LYBI online letenje

Ovdje možete o bilo čemu što nije obuhvaceno u drugim temama (kupujem, prodajem, poklanjam, tražim, itd...)

Re: LYBI online letenje

Postby admin2 on 04 Apr 2008, 21:06

Riker wrote:2 Djadjo: a i ti lomiš noći pred monitorom ? :D

Nego, glede tog fligh Simulatora, ma to je sve super ali nemoš nikog okinut, ali da recimo imamo kompove da to tjeramo u maxx rezi bez pardona, sa JRV dodacima, sa Željavom, i da se nađemo jednom na mjesec i onda onako ko pravi luđaci pričamo na headset i letimo od Prištine do Željave u formaciji to bi bilo možda i interesantno, ne znam nisam to nikad izveo.

Ja sam ko šta sam već reko, svoju karijeru počeo i završio na legendarnom Fligh Simulatoru 95. Evo jednog mog skrinšota...

Dakle zaverglamo igricu...

Image

pa se izabere mod igranja....

Image

i onda gas...

Image
admin2

Postby admin2 on 04 Apr 2008, 21:07

Djadjo wrote:Tooooooooo samo gas...U da bilo bi dobro kad bi se formirali na željavi...pa zrulali sa glavne stajanke prema slatini.....samo ja nemam orginal FS pa neznam kak je igranje na netu..odnosno vjerovatno zahtjeva kljuc za multiplejer....Lomim noći,dane i sve izmedju na kompu...

OO vidim wtc braca su pred avionom..... 8)

Djadjo
admin2

Postby admin2 on 04 Apr 2008, 21:07

LupusREBEL wrote:Ajd, bolan, pusti mene malo da vozim...

Uops, Twinsi, sorry Amerika...
admin2

Postby admin2 on 04 Apr 2008, 21:08

Firewall wrote:Hej pa ovo je skrinšot od 11. rujna....a ti si taj. Kako si glavu spasio?
admin2

Riker wrote:O tome se još nesme da se priča :D :D :D

Ovo sam napravio pred koji mjesec kad sam, valjda opet, rovo po svojoj kolekciji CD-a i našo taj oriđiđi od pred 10 godina...

Pa sam se sjetio i kako sam kupio tu igricu...

Tamo negdje 96., došo prvi komp u kuću, 166 MMX, 3.2 gige Quantum Fireball hard, Matrox Millenium 4 mega i 15 cola Nokia monitor, koji je stavio bio zvjerka, svi su tada imali one škatule tipa Adi i ostale napačine za oči. :D

I mi u dućanu nekom u Ri, kupujemo neke stvari za komp još, ja ne mogu doć sebi od sreće, imam komp i to :D i vidim igrice na polici...Quake...i Flight Sim...i kažem starom da mi kupi Quake...a stari kaže ne....to je glupo...samo pucanje...dosta je pucanja...evo ti Flight Simulator...

A ovu sliku sam napravio jer me ovo dugme "Surprise Flight" simpatično podsjećalo na taj nesretni događaj 9-11...

nije za se smijat ali ono....surprise flight....lol
admin2

Novosti86 wrote:ljudi ocel ko pokusati veceras da digne server za Fulcrum vs Falcon ? :)
admin2

Postby admin2 on 04 Apr 2008, 21:09

LupusREBEL wrote:
...i vidim igrice na polici...Quake...i Flight Sim...i kažem starom da mi kupi Quake...a stari kaže ne....to je glupo...samo pucanje...dosta je pucanja...

Je*ate, ja još uvjek svršavam na Quake 1 i te stare igrice iako sad samo neke demo imam, al' ću nabaviti i cijele... :twisted:
admin2

Riker wrote:
LupusREBEL wrote:
...i vidim igrice na polici...Quake...i Flight Sim...i kažem starom da mi kupi Quake...a stari kaže ne....to je glupo...samo pucanje...dosta je pucanja...

Je*ate, ja još uvjek svršavam na Quake 1 i te stare igrice iako sad samo neke demo imam, al' ću nabaviti i cijele... :twisted:

Kume!

Pa jaaoo evo ja DANAS snimio Kvejk, imam i sa MUZIKOM, Nine Inch Nails i to, ludilooo

I imaš update skinova, tekstura, kompletan grafički engine izgleda ko neka nova igrica...ne pratim igre ali Quake nije igra to je način života :D

Inače ovo ljeto sam imao ritual, svaki put kad bi se vratio polupijan iz vana oko 5 ujutro bi na komp, Iron Maiden i peglo Quake...bože dragi :D

Inače - Quake se sad pegla sa novim enginom, kojeg su napravili isključivo fanovi, genijalno izgleda, premda po meni Quake je Quake kad je onako ljigav i zelen, no ovo je efektno, evo slike...

Reci ako oćeš da ti okačim, ima oko 100 mega...

Image

Image

Šta je najluđe, imaš dodatke, imaš nove nivoe, ljudi rade priče cijele od toga, šta samo dokazuje da - nemoš protiv klasike.
admin2

Firewall wrote:100M pa to je ništa....DAJ!
admin2

Riker wrote:28 mega, tu vam je sve ČAK I UPUCTVA! :D

KLIKNI I PUCAJ

Komanda letenja, šta je sa vama, jel ima kakvih preleta večeras?
admin2

Postby admin2 on 04 Apr 2008, 21:10

LupusREBEL wrote:Neznam, ja neumem da letim ja sam PVO-ac, no ovo s Quake, fala...
admin2

treb wrote:Eh, ja večeras ništa nisam složio. Gdje ima popis portova koje treba otvoriti za multiplayer za ovaj F16/M29? Nije moguće da se otvara samo UDP port kak stoji tam. Mora biti i neki TCP port u igri.
admin2

Riker wrote:Ma bratee tu ti je link, portforwarding.com, imaš specifično baš za igricu, Mig29 i F16

Evo da ti ne tražiš :D

http://www.portforward.com/english/appl ... 9index.htm

Ili za preciznije, reko prije, skini programčić TCPView, upali igricu, alt-tab i vidi koji port sluša igra...i that's all folx :D
admin2

Postby admin2 on 04 Apr 2008, 21:11

treb wrote:
Riker wrote:Nego, glede tog fligh Simulatora, ma to je sve super ali nemoš nikog okinut, ali da recimo imamo kompove da to tjeramo u maxx rezi bez pardona, sa JRV dodacima, sa Željavom, i da se nađemo jednom na mjesec i onda onako ko pravi luđaci pričamo na headset i letimo od Prištine do Željave u formaciji to bi bilo možda i interesantno, ne znam nisam to nikad izveo.

Ovo ne bi bilo loše. :)

Zamisli da napravimo turu po aerodromima u ex YU i sve formacijski letimo. :)
admin2

Postby admin2 on 04 Apr 2008, 22:01

Firewall wrote:E, od toga što mi ovdje radimo, jednog će dana napravit film.
admin2

PreviousNext

Return to Off topic