E sad si mi dao ideju!

Ovdje možete o bilo čemu što nije obuhvaceno u drugim temama (kupujem, prodajem, poklanjam, tražim, itd...)

Re: Sigurnost na internetu

Postby LupusREBEL on 11 Nov 2009, 12:26

Djadjo wrote:(..)
E tada sam sam sebi rekao..kupovat cu si ja sto hoću sam.....(...)
Djadjo

Sad tu nešto ispada ko da mi tebe napadamo što ti želiš megastroj od kompa, želim ga i ja. Meni za sad netreba a tebi nko nemre braniti što ćeš i kako ćeš.

Samo kažeš da je prestalo druženja, zabave, prošćenja, prela, skrivača, vije, lovice, roštiljade, zabave, čage, plasenjaci, izleti u prirodu, pečenje rakije, kolinje, moštijade, Martinja, Štefanja, Vincekovo, ezvezni malonogometni turniri, sajmovi, proščenja, eto tu i tamo koja svadba a i one nestaju, tu i tamo koje krstitke i to je to...

Djadjo wrote:Sad si mi dao ideju.....
Mozda je rješenje da se mi kao forumaši nadjemo negdje sami za sebe...i napravimo jedan roštilj party...pod motom Najedi se i Napij......čisto ono da nismo stalno na forumu i igricama... [w]
Djadjo

Pa ta ideja traje, koliko se ja sjećam još od prošle zime, pa je trebala biti na Klokotu, pa na Uni, pa u onom planinarskom domu, pa kod mene na Kneji, pa kod tebe na Hampovici...
...pa je Stalker sve zajebo, a kod mene, neznam gdje ćemo spavat sad po zimi, ima kontejner s dva kreveta, ali lim je lim, svi bi se smrzli.
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby pu_33 on 11 Nov 2009, 12:31

Mozda je rješenje da se mi kao forumaši nadjemo negdje sami za sebe...i napravimo jedan roštilj party...pod motom Najedi se i Napij......čisto ono da nismo stalno na forumu i igricama... [w]
Djadjo

Yesssssssssssss ....... dobra ideja.....
Novi sam ovdje al primjećujem da je tu već stalna ekipica, pa se nadm da se oni, možda, i
nadju na nekom rostilj party... onako bez posjeta zeljavi.... uz koju mesinu i pivo.
pu_33
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Postby LupusREBEL on 11 Nov 2009, 12:37

@ Djadjo
Naravno, ali svake nedelje smo išli negdje, ručkove, kolinja, berbe grožđa, sadnja krumpira, ako niš drugo na blagdanski ručak ili kod rodbine, kumova, prijatelja ili oni kod nas.

I kad smo doili pismo nitko se nije čudio tom pismu, već se čitalo s nestrpljenjem, i nitko nitkome nije napisao dosadan s pismima, a čak se sjećam da smo u osnovnoj školi kao klinci učili kako se ispravno piše i adresira pismo.

@pu_33
Vidi teme: viewtopic.php?f=62&t=1105 i viewtopic.php?f=62&t=1149
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby LupusREBEL on 11 Nov 2009, 12:41

Djadjo wrote:Novi ili stari...sad si NAŠ i dio si ekipe.... 0026 0026 :a115
Djadjo

Potpisujem!
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby pu_33 on 11 Nov 2009, 12:44

LupusREBEL wrote:
Djadjo wrote:Novi ili stari...sad si NAŠ i dio si ekipe.... 0026 0026 :a115
Djadjo

Potpisujem!

Thanks... ako se ikada budemo vidjeli, što bi volio, pa čak i prisustvovati jednom odlasku na željavu imate pivo od mene... hahahah, ma ne pivo, pivčinu 0026 :ouioui
pu_33
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Postby LupusREBEL on 11 Nov 2009, 12:47

Ma za to se nesekiraj... :a115
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby pu_33 on 11 Nov 2009, 12:53

uvako usput.... riknulo mi napajanje na kompu pa sad sam odsječen od svijeta.... [zakrepati]
čim ga popravim evo i mene, nadam se češće na forumu....
pu_33
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Postby VP4868/4 on 11 Nov 2009, 13:12

LupusREBEL wrote:
Djadjo

Pa ta ideja traje, koliko se ja sjećam još od prošle zime, pa je trebala biti na Klokotu, pa na Uni, pa u onom planinarskom domu, pa kod mene na Kneji, pa kod tebe na Hampovici...
...pa je Stalker sve zajebo, a kod mene, neznam gdje ćemo spavat sad po zimi, ima kontejner s dva kreveta, ali lim je lim, svi bi se smrzli.

