E sad si mi dao ideju!

Ovdje možete o bilo čemu što nije obuhvaceno u drugim temama (kupujem, prodajem, poklanjam, tražim, itd...)

Re: Sigurnost na internetu

Postby LupusREBEL on 11 Nov 2009, 17:38

Mislim da pu-33 nije ni zajebavao i provocirao već konstairao moju tvrdnju na ironičan način. Što mi nesmeta, jer nit sam dužan ni plaćen da nekome budem turistički vodič. Čak dapače, ako netko, itko, želi samovoljno glavinjat po Željavi, nek samo izvoli. Pogotovo kad sam čuo da do rata Komandu baze i aerodrom osiguravalo 3 stražara, 2 patrole s dva cucka i 4 vojna policajca i dva prijavničara, nekak mi baš neleži više ideja tek tako odlazak na Željavu. Neznam što je tih sto kilometara kvadratnih kilometara s 10 ljudi i dva cucka moglo čuvat? Više ljudi čuva stado ovaca s više cucaka na talikom prostoru. Mogu si zamisliti samo što je 1990-1992. moglo čuvat željavu od upada tada "neprijateljski" raspoloženih MUP-ovaca i ZeNGa... :ebudale:
A na te stražare baš nebi volio naletit, oni jako dugo čuvaju... :a015
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Re: E sad si mi dao ideju!

Postby z3r0c00l on 12 Nov 2009, 01:06

Hocete da se malo izorganiziramo? Imam nekakve kombinacije za smjestaj u ovim svojim krajevima po prilicno povoljnim uvjetima pa mozemo opalit rostiljadu, paintball, i jos podosta zajebancija.... ja sam inace doktor od rostilja [pusac.gif]
z3r0c00l
Sretni forumaš
Sretni forumaš

Postby LupusREBEL on 12 Nov 2009, 01:11

Što se mene tiče, baš i ne u ovo doba godine, mislim, jesam ako nas ide dvadesetak i ako je stvarno povoljno, volio bih odigrat jednu ratnu dobru igru. Da se prisjetim kiše, uniforme, iščekivanja i planiranja. A i oružja u ruci. :a115
[kamperi]
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Re: Sigurnost na internetu

Postby pu_33 on 12 Nov 2009, 09:26

VP4868/4 wrote:pu_33 ovo mi ne zvuci kao zajebancija!!!ovdje ima štofa za [smly_n015smly.gif]

... pa ako smatraš da ima ima štofa za .... samo izvoli.
pu_33
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Postby LupusREBEL on 12 Nov 2009, 09:30

Eto zašto se nemože organizirat kvalitetan i kvatitevan posjet i zabavu na Željavi ili a temu Željave, posjet, poslje roštilj, neograničeo uništavanje alkoholnog pića, kvalitetnu zabavu [smly_mudri_djed.gif]
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby pu_33 on 12 Nov 2009, 09:35

LupusREBEL wrote:Eto zašto se nemože organizirat kvalitetan i kvatitevan posjet i zabavu Željavi. [smly_mudri_djed.gif]

ha.. ma smatram da može. nisam ja mislio da se roštilja nit zabavlja na Željavi.
Jadno je posjet, drugo je roštilj.
pu_33
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Postby LupusREBEL on 12 Nov 2009, 09:40

Jesi vidio izvor Klokot? Ili djelove Une, nešto prekrasno, a 10-tak metara od aerodroma, s one strane aerodroma kojeg nismo baš vidjeli. Ali nebitno, ima svih mogućih solucija za izlete i za zabavu. :a115
A koliko vidim, vukla se nit o posjetu Željavi a ne roštiljadi.
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby pu_33 on 12 Nov 2009, 09:52

LupusREBEL wrote:Jesi vidio izvor Klokot? Ili djelove Une, nešto prekrasno, a 10-tak metara od aerodroma, s one strane aerodroma kojeg nismo baš vidjeli. Ali nebitno, ima svih mogućih solucija za izlete i za zabavu. :a115
A koliko vidim, vukla se nit o posjetu Željavi a ne roštiljadi.

Vidio sam neke slike Klokota, zbilja lijepo. Je vukla se nit o Željavi, i mogućem posjetu, no ja ne mislim sam lutati njome, a kad ide vaša ekipa sigurno imate svoje planove...šta, gdje, kako, e sad da se ja prikačim kao neki padobranac, a nisam upućen u ništa hm, ne ide baš.
pu_33
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Postby LupusREBEL on 12 Nov 2009, 09:59

pu_33 wrote:(...) no ja ne mislim sam lutati njome, a kad ide vaša ekipa sigurno imate svoje planove...šta, gdje, kako, e sad da se ja prikačim kao neki padobranac, a nisam upućen u ništa hm, ne ide baš.

Ide, jer ja kad idem mene baš nezanim više ono što oni rade, moj idući plan je staviti rasvjetu na nekom mjestu i malo razgledat Željavu, znači, ekspedicija se djeli na grupu i binom (ti i ja) i pogledamo čisto turistički Željavu.
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Previous

Return to Off topic