LYBI online letenje

Ovdje možete o bilo čemu što nije obuhvaceno u drugim temama (kupujem, prodajem, poklanjam, tražim, itd...)

Re: LYBI online letenje

Postby admin2 on 04 Apr 2008, 18:29

Novosti86 wrote:ma bilo bi fora ja vec napravio djojstik ali me zeza na migu 29 kako da identifikujem mete ,i kako da izbjegnem projektile jel oni mamci koje izbacujem ne cini se da to previse ometa....bila bi fora da se dogovorimo samo mitraljezom :D
admin2

Postby admin2 on 04 Apr 2008, 18:29

treb wrote:OK, ovo neće biti problem, složit ćemo po IP adresi spajanje. Ovaj NovaWorld/Internet ne radi više, što je s obzirom na godinu proizvodnje i očekivano. :)
admin2

Postby admin2 on 04 Apr 2008, 19:11

Riker wrote:Saće čika da ti kaže :D

Gle mete kad vidiš na radarčetu, onda izabereš neku od raketa, ima R-77, R-60 i tako...to su tipke 2 i 3 na tastaturi, ali iznad slova, ne na numeriranoj djelu...i onda stisneš enter, tako ti sve mete u dometu budu uhvaćene na radar.

Piše na HUD-u koja je meta, kad okineš i recimo da pogodiš, onda sa TAB biraš slijedeću.

A možeš naravno i sa mitraljezom okinut po dušmaninu...

Mamci ko mamci, chaff bacaš da ometaš radar, flare kad te netko nacilja, čut ćeš kad radar javlja da ti leti raketa u susret, onda recimo možeš bacat flare i napraviš zakret pod 90 sa avionom i full burneri...

Ma lako ćemo se mi dogovorit kako ćemo, dal ćemo se pucat ili samo letuckat ali prvo da se SEKSBISVI okupi u virtualnom nebu :D

2 treb: e isto pogledaj link za port forwarding, piše koji port koristi a i možeš to provjerit sa TCP Viewom...
admin2

Novosti86 wrote:
Riker wrote:Saće čika da ti kaže :D

Gle mete kad vidiš na radarčetu, onda izabereš neku od raketa, ima R-77, R-60 i tako...to su tipke 2 i 3 na tastaturi, ali iznad slova, ne na numeriranoj djelu...i onda stisneš enter, tako ti sve mete u dometu budu uhvaćene na radar.

Piše na HUD-u koja je meta, kad okineš i recimo da pogodiš, onda sa TAB biraš slijedeću.

A možeš naravno i sa mitraljezom okinut po dušmaninu...

Mamci ko mamci, chaff bacaš da ometaš radar, flare kad te netko nacilja, čut ćeš kad radar javlja da ti leti raketa u susret, onda recimo možeš bacat flare i napraviš zakret pod 90 sa avionom i full burneri...

Ma lako ćemo se mi dogovorit kako ćemo, dal ćemo se pucat ili samo letuckat ali prvo da se SEKSBISVI okupi u virtualnom nebu :D

2 treb: e isto pogledaj link za port forwarding, piše koji port koristi a i možeš to provjerit sa TCP Viewom...
Koristm Djojstik :) al vala si mi ga objasnio svaka ti cast ,i sa djojstikom sam skino 5 aviona :) Ja sam vec postao AS :D
admin2

Novosti86 wrote:nego sto se tice simulacija letenja ,ja imam 2 simulacije koje su mi trenutno najbolje ,to su JANES USAF i IL2 STURMOVIK 1947 full pack ,a zanimam se ,znal ko da li ima kakva dobra simulacija sto se tice Mig-21 ,na you tube sam vidio jednu dobru extra ali mi lik se jos nije javio :(
Evo link na koju mislim tacno: http://www.youtube.com/watch?v=UmSJVKBn8sI
admin2

Firewall wrote:To se traži, MiGuše po mogućnosti sa YU aerodromima.
admin2

Postby admin2 on 04 Apr 2008, 19:12

Novosti86 wrote:
Firewall wrote:To se traži, MiGuše po mogućnosti sa YU aerodromima.