TRAJE
to je bit-nema naznake do kada
29.12.2018.
pozdrav X :garde
VP4868/4
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby pu_33 on 11 Nov 2009, 13:28

TRAJE
to je bit-nema naznake do kada

Nema naznake,..... al treba i skupit ljude se foruma, a ima ih svukud po HR i šire.
Mislim da nije baš jednostavno, kad, gdje, i da budu u mogućnosti doći, naravno tko želi....
pu_33
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Postby VP4868/4 on 11 Nov 2009, 13:49

pu_33 wrote:Nema naznake,..... al treba i skupit ljude se foruma, a ima ih svukud po HR i šire.
Mislim da nije baš jednostavno, kad, gdje, i da budu u mogućnosti doći, naravno tko želi....

ajmo stvari odvesti u krajnost!
dana 21.12.2009 tko donese 500 kuna na ulaz 2 dobit ce 5000eura!
sto mislis koliki bi odziv bio?
cijelo ljeto zovem moje s posla ajmo rostiljati pa K,a svi smo na 20 minuta pjeske.
zena,dica,trening,glazbena,sef...baba,dida uglavnom komin hladan,kotlovina zahrdjala...

izgubio se onaj titov duh bratstva i jedinstva svih naroda i narodnosti :archange
29.12.2018.
VP4868/4
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby pu_33 on 11 Nov 2009, 14:01

VP4868/4 wrote:ajmo stvari odvesti u krajnost!
dana 21.12.2009 tko donese 500 kuna na ulaz 2 dobit ce 5000eura!
sto mislis koliki bi odziv bio?

e ne vjerujem da bi tko dosao.
to je samo volja ili želja ljudi... a sta da se radi kad smo vecinom svi zauzeti s necim....
pa i kod mene bude sličnih situacija radimo doma rostilj zovnem prijatelje da dodju, al ono odgovori,
ne znam, ne mogu, idem nesto radit i tako to, samo ih zovnem ne treba nista nosit nit kupit,
samo da se pojave, da jedemo i pijemo.... zaj....cija ce doc sama po sebi....

Nadm se da cu kad-tad, u najmanju ruku popit pivo s nekim iz ovog foruma...
pu_33
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Postby LupusREBEL on 11 Nov 2009, 14:33

pu_33 wrote:(...)
Nadm se da cu kad-tad, u najmanju ruku popit pivo s nekim iz ovog foruma...

Ma naravno da hoćeš, situlacija ti je na forumima i druženjima malo sjebenija stvar, po pisanju nekog člana stvaraš, skoro svi, fizički predodžbu o njemu, no u biti nestvaraš to već stvaraš predodžbu kakva je njegov unutarnji vokabiliztet, njegovo pravo ja, u psiholočkom i psihičkom razgovoru, a iz iskustva s razgovora s drugim ljudima ti nesvjesno stvoriš sliku kakav bi taj čovjek izgledao. Onda stekneš dojam da si razgovarao sa stasitim i jakim dečkom koji ima muda reć što misli ili obrnuto da pričaš s nekim nedoraslim deranom koji ispoljava neke frustracije, a u zbilji naiđeš na štrebera, na kržljavce, debeljuce, stasite, šutljive, zunjene, razgovorljive i neznam kakve tipove koje su suprotno od onog što si ti zamislio, jer iz njegovog pisanja izlazi ono što bi on u stvari želio biti, kako kao osoba tako kao i sugovornik.
To ti pišem iz iskustva jer sa stotinama ljudi sam se vidio s različitih foruma i svaki put sam imao krivu sliku njegovog fizičkog izgleda te njegovog načina ophođenja prema ljudima i načinu razgovora.
[smly_c040smly.gif]
To je jedna stvar, druga stvar je što kad nas je malo bilo na forumu ja sam znao slati mass mail s porukom u koji grad idem i tko je za kavu, od 100-jak ljudi javilo se 10-tak da su voljni a dvojica su otišli na kavu.
[smly_c040smly.gif]
Tako je i s odlaskom na Željavu, neki bi htjeli da ih se pozove, neki bi htjeli da ja idem s njima jer "sve znam", neki htjeli da idemo tajno, neki bi na samim pistama tulum radili i još da pozovemo pograničnu policiju da nam se pridruže, neki uopće nebi išli samo da im se pokažu materijali da vide gdje smo bili, neki išli a da im obitelji neznaju, neki bi ovo neki ono.
[smly_c040smly.gif]
Nakraju, kad sve dovedeš u red, a Željavi se desi rusvaj, bukvalno, ljudi se podjele u grupe, trinome, binome, jer neki su mislil vidjet Željavu turistički, neki su htjeli kopat po materijalima, neki su htjeli mjeriti, neki slikat i svi se poizgubimo u tim željama i htjenjima.
[smly_c040smly.gif]
I što sad... (?)
...niš, bolje sjediti kod kuće i [plaza]
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby pu_33 on 11 Nov 2009, 15:33

LupusREBEL wrote:...niš, bolje sjediti kod kuće i [plaza]

......
Hm. DA, tako ispada najbolje, bolje bit doma, nego si navuć problem jer ljudi žele otić na Željavu, pod tvojim vodstvom.
pu_33
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Postby LupusREBEL on 11 Nov 2009, 15:51

pu_33 wrote:Hm. DA, tako ispada najbolje, bolje bit doma, nego si navuć problem jer ljudi žele otić na Željavu, pod tvojim vodstvom.

