Web site "Zeljava-lybi"

Ovdje možete o bilo čemu što nije obuhvaceno u drugim temama (kupujem, prodajem, poklanjam, tražim, itd...)

Web site "Zeljava-lybi"

Postby Ivan_grozni on 01 Jul 2010, 22:16

Znam, znam.... Postavio sam temu u pogresan board foruma, ali u boardu prijedlozi se ne moze otvoriti nova tema. Pa bih administrator molio da ovu temu prebace pod "prijedlozi"... [smly_a025smly.gif]
Novi sam ovdje, ovo mi je prvi post (pa odamh napravi problem sa temama :a115 ) za Željavu sam saznao sasvim slucajno kada sam citao nesto i naletih na pojam "Podzemni aerodrom kod Bihaca" :confused0007 i tako malo po malo pravo me pocela zanimati sama povijest Željave ali i buducnost :confused0006 .... Ali o tome nekom drugom prilikom...
Nego, pravi razlog postavljanja ove teme je sama web prezentacija aerodroma, tj. ova stranica. Gledajuci dizajn, (uz dužno poštovanje prema web designeru i masteru) mislim da je vec malo zastario... Posjecujem ove stranice long long time ali mi se nekako nije dalo sarat po forumu i raduje me svaka novost svaki video i svaka slika. Sa vemenom se ovdje stvoraila zavidna kolekcija mnogih materijala [smly_018smly.gif] , pa evo posto se i sam bavim izradom web stranica predlazem kao da u suradnji sa webmasterima napravimo neki redizajn web stranice, ne mora to biti nesto radikalno ali jednostavno da je malo osuvremenimo. Naravno to bih radio besplatno jer sam veliki zaljubljenik u aerodrom mada ga nisam imao prilike posjetiti ali to planiram u skoroj buducnosti...
Tako da, webmasteri da li ste za? Npr. ja sa faxom zavrsavam 15.7 imam par projekata ali dalo bi se uporedo raditi i novi site zeljava-lybi
Veliki pozdrav :garde
Ivan_grozni
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Re: Web site "Zeljava-lybi"

Postby treb on 02 Jul 2010, 09:21

Ja pokušavam Fajera već dugo nagovoriti na konceptualnu promjenu, ali kako smo uvijek kratki s vremenom u realizaciju se nije išlo.

Problem je na ovom siteu što ima strašno puno materijala koje je sad već prilično teško pronaći. Dizajn manje-više. Nije presudan za ovu tematiku, ali svakako bi se dalo nešto napraviti i po tom pitanju. Ako imaš volje i vremena, ja sam za! :) [smly_mudri_djed.gif]
Image
treb
Site Admin
Site Admin

Postby Ivan_grozni on 02 Jul 2010, 09:41

Pa eto ako se uspijete dogovorit ja cu drage volje pomoci da se to slozi kako treba, da za materijale si u pravu ja sam se sjetio jedne slike koju sam gledao prije godinu dana i jedva sam je nasao, nakod 15 minuta pretrage... Ja sam tu uvijek, svaki dan bar jednom na stranici i forumu. Mozemo razmjeniti MSN, ili Facebook profile pa da ne spamamo ovdje. Ja sa faksom zavrsavam 15. tak da sam slobodan i bilo bi mi drago [rockon.gif]
Ivan_grozni
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Postby FirewireHR on 02 Jul 2010, 10:03

@Ivan_grozni....
Ako imaš volje nema problema što se mene tiče. 0026 :)
Ovo sada kako je je onako čisto jednostavno, važna je informacija.

treb wrote:Ja pokušavam Fajera već dugo nagovoriti na konceptualnu promjenu, ali kako smo uvijek kratki s vremenom u realizaciju se nije išlo.

Pa sve ok nisam ja protiv bio, a napravih najbolje što znam...a ne znam baš previše o izradi web stranica. [zbunjen---.gif]
Glede tebe i višeg nivo dizajna sumnjam da bi si mogao izdvojiti dosta vremena da to sve presložiš kako si zamislio jer materijala ima dosta i previše. :hi
Last edited by FirewireHR on 02 Jul 2010, 10:11, edited 1 time in total.
[smly_c040smly.gif]
FirewireHR
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby Ivan_grozni on 03 Jul 2010, 02:09

Ma nema problema, ja vam se javim kad copim vremena tamo sredinom 7. pa da mi posaljete par slika vece rezolucije da se moze zapoceti na osnovu necega... 0026
Ivan_grozni
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Postby treb on 05 Jul 2010, 08:55

Ivan_grozni wrote:Ma nema problema, ja vam se javim kad copim vremena tamo sredinom 7. pa da mi posaljete par slika vece rezolucije da se moze zapoceti na osnovu necega... 0026

Ja mislim da je ovo dogovoreno. Ako si iz ZG, možemo se i naći da ubrzamo komunikaciju i ideje.
Image
treb
Site Admin
Site Admin

Postby Ivan_grozni on 05 Jul 2010, 23:45

Nema problema, nađemo se negdje u birtiji, da se malo dogovorimo, ja sam u ZG tamo negdje do 15. Posaljem PP za detaljni dogovor [rockon.gif]
Ivan_grozni
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Postby relay station on 23 Feb 2013, 20:34

gledam nešto slike uspređujem kadli pa mi smo u neznanju,web stranica osvježena prije 2 dana! [yes.gif]
kaže
21.02.2013.
-dodana podstranica sa sjećanjem na našeg prijatelja Roberta
-popravljeno (ili maknuto) puno linkova koji nisu radili
-sadržaj podijeljen na više podstranica
-dodane neke nove podstranice
-dodano još foto-video materijala iz operativne faze
-added subpages with the memory of our friend Robert
-repaired (or removed) lots of links that are not working
-content divided into several subpages
-added some new subpages
-added more photo-video materials from the operational phase
http://zeljava-lybi.com/index.html
Image Ako želite posjetiti aerodrom Željava i okolicu, obratite pažnju na OVE PODATKE
relay station
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby FirewireHR on 24 Feb 2013, 00:08

Relejac sada si me podsjetio na ovu spiku sa Ivanom_groznim.
Treb i ja se bili našli sa njim i reče momak da će napraviti nešto, ali nakon toga se nije nijednom javio i reko išta glede toga...apsolutno ništa. [zbunjen---.gif]
Mislim mogao je reći bilo što (pa i da neće ništa napraviti) i mi mu sigurno nebi zamjerili.
Ovako ispalo nešto-ništa... [smly_n010smly.gif]
[smly_c040smly.gif]
FirewireHR
Veteran foruma
Veteran foruma

Return to Off topic