Ma brate meni su Miguše najbolje ,doduše ni Su nije loš a ostalo su samo kopije :) 8)
admin2

Postby admin2 on 04 Apr 2008, 19:12

treb wrote:http://gameland.com.hr/simulacije/strike-fighters-project-1/

treb wrote:U 22:00 dižem server na

78.1.148.225

Bit će up do 22:15 pa tko se uspije spojiti OK, ako ne, ponovit ćemo sutra.
admin2

Postby admin2 on 04 Apr 2008, 19:13

Firewall wrote:Evo ja pokušao pa ništa, stavio pod opciju internet address 78.1.148.225 ali ništa od konekcije.
admin2

Riker wrote:Jesi treb napravio i onjo sa portovima?
admin2

Novosti86 wrote:uhh uhh ja profulo tajming ,ajde sutra cu biti da i ja pokusam !!!
admin2

Djadjo wrote:evo i mene danas 21.3. navecer ako cete letit....Uglavnom znaci leti se na igri sto je Riker postavio f16/mig29.....nisam jos pohvatao sve gumbe...ali potrudit cu se skemijat nesto osnovnog setupa za letenje.... :)

Naime sad sam neki dan kresno windozere dolje...pa stavio nove...i sad mi i na fs2004 neradi pol letnih komandi na palici...moram i to postavit...
hehehe
admin2

Postby admin2 on 04 Apr 2008, 19:14

Riker wrote:Dobryo yutro Džadžo :D

Valjda ćemo se dogovorit i okupit, evo aerodromi neka budu otvoreni od 22 na dalje, ako ih netko otvori uopće

Ma sad nas jebe malo to hostanje to jest umrežavanje :D

A igricu sam stavio tek tako, i ja bi volio da imam kompčinu za FS, neki Saitek ili slično i da se zayebavam tako ali nemam cajta za to, ipak je ovo bolje, ovdje si u 3 minute u zraku i već pucaš! :D

Ma bit će sprdnja totalna ako se konačno uspostavimo :D mene isto jako nervira kako tu staru kramu od igrice ne možemo natjerat da radi u mreži :?

Nisi valjda Vistu stavio? :D
admin2

Postby admin2 on 04 Apr 2008, 19:14

Djadjo wrote:Ufff Rikeru jutro mi bilo daleko iz ledja kad sam napisao post hehe... :shock:

nego ovako....ma super je i meni to sto za 3 min poletis i vec obaras avione...odlicno je to sto ta igrica radi na ovim novi kompovima
(mislim na vrijeme od kad je napravljena ta igra,....jer sam imao problema sa starijim igricama na win xp)

Dobar je i FS ali dopizdi s vremenom kad zelis sjest i skrsit par aviona grad tenkove vojske
...te se veselo katapultirat...zapalit cigaru i gledat s padobrana pustopoljinu nekadasnje civilizacije hehehe dobro ajd pretjero sam....
..ali generalno na FS-u samo letis,slećeš i polećeš.....
Ma da bar imam Saitek....nemam..
..kod peveca sam za bozic nasao neki kontroler na popustu za 69kn buahahaha reko ovo moram kupit za FS...

Probao sam igrat LockOn : dobro lijepa grafika,al nemam pojma komande na tipkovnici hehe

ImageImageImage
ImageImageImage
ImageImageImage

e al ova igra sto si dao...e to je bas za izživit se 8) :wink:

ImageImageImage

i sila od kontrolera heheh

ImageImageImage

Kompom se nehvalim...al uvjek si izkombiniram set vrhunskih komponenti ::)...nemogu si pomoć :twisted:
Image

Djadjo
admin2

Postby admin2 on 04 Apr 2008, 21:06

Firewall wrote:Ventilatora više nego u Alžiru po ljeti :lol:
admin2

PreviousNext

Return to Off topic