TRAZIM OCA!!!

Ovdje možete o bilo čemu što nije obuhvaceno u drugim temama (kupujem, prodajem, poklanjam, tražim, itd...)

TRAZIM OCA!!!

Postby Ksenja on 09 Nov 2009, 20:59

Poštovani!

Zovem se Ksenja i imam 23 godine i imam jednu veliku molbu za sve mozda nije to za taj forum ali mene su usmerili sa jednog drugog foruma da probam i ovde. Naime vec jako dugo vremena neuspesno trazim svog oca i neki podaci su me doveli u Bihac ili njegovu okolinu. Pre nego sto sam se ja rodila u septembru 1986 moja majka je bila u Bihacu( dakle kraj 1985 i pocetak 86) tj javila se je mojoj babi da je tu kod svog decka, kad se je vratila ona je bila vec trudna i za par meseci dosla sam ja. Posto nemam vise ideje gde i kako da trazim i koga uopste trazim ja sada preko ovog foruma kao i preko drugih stranica pokusam da nadjem neke informacije ili neku dobru dusu koja nesta zna o necemu... Takodje su dosle do mene informacije da je moj otac vec mrtav i da njegova porodnica ne zeli da ja saznam ko je bio jer se plase da bi trazila pare ili imovinu. Ja odmah da kazem da mi to ne treba jedino sta mi treba je da znam ko je on, kakav je bio i da eventuelno imam neku njegovu sliku i ne zelim nikome da pravim neke probleme. Zaista bi mi puno znacilo i mogla bi da nastavim zivot dalje. Moja majka je Barbara blanka grošelj i rodjena je bila 17.3.1970 u ljubljani, jos imamo informaciju da se je on mozda prezivao Knezevic i da je bio vojno lice ali bar za prezime Knezevic je jako neproverena informacija dok moja baba kaze da je sigurno bio vojno lice... ja i moja baka mislimo da je on bio u ljubljani ili negde u sloveniji na sluzenju roka ili sta vec i da kada je otisao da ju je poveo sa sobom u to selo u okolini Bihaca a da se je ona kasnije iz nama nepoznatih razloga vratila kuci u Ljubljanu... Potrudicu se ovih dana da nadjem i postavim i majkinu fotku dok je bila mlada pa ako je neko prepozna po licu ... Neznam sta vise da vam napisem nego da vas zaista lepo zamolim da mi pomognete ako naravno neko ima neku informaciju.

Pozdrav
Ksenja
Ksenja
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Re: TRAZIM OCA!!!

Postby FirewireHR on 09 Nov 2009, 21:35

Uh, složena priča [smly_n010smly.gif] ...ako možemo nekako pomoći biće nam drago. :hi
Ovaj forum mislim da čita dosta ljudi, ali malo ih piše s obzirom na broj registriranih...možda netko nešto zna o tvom ocu(?)
Možda bi bilo dobro da daš neke podatke kako da te kontaktiraju ti koji eventualno nešto znaju.
Možeš ostaviti nekakav mail ili sl. za kontakt jer ovaj dio foruma vide i oni koji nisu registrirani, pa te oni ovdje preko foruma niti nebi mogli kontaktirati.
...naravno pomoći će i što više podataka vezanih za oca.
[smly_c040smly.gif]
FirewireHR
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby LupusREBEL on 09 Nov 2009, 21:52

Rado, ali neke stvari ipak preko pp!
PRITISNi OVAJ TEKST
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby villy on 09 Nov 2009, 22:26

Sliku majke obavezno da vide svi a ostal podatke ako tko znaocu ako ne zeli javno neka ide preko PP
ali mislim nema sto da bude tajna kada je s nama Ksenja, ona nije tajna

SRETNO KSENJA. Neka ti se velika zelja ostvari.
villy
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Postby LupusREBEL on 09 Nov 2009, 22:47

Mislio sam da joj vi šaljete obavjesti preko PP a dama će nas obavjestit o podacima ako želi.
Ksenja sretno!
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby Ksenja on 10 Nov 2009, 00:36

Postavicu sliku majke kada je bila mlada svekako samo da izkopam taj album znam da imam...
Inace meni je stvarno svejedno kako mi javite samo da mi javite ako imate podatke... ja zaista nemam raspolagam sa mnogo podacima ali eto negdje sam pocela i mozda se ipak nadje neko ko nesto zna...
A mozete mi javiti pp-jem, mozete mi poslati mail na ksenja.hostnik@gmail.com ili moze i msn: cinnamon.cake@hotmail.com kako je vama lakse. Ako imate neka pitanja ja cu vam bez problema odgovoriti, mogu vam cak postaviti svoju sliku ako licim na oca ali mislim da sam ipak mnogo slicnija svojoj majci [zbunjen---.gif]
Ksenja
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Postby USA on 10 Nov 2009, 00:46

Hello Ksenja ceck this site:
http://www.jna-forum.com/viewforum.php?f=5
USA
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Postby Ksenja on 10 Nov 2009, 01:02

Momci hvala vam mnogo :zubo:
Nemate pojma koliko mi to znaci :)
Ksenja
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Re:U tvom nije lako naci!!!

Postby Romeo on 10 Nov 2009, 13:58

Kako da ti Ljudi pomognu, kad ni tvoja majka tebi nije sve ispricala sto je znala? [smly_125smly.gif]
Ksenja wrote:Poštovani!

