LYBI online letenje

Ovdje možete o bilo čemu što nije obuhvaceno u drugim temama (kupujem, prodajem, poklanjam, tražim, itd...)

Re: LYBI online letenje

Postby admin2 on 17 Jun 2008, 12:54

treb wrote:
Riker wrote:Znači F-16 kampanja ili da bolje kažem, program, se ukida? :D

Ništa se ne ukida. Samo će se dodati FS jednog dana... :)
admin2

Postby admin2 on 17 Jun 2008, 12:54

Djadjo wrote:Riker sinoc sam ostao bez neta zato me nije vise bilo....
iako net nema veze s problemom....jer prvo mi se baš srušila igrica
i izbacila onu glupu win poruku send or dont send....

no isao sam flešat ruter koliko sam popizdio zbog prekida neta hehehe :)))
uglavnom na pas mater sam si sa ruterom :)))
admin2

Postby admin2 on 17 Jun 2008, 12:55

VOSt wrote::) ajde svi u fs.... tamo ima gripena.... ;)

FS, sto se tice multiplejera nudi dosta mogucnosti, dakle osim direktnim LAN spajanjem mozete se spojiti preko MSN-a recimo. tj. ako imate instaliran FS u msn-u se nudi opcija invite to Fligt simulator.... posto je i igra od Microsofta....malo ima i monopola.

Postoji tu i mreza servera kao IVAO ili VATSIM, na koji se spajaju ljudi sa simulatora i oni sa simulatorom ATC (air traffic control), pa imate genijalnu mogucnost letiti letove sa kontrolom leta, iako se tu treba prvo dobro upoznati sa procedurama jer se trazi maksimalna realnost, cak koji put su nemilosrdniji od pravih kontorolora ;).

I inace galeb G2, koji ste vidjeli je po meni jedan od kvalitetnije napravljenih freeware vojnih aviona, a uskoro se sprema izlazak supergaleba G4.
admin2

treb wrote:
VOSt wrote::) ajde svi u fs.... tamo ima gripena.... ;)

Ima tamo svega! :) Možemo npr odglumiti presretanje Kikaša i sl gluposti. :))

VOSt wrote:FS, sto se tice multiplejera nudi dosta mogucnosti, dakle osim direktnim LAN spajanjem mozete se spojiti preko MSN-a recimo. tj. ako imate instaliran FS u msn-u se nudi opcija invite to Fligt simulator.... posto je i igra od Microsofta....malo ima i monopola.

Mi ćemo Hamachijem, pa zafrkancije... :)

Nešto mi je riknul doma komp sinoć, pa ću se danas ziher baviti time. Srećom sam si poslao ovaj moj LYBI bgl prije nego se to desilo, pa ga zasad možete skinuti na onom linku.
admin2

Novosti86 wrote:
treb wrote:Ne diraj ovaj folder default user. To je tzv skeleton za sve nove korisnike koje napraviš na sistemu. Oni će imati sve što ima i ovaj direktorij.

Uglavnom, otvori si Windows Explorer - WIN tipka + E i u adresi upiši %APPDATA%. To će te baciti u dir u kojem se nalazi tvoj Hamachi direktorij. Tog obriši nakon što deinstaliraš Hamachi u potpunosti. Kod mene je tak proradilo.

Možeš za svaki slučaj i u registriju obrisati sve što ima predznak Hamachi. To vjerujem znaš?

HVALA! Bio si u pravu ,sada sve radi ,jedino sto trebam jeste ime servera i password i to bi bilo to :)
admin2

Postby admin2 on 17 Jun 2008, 12:56

Novosti86 wrote:
Novosti86 wrote:
treb wrote:Ne diraj ovaj folder default user. To je tzv skeleton za sve nove korisnike koje napraviš na sistemu. Oni će imati sve što ima i ovaj direktorij.

Uglavnom, otvori si Windows Explorer - WIN tipka + E i u adresi upiši %APPDATA%. To će te baciti u dir u kojem se nalazi tvoj Hamachi direktorij. Tog obriši nakon što deinstaliraš Hamachi u potpunosti. Kod mene je tak proradilo.

Možeš za svaki slučaj i u registriju obrisati sve što ima predznak Hamachi. To vjerujem znaš?

HVALA! Bio si u pravu ,sada sve radi ,jedino sto trebam jeste ime servera i password i to bi bilo to :)

Naravno jako mnogo se zahvaljujem i RIKERU ,koji je dao sve od sebe ,ali nije nam išlo :) ali sam siguran da će nam ići letenje zato :D
admin2

treb wrote:Čim više, tim bolje. :)
admin2

Firewall wrote:I ja bi se pridružio ali me ovaj backup okupira prekovremeno.
admin2

Postby admin2 on 17 Jun 2008, 12:57

Novosti86 wrote:Nego ljudi mozeli ime servera i password pa da uskocim nekada ,posto ovako ne znam!!!
PS : Nabavio sam Joystick :D pazi ovo ima kontrolu gasa ali nema kontrolu kormila :D koji ce to biti smijeh :D
admin2

Firewall wrote:Evo tu su kompletne upute...
http://www.stickypond.com/lybi/viewtopi ... sword#5350
admin2

Riker wrote:Jel još aktivna 385. eskadrila u F-16 ili rashodovani dok čekamo da građevinari dovrše izradu aerodroma i prekomanduju nas u MiGove? :D
admin2

Postby admin2 on 17 Jun 2008, 12:58

treb wrote:
Riker wrote:Jel još aktivna 385. eskadrila u F-16 ili rashodovani dok čekamo da građevinari dovrše izradu aerodroma i prekomanduju nas u MiGove? :D

Nemreš i ovce i novce = moje letenje je ravno nuli. Al' ne žalim se, jer znam što nas očekuje! :)
admin2

relay station wrote:kad ce za ovo napravit simulator
Image
admin2

Firewall wrote:...a pazi ovo.

Image
admin2

Postby admin2 on 17 Jun 2008, 12:59

relay station wrote:e to je fun...mislim da jace od ovoga ima jedino upravim zracnim bazama i centrima za obuku kao full mission simulator ono sa hodraulikom i vjernom replikom cocpita
admin2

PreviousNext

Return to Off topic