Pohvale za Firewireov rad na kopanju materijala

Ovdje možete o bilo čemu što nije obuhvaceno u drugim temama (kupujem, prodajem, poklanjam, tražim, itd...)

Pohvale za Firewireov rad na kopanju materijala

Postby admin2 on 03 Apr 2008, 22:31

relay station wrote:evo kad ga nece falit ovi na mc gdje je najvise pridonio temi fale ga ovi sa airserbia..kao i na nekim drugim forumima nikako im nije jasno od kuda kopa te sve informacije :D http://images.google.hr/imgres?imgurl=h ... r%26sa%3DN
Свежије слике са Аеродрома Слатина-----Video sam te slike sa aerodroma Slatina koje je nasao Firewire. Ne znam odakle covek "kopa" sve te informacije ali svaka mu cast. Nasao je i retke slike sa Zeljave a evo sad i sa Slatine!----Aко буде наставио да копа, ископаће нови подземни аеродром :shock:
admin2

Re: Pohvale za Firewireov rad na kopanju materijala

Postby admin2 on 03 Apr 2008, 22:32

Riker wrote:Ako Firewire ne nabavi info, onda su velike šanse da subjekt ni ne postoji :)
admin2

Firewall wrote:Tako je ako ga Fire ne prezentira, znači da ni ne postoji...
admin2

fishbed-N wrote:relay station - očigledno da ti transemiter za prijem nisko frekventnih signala ne radi kako treba pa bi trebao obavezno posjetiti servisera ;)
Ko ti je rekao da sa mc-ja ne hvale druga precjednika Firewirea ???
Tamo je u toku peticija da se isti postavi za načelnika mjesne kancelarije Ličkog petrova sela kao i da se istom dodjeli srebrna plaketa "Titovim stazama revolucije" 8)
Nemoj širiti dezinformacije kao TV Bastilja from Belgrade i pređi na fiber-optic tehnologiju (to ti je sad trend u svijetu) :lol:
admin2

Postby admin2 on 17 Jun 2008, 13:55

baclawa wrote:Pridružujem se čestitkama za kopanje, više nego uspešno!
admin2

Return to Off topic