LIBBY GAY PARTY

Ovdje možete o bilo čemu što nije obuhvaceno u drugim temama (kupujem, prodajem, poklanjam, tražim, itd...)

LIBBY GAY PARTY

Postby treb on 17 Nov 2009, 08:57

Image
Image
treb
Site Admin
Site Admin

Re: LIBBY GAY PARTY

Postby LupusREBEL on 17 Nov 2009, 09:17

Nekužim, ali nema veze...
...ovo nema veze, izgleda s "pederlukom" već nekom glupom šalom...
...nevjerujem o riječ "gay" ovdje se može prevesti kao šatrovački ili sinonim kak se to veli, misli da se misli baš na muškarce '90 tih iz Libby sela u Montani. I tamo se često održavaju partiji na temu seljaštva i proje/soje (ima i trgovina koja se zove slično).

Libby's je US-temeljen prehrambena tvrtka poznata po svojim konzerviranu hranu. Tvrtka je osnovana kao Libby, McNeill i Libby u Chicagu, Illinois, po Archibald McNeill i braća i Arthur Charles Libby. Poslovanje započela sa konzervirano meso proizvod, govedina u slanoj vodi/usoljena govedina. Tvrtka je postala poznata kada je počeo pakirat meso u obliku trapeza možemo s početkom u 1875. Sad im je Nestle konkurent a oni su se u Europi proširi na Španjolsku, Englesku i države bivše SFRJ ali samo na prodaju sirupnih sokova.

Nekako mi čudno da to selo i tu tvrtku povezuju s homoseksualizmom, jedino s konzerviranjem i konzervizom ali nebi onda stajo na homoseksualnom plakatu o partiju...
...već mislim da je plakat čista sprdnja na nekog kandita ili čovjeka (vidiš da je ubačena faca na orginal reklamu /plakat/ iz potkraj 1800-tih početkom 1990-tih)

Što se tiče ne podržavanja iskazivanja ne podržavanja "modnih mačaka", homseksualnih veza i metroseksalizma je ne ustupanja prava govora i izražavanja čovjeka, treba vidjet dali je plakat uvredljivog sadržaja i s kojom je namjerom stavljen te dali vređa pojedinca.

Meni osobno nesmeta plakat ako nije zlonamjeran.
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby LupusREBEL on 17 Nov 2009, 10:05

I ja mislim da je sprdačina...
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby treb on 17 Nov 2009, 10:58

Inače, radi se o plakatu iz 1890! Ne znam ni ja za što je, ali sam prilično siguran da nije za homo druženje u onom dobu.
Image
treb
Site Admin
Site Admin

Postby Felix on 12 Nov 2010, 13:17

Gay je inače riječ već i arhaizam u engleskom jeziku a potječe iz germanskog za Veselo,Veselje,Veseljak , jednom čuo na televiziji od pokojnog profesora Ladana, onaj je bija živuća enciklopedija, no ovde je original fotografija :)
http://www.flickriver.com/photos/atypic ... 495838270/
Felix
Sretni forumaš
Sretni forumaš

Postby AutoExpert on 12 Nov 2010, 14:57

Ja se slazem sa Djadjom,a to da li je Veseljak ili im je Veselo,moze da im bude kad dobiju preko nosa [viking] , toliko od mene
AutoExpert
Elitni forumaš
Elitni forumaš

Postby zagi on 14 Mar 2011, 22:44

Tak je kak veli Djadjo.
zagi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Return to Off topic