Ma nije problem vodstvo, niti ići na Željavu, već kad vodiš grupu očekuješ da te slušaju i izvršavaju tvoje prijedloge te da budu lojalni grupi i pojedincu. Već čemu se truditi i gubiti živce ako svako radi po svom i još za cijeli poduhvat preuzme na sebe zaslugu. A k'tome napravi cijeli problem pri posjeti. Neznam, na njega se non-stop čeka, posvađa se s policijom, zakači se s mještanima, pozove neke ljude koji nisu upoznati s ciljom i radom skupine, izgubi se na svoju stranu, podjeli skupinu, itd itd...
Trebao bi pročitat jedu knjigu, zove se "Teret vodjenja i zapovjedanja", čim je knjiga napisana o tom, kako se nositi s tim teretom onda znaš da je to problem, a ako vodiš skupinu nepoznatih ljudi nad kojima nemeš ovlasti zapovjedanja a otmu se tvojem vođenju a k'tome nemožeš ih izdvojiti ili udaljiti iz skupine da bi skupina fukcionirala iako si moralno čak i kazneno odgovoran za te ljude (dovođene tuđih života i zdravlja u opasnost općeopsnom radnjom), bolje sjedit doma. Mislim, ja govorim sa vojničkog aspekta, ali sigurno se to uči i metodologiji rada grupe i organizaciji rada, menadžemtu, penelogiji i pedagogiji ali ti u tim granam imaš sankcije za te ljude, smanjenje plaće, kaznene prijave, odgojno-obrazovne metode, samnica, itd...
...a ovako, ti dovedeš skupinu u područje gdje je označeno minskim sumljivim područjem, kazneno si odgovora za te ljude.
A to nitko ne shvaća.

KAZNENA DJELA PROTIV OPĆE SIGURNOSTI LJUDI I IMOVINE
Dovođenje u opasnost života i imovine općeopasnom radnjom ili sredstvom
Svjesno dovođenje osobe u opasnost po život i zdravlje
Uništenje ili oštećenje javnih naprava

Oštećenje zaštitnih naprava na radu
Opasno izvođenje građevinskih radova
Rukovanje općeopasnim tvarima
Uništenje ili oštećenje znakova za opasnost
Neotklanjanje opasnosti
Neupozorenje na opasnost
Nesudjelovanje u otklanjanju opće opasnosti
Teška kaznena djela protiv opće sigurnosti

Izazivanje prometne nesreće
Nepružanje pomoći osobi koja je teško tjelesno ozlijeđena

KAZNENA DJELA PROTIV JAVNOG REDA
Sprječavanje službene osobe u obavljanju službene dužnosti
Napad na službenu osobu
Sudjelovanje u grupi koja sprječava ili napada službenu osobu

Protupravna promjena ustrojstva lokalne uprave, samouprave ili državne uprave
Pozivanje na otpor
Sirenje lažnih i uznemirujućih glasina
Skidanje i povreda službenog pečata i znaka
Oduzimanje ili uništenje službenog pečata ili službenog spisa
Oštećenje, uništenje i nedozvoljeni izvoz kulturnog ili prirodnog dobra
Nedozvoljeno obavljanje istraživačkih radova i prisvajanje kulturnog dobra
Uništavanje ili prikrivanje arhivske građe
Uništavanje kulturnog dobra
Resturacija i konzervacija kulturirnih dobara

Lažno predstavljanje
Samovlast
Protupravna naplata
Nasilničko ponašanje
Dogovor za počinjen]e kaznenog djela
Udruživanje za počinjenje kaznenih djela

Izradba i nabavljanje oružja i sredstava
Nedozvoljeno posjedovanje oružja i eksplozivnih tvari
Sudjelovanje u grupi koja počini kazneno djelo
Uklanjaje minsko eksplozivnih naprava

Sve moguče doživiti na Željavi kad nrkog vodiš, pa razmisli jeli ti se robija od 5-20 godina!

Image Image Image Image Image Image

P.S. svih 6 knjiga imam doma, pa ako koga zanima koji dio nek javi.
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby VP4868/4 on 11 Nov 2009, 17:17

Djadjo wrote:E VP-jac ako ja donesem dva put 500 dali cu onda dobiti 10000 eura [zakrepati] [verysmjesno] [yes.gif]
i u koliko sati treba doć [smly_g030smly.gif] Djadjo

ti si jedini PRAVI! za tebe ce biti i jos 100DM ekstra,a li onih starih orlušina!
podjela ce biti poslije stalkerovog roštilja :urnebes:
stalker sorry! [oops]

pu_33 wrote:
LupusREBEL wrote:...niš, bolje sjediti kod kuće i [plaza]
......
Hm. DA, tako ispada najbolje, bolje bit doma, nego si navuć problem jer ljudi žele otić na Željavu, pod tvojim vodstvom.

pu_33 ovo mi ne zvuci kao zajebancija!!!ovdje ima štofa za [smly_n015smly.gif]
29.12.2018.
VP4868/4
Veteran foruma
Veteran foruma

Next

Return to Off topic