LYBI online letenje

Ovdje možete o bilo čemu što nije obuhvaceno u drugim temama (kupujem, prodajem, poklanjam, tražim, itd...)

Re: LYBI online letenje

Postby admin2 on 17 Jun 2008, 12:49

treb wrote:
VOSt wrote:zivili, virtualni piloti i tapiri :)

Hehe... jel ja to vidim FS u multiplayeru?

Ako je to točno, bilo bi ljepo da nas malo informiraš i da konačno jednom i mi probamo se spojiti pa malo formacijski!?! :)
admin2

Postby admin2 on 17 Jun 2008, 12:50

Riker wrote:Znači F-16 kampanja ili da bolje kažem, program, se ukida? :D
admin2

Novosti86 wrote:
treb wrote:
Novosti86 wrote:Ja imam veliki problem.Skinuo sam hamachi,i kada se krenem logirati uvjek me izbaci.Nesto nije ok.Ako se nekome ovo desavalo neka mi javi ja bas ne znam sta da radim vise ,dakle sve sam probao i svaki put kad se logujem dobijem ovaj ispis
"Mediation server has rejected your login request" :(:(

Deinstaliraj kompletno, obriši iz %APPDATA% direktorija Hamachi poddirektorij i instaliraj nanovo. Ja imao neki dan tih problema na desktopu.

Ovako ja sam uninstalirao hamachi ,ponovo sam downlodovao ga i instalirao ali opet mi se javlja isti problem...A taj direktorij %AppDATA% nikako nemogu da nadjem...Mozes li mi makar malo uspjeti objasniti gdje da ga nadjem....Ako naravno mozes bio bih jako zahvalan....
admin2

Riker wrote:c:\documents & settings

tu onda ideš u folder tvoj (znači koji ti je username na koji se logiraš i pod kojim snimaš)

i u tom folderu je Application Data
admin2

Postby admin2 on 17 Jun 2008, 12:51

Novosti86 wrote:
Riker wrote:c:\documents & settings

tu onda ideš u folder tvoj (znači koji ti je username na koji se logiraš i pod kojim snimaš)

i u tom folderu je Application Data

Bezuspješno :( dakle otišao sam na C:\documents & settings i bio na folderu pod kojim se logiram i snimam ,ali nemam application data :shock:
admin2

Firewall wrote:Image
admin2

Firewall wrote:...Ustvari ovako evo tu se vidi sve

Image
admin2

Postby admin2 on 17 Jun 2008, 12:52

admin2

Novosti86 wrote:

Hvala ti mnogo na screenshotovima ,stvarno si ispao jako fer prema meni! No sa svojim screenshotovima samo si potvrdio moju sumnju ,da sam u pravu :(
To jeste ja imam 2 foldera jedan je moj ,na koji snimam a drugi je kao i kod tebe pod nazivom "all users" ali pod ovim folderom pod kojim snimam ja nemam folder aplication data...
Ne znam zasto ali jednostavno ga nemam ! Kad gledam tvoje screenshotove nije mi jasno ali tako je ! : :shock:
admin2

Firewall wrote:Možda pod nekim drugim, kod mene ih ima nekoliko: admin, default, all i pod mojim imenom...
admin2

Postby admin2 on 17 Jun 2008, 12:53

Novosti86 wrote:
Firewall wrote:Možda pod nekim drugim, kod mene ih ima nekoliko: admin, default, all i pod mojim imenom...

Da slazem se sa tobom u potpunosti ,ti imas vise tih foldera kao sto se iz prolozenog da vidjeti ,ja imam samo 2 i na oba dva foldera nemam taj application .... Zato sam sada malo zbunjen
admin2

Firewall wrote:Ovo je definitivno čudno pošto imam aplication data u sva 4 gore navedena pod foldera. Sad dalje stvarno neznam što bi rekao... :shock:
Pozivam malo veće eksperte da razriješe ovu misteriju.
admin2

Novosti86 wrote:
Firewall wrote:Ovo je definitivno čudno pošto imam aplication data u sva 4 gore navedena pod foldera. Sad dalje stvarno neznam što bi rekao... :shock:
Pozivam malo veće eksperte da razriješe ovu misteriju.

Znam kako se osjećaš a zamisli kako je tek meni.Mnogo sam se radovao tome da poletim i da se zezam sa vama ,ali nikako to da ostvarim :( inace nekad je meni hamachi radio dobro ,odnosno igrao sam neke igrice preko njega ali sam vremenom ga uninstalirao i zaboravio.No eto sada nesto nece pa mi nije jasno.A taj app folder stvarno nemam i ne znam zasto :?:
admin2

Postby admin2 on 17 Jun 2008, 12:54

Riker wrote:Ja hostam sad, Djadjo i ja ćemo malo letit pa ako ko oće nek doleti
admin2

Postby admin2 on 17 Jun 2008, 12:54

treb wrote:Ne diraj ovaj folder default user. To je tzv skeleton za sve nove korisnike koje napraviš na sistemu. Oni će imati sve što ima i ovaj direktorij.

Uglavnom, otvori si Windows Explorer - WIN tipka + E i u adresi upiši %APPDATA%. To će te baciti u dir u kojem se nalazi tvoj Hamachi direktorij. Tog obriši nakon što deinstaliraš Hamachi u potpunosti. Kod mene je tak proradilo.

Možeš za svaki slučaj i u registriju obrisati sve što ima predznak Hamachi. To vjerujem znaš?
admin2

PreviousNext

Return to Off topic