusREBEL on 04 May 2009, 15:33

treb wrote:
Lupus wrote:Da, samo je moj post kritike uredno nestao...

Svaka kritika je dobrodošla. Al' ono brate ni s maslom nije bila kritika. Onakvi postovi ma od koga bili nisu dobrodošli više i neće ići javno dok se mene nešto pita.

Ajd izbaci sve one psovke i uvrede i napiši one 2 rečenice koje si htio reći bez toga i neće bit problema. :archange

Ili mi ga pošilji da ga upristojim ili ga ti upristoji i stvaiješena...
..samo nemoj micat bit posta.
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby LupusREBEL on 04 May 2009, 17:56

Djadjo wrote:Pa glavni razlog je izbjeć vojaere koji nisu registrirani...

Djadjo

Čemu, opet ponavlajm opasna je samo tema:
viewforum.php?f=18
JER SE NAĐE MANIJAK KOJI MISLI DA MOŽE ISTO, A SVE SLIKE KOJE STE SLIKALI OPET NETKO NEGDJE PRENESE NA FORUMU ILI NEGDJE DRUGDJE
Djadjo wrote:Nekada sam ja čekao samo ovjeru registracije na AbG ..neznam valjda pol godine....i nakon tog vrem mi je poslana šifra i user name....i super....ja zadovoljan...mogao sam čitat ono što nisam mogao vidjeti ohohoh vremena...strpljen spašen :)
nevidim neki kunst...ak sam mogao ja na drugim forumima...onda mogu i drugi na našem nevidjet teme kao neregistrirani

Djadjo

Ali vi niste u toj situaciju, jednostavno čovjek zaboravi što je htio napisat i informacija se nikad više ne pojavi.
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby treb on 05 May 2009, 13:18

Lupus wrote:Čemu, opet ponavlajm opasna je samo tema:
viewforum.php?f=18

JER SE NAĐE MANIJAK KOJI MISLI DA MOŽE ISTO, A SVE SLIKE KOJE STE SLIKALI OPET NETKO NEGDJE PRENESE NA FORUMU ILI NEGDJE DRUGDJE

To se više ne vidi bez registracije.

Lupus wrote:
Djadjo wrote:Nekada sam ja čekao samo ovjeru registracije na AbG ..neznam valjda pol godine....i nakon tog vrem mi je poslana šifra i user name....i super....ja zadovoljan...mogao sam čitat ono što nisam mogao vidjeti ohohoh vremena...strpljen spašen :)
nevidim neki kunst...ak sam mogao ja na drugim forumima...onda mogu i drugi na našem nevidjet teme kao neregistrirani

Djadjo

Ali vi niste u toj situaciju, jednostavno čovjek zaboravi što je htio napisat i informacija se nikad više ne pojavi.

Ajd daj prijedlog kako to riješiti, jer ja ne vidim mogućnosti.

Onaj post tvoj jučerašnji nemam. Bilo ga je mučno čitati, a zapamtio nisam ništa.
Image
treb
Site Admin
Site Admin

Postby LupusREBEL on 05 May 2009, 21:10

treb wrote:
Lupus wrote:Čemu, opet ponavlajm opasna je samo tema:
viewforum.php?f=18

To se više ne vidi bez registracije.

Pa to je pohvala što se nevidi...

treb wrote:
Lupus wrote:

Djadjo

Ajd daj prijedlog kako to riješiti, jer ja ne vidim mogućnosti.

Pa kako se radilo do danas, sasvim dovoljno...

treb wrote:Onaj post tvoj jučerašnji nemam. Bilo ga je mučno čitati, a zapamtio nisam ništa.

Jebeš post...
...ionako je nebitan,
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby treb on 06 May 2009, 09:02

Lupus wrote:
treb wrote:Onaj post tvoj jučerašnji nemam. Bilo ga je mučno čitati, a zapamtio nisam ništa.

Jebeš post...
...ionako je nebitan,

Drago mi je. :)

Jel sad sve na mjestu što se foruma tiče ili treba još nešto sakrivati/otkrivati?
Image
treb
Site Admin
Site Admin

Postby LupusREBEL on 06 May 2009, 09:42

Sto se mene tiče sve okej...
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Previous