Zovem se Ksenja i imam 23 godine i imam jednu veliku molbu za sve mozda nije to za taj forum ali mene su usmerili sa jednog drugog foruma da probam i ovde. Naime vec jako dugo vremena neuspesno trazim svog oca i neki podaci su me doveli u Bihac ili njegovu okolinu. Pre nego sto sam se ja rodila u septembru 1986 moja majka je bila u Bihacu( dakle kraj 1985 i pocetak 86) tj javila se je mojoj babi da je tu kod svog decka, kad se je vratila ona je bila vec trudna i za par meseci dosla sam ja. Posto nemam vise ideje gde i kako da trazim i koga uopste trazim ja sada preko ovog foruma kao i preko drugih stranica pokusam da nadjem neke informacije ili neku dobru dusu koja nesta zna o necemu... Takodje su dosle do mene informacije da je moj otac vec mrtav i da njegova porodnica ne zeli da ja saznam ko je bio jer se plase da bi trazila pare ili imovinu. Ja odmah da kazem da mi to ne treba jedino sta mi treba je da znam ko je on, kakav je bio i da eventuelno imam neku njegovu sliku i ne zelim nikome da pravim neke probleme. Zaista bi mi puno znacilo i mogla bi da nastavim zivot dalje. Moja majka je Barbara blanka grošelj i rodjena je bila 17.3.1970 u ljubljani, jos imamo informaciju da se je on mozda prezivao Knezevic i da je bio vojno lice ali bar za prezime Knezevic je jako neproverena informacija dok moja baba kaze da je sigurno bio vojno lice... ja i moja baka mislimo da je on bio u ljubljani ili negde u sloveniji na sluzenju roka ili sta vec i da kada je otisao da ju je poveo sa sobom u to selo u okolini Bihaca a da se je ona kasnije iz nama nepoznatih razloga vratila kuci u Ljubljanu... Potrudicu se ovih dana da nadjem i postavim i majkinu fotku dok je bila mlada pa ako je neko prepozna po licu ... Neznam sta vise da vam napisem nego da vas zaista lepo zamolim da mi pomognete ako naravno neko ima neku informaciju.

Pozdrav
Ksenja
Romeo
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Postby LupusREBEL on 10 Nov 2009, 14:08

Romeo, jeli to bitno?
Ako netko neš zna, javiti će joj...
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby Ksenja on 10 Nov 2009, 17:26

Pa romeo da je ona meni sve ispricala ja danas nebih bila tu verovatno... A eto posto nije ja pokusam da prosirim pricu mozda neko zna nesto o tome a nit nije svesan da ja trazim informacije ...
Ksenja
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Postby LupusREBEL on 10 Nov 2009, 19:53

Nemaš se što ti opravdvat,a ti Romeo u kut i klečenje na maketama MiG-a 21 [smly_mudri_djed.gif]
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby Ksenja on 11 Nov 2009, 00:43

Ju Lupus sto na maketama ... polomice se zar nije bolje da ga stavimo na kukuruz :archange
Ksenja
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Postby LupusREBEL on 11 Nov 2009, 08:37

E onda će ljepo da ih ljepi i to će mu biti veća kazna od klečanja... [pusac.gif]
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby zdravko on 11 Nov 2009, 14:00

Malo mi ovo izgleda onako: slovenac kad navrši 18 god. ... (da ne pričam dalje)
Čudno mi, al što je tu je.
Za početak savjetovo bi da se javiš na veče forume tipa: index.hr, croportal i forum.hr. Radi se o furumima sa 100.000 članova sa područja ex jugoslavije.
Možeš potražiti i na telefonskom imeniku bihaća (unsko sanski kanton) http://telefonskiimenik.50webs.com/tele ... /index.htm Uneseš :knežević i odabereš pa nazoveš ništa ne gubiš. (sakrij svoj broj kada zoveš. Šta znaš na koga češ naletiti.)

Knežević Katica (037) 2??-24? B****A 29 Bihać
Knežević Milka (037) 2???-3?7 KRUPSKA 12 Bihać
... itd

S obzirom da je iz Slovenije otišao u rodnu Bosnu i pod pretpostavkom da se radi o jna oficiru srpske nacionalnosti ne vjerujem da je u hrvatskoj ni on ni itko od njegovih. Mislim da ti je pretraga ovdje uzaludna. Postoji šansa i svijet je mali ali postotak je 1:?.
Registriraj se na bihački forum pa daj tamo oglas. To je što se tiče savjeta, a sada što se tiče oca.

Što se tiče traženja oca, moj bi ti savjet bio da nastaviš život , a prošlost ostaviš iza sebe. Otac je umro/pogino, nije te tražio 20 godina i što bi sada ti trebala to čeprkat. Na kraju se možeš razočarat i pasti u depresiju. Isto tako možeš uznemirit one koji ne žele znati za tebe. Možeš li zamisliti da se pojaviš i da njegovom djetetu koji je možda imao visoka moralna mišljenja o svom ocu, odjednom sve to baciš u vodu i to baš ti.
Vjeruj, radi se o čistoj ljudskoj žnatiželji i ništa drugo.

Sve u svemu želim ti mnogo uspjeha.

0024
zdravko
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Next

Return to Off topic