Edgar Mitchell i vanzemaljci

Ovdje možete o bilo čemu što nije obuhvaceno u drugim temama (kupujem, prodajem, poklanjam, tražim, itd...)

Edgar Mitchell i vanzemaljci

Postby Riker on 24 Jul 2008, 15:46

Kakva su vaša razmišljanja na njegove nedavne izjave?

"non local communication forms, such as Remote Viewing and telepathy, are possible forms for ET communication, and claimed by some..."

"...it is time to release the constraints on UFOs and extra terrestrial information that has been avoided or hidden by most nations, and/or in agreement with Extraterrestrials themselves".

http://www.soultravel.se/2004/040813-Mi ... hell.shtml

Have you yourself experienced OBEs, lucid dreaming, clairvoyance or remote perception?
Edgar Mitchell: "Yes, all of the named experiences."

:party0009

When do you think it is time for us humans on a wider scale to know and understand that we are not alone in the universe and that we have been visited by these "space brothers" for a long time?
Edgar Mitchell: "I think it is time (now) to release the constraints on UFOs and Extraterrestrials information that has been avoided or hidden by most nations, and/or in agreement with Extraterrestrials themselves. The evidence for existence and visitations is now widespread enough that enormous upheaval of earthly institutions is unlikely."

:goodluck222
Od izvora 2 putića
Riker
Elitni forumaš
Elitni forumaš

Re: Edgar Mitchell i vanzemaljci

Postby JoZ@ on 24 Jul 2008, 21:14

Firewall wrote:Navodno su bili i kod "nas"...

viewtopic.php?f=30&t=172

U Studenom 1966 u bivšoj Jugoslaviji kod malog sela Otoček srušio se NLO i iz njega je izvučeno tijelo.

Pad je ubrzo zataškan pod izlikom da je to bio novi tajni avion.

Tijelo je bilo opečeno i rečeno je da je to pilot te da je deformirano od vručine.Tijelo je odneseno u Beogradski VMA gdje je izvršena obdukcija.Ovakve priče kruže na internetu jesu li prave?Možda jesu a možda nisu..

u vezi ovog postoji i prica o nestanku eskadrile aviona koja je ganjala neke NLOe :bobo
JoZ@
Elitni forumaš
Elitni forumaš

Postby FirewireHR on 25 Jul 2008, 09:56

Riker wrote:Kakva su vaša razmišljanja na njegove nedavne izjave?

"non local communication forms, such as Remote Viewing and telepathy, are possible forms for ET communication, and claimed by some..."

"...it is time to release the constraints on UFOs and extra terrestrial information that has been avoided or hidden by most nations, and/or in agreement with Extraterrestrials themselves".

http://www.soultravel.se/2004/040813-Mi ... hell.shtml

Have you yourself experienced OBEs, lucid dreaming, clairvoyance or remote perception?
Edgar Mitchell: "Yes, all of the named experiences."

:party0009

When do you think it is time for us humans on a wider scale to know and understand that we are not alone in the universe and that we have been visited by these "space brothers" for a long time?
Edgar Mitchell: "I think it is time (now) to release the constraints on UFOs and Extraterrestrials information that has been avoided or hidden by most nations, and/or in agreement with Extraterrestrials themselves. The evidence for existence and visitations is now widespread enough that enormous upheaval of earthly institutions is unlikely."

:goodluck222

S obzirom da je tip bivši astronaut i akademski potkovan za pretpostaviti je da nebi riskirao svoj ugled ovakvim izjavama.
A i inače je NLO tematika generalo zagađena sa puno "šuma", pa je teško razaznati kvalitetne informacije.
[smly_c040smly.gif]
FirewireHR
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby LupusREBEL on 25 Jul 2008, 12:34

Image

Ja sam tog dana obavljao najnormalnije funkcije ovaj jutarnje, zaljevao sam pesticidima polje iznad bukovice kad se iznenada, na lijevoj strani sam u vidokrugu primjetio neki eee objekat eee nepoznat koji je bio bljestav ustvari mjenjo je boju ustvari bio je zut, zelenkaste boje povremeno onda sam iznenada, zacudio sam se jer sam primjetio da avion jednostavno stoji na mjestu i da se elisa pri tom ne okrece a ja sam znao da se avion morao kretat jer sam ga upalio i sve medjutim motor je mirovao sve je stajalo taj objekat je proletio par puta pored mene pogledo sam dole, pesticidi su oo nisu padali po njivi nego su na moje ooo opsto iznenadjenje stajali u zraku onda sam s ovaj nisam gubio pribranost ni jednog momenta pokusao sam da pokrenem avion nije mi polazilo za rukom kad kad mi se taj objekat izgubio nepoznati bljesteci ee zeleni ustvari crveni je bio taj zelenkasti objekat kad kad kad se izgubio iz vidokruga avion je sam kreno naprijed i ja sam imao apsolutnu kontrolu nemojte me vise... stvarno...

Bila je ponoc i satovi su stali, na vrata mi pokucase Mulder i Scully, kazu: "Trazimo svemirca velka mu je glava"
Reko: "Imam takvog u gacama al' trenutno spava"
"Sala mala....
Da te pitam...
Da li imaju duge kose ?
Da li traperice nose ?
Da li vjeruju u Boga ?
Da li uzimaju droga ?
Da li ima smoga i kod njih na planetu ?
Dive li se nama il nam zele nanjet stetu ?
Odakle dolaze ove nase mljecne staze ?
Je li dolaze u miru ili zele da nas zgaze ?
Zasto paze tolko na svoju diskreciju ?
Da li mozda zele na nama da naprave korekciju ?
Pa da i mi dodjemo do svjetskoga mira
Al' mozda i kod njih gore neka borbena svira
Mozda je i kod njih gore samo se priznat stide
Mozda svoj opstanak na nasoj zemlji vide
Pitam se
Da li rade grafite ?
Il' su im ulice totalno ono totalno jebene ciste ?
Tako ciste da se ono sve pravo sjaji
Da li udobno zive ili umiru od gladi
Da li se trava sadi kod njih ko kod nas zito ?
Da vidim svemirca to bih ga ja upito
Da li imaju policiju ?
Da li i njih maltretira ?
Da li vole opoziciju i kako vlast se kod njih bira ?
Znaju li sta je piva ?
Da li rocka kod njih ima ?
Da li ima kod njih boli ?
Da li zena voli ?
Duvaju li na flasu ili koriste roli ?
Je li ljepo tijelo kod njihovih zena ?
Da li se i oni tuku zbog boje svoga tena ?
Kad dodju izbori jel se i kod njih laze ?
Da li im zene vole petting vole'l tetovaze ?
Koja je valuta ?
I da li devalvira ?
Da li i kod njih na ratu gore neko profitira ?
Kojim danom po gebiru idu ?
I zasto nikad bas nikad nas ne zovu na gidu ?
Je li imaju u vidu davat vize za strance ?
Hoce li primat ko' izbjeglice nas Bosance ?
Nek' me prime prvog ovdje nemam plana, kuce, stana
zivitnog elana ni volana da vozim
Ovdje mi je neugodno al' kod vas cu da prosim

Nek' nam vrate Elvisa, Haseta, Bruce Lee-a
a evo im silikoni, atomska i CIA

Evo im sve..."
LupusREBEL

Postby Riker on 25 Jul 2008, 13:26

LupusREBEL wrote:Image

Ja sam tog dana obavljao najnormalnije funkcije ovaj jutarnje, zaljevao sam pesticidima polje iznad bukovice kad se iznenada, na lijevoj strani sam u vidokrugu primjetio neki eee objekat eee nepoznat koji je bio bljestav ustvari mjenjo je boju ustvari bio je zut, zelenkaste boje povremeno onda sam iznenada, zacudio sam se jer sam primjetio da avion jednostavno stoji na mjestu i da se elisa pri tom ne okrece a ja sam znao da se avion morao kretat jer sam ga upalio i sve medjutim motor je mirovao sve je stajalo taj objekat je proletio par puta pored mene pogledo sam dole, pesticidi su oo nisu padali po njivi nego su na moje ooo opsto iznenadjenje stajali u zraku onda sam s ovaj nisam gubio pribranost ni jednog momenta pokusao sam da pokrenem avion nije mi polazilo za rukom kad kad mi se taj objekat izgubio nepoznati bljesteci ee zeleni ustvari crveni je bio taj zelenkasti objekat kad kad kad se izgubio iz vidokruga avion je sam kreno naprijed i ja sam imao apsolutnu kontrolu nemojte me vise... stvarno...

Hehhe ĐURO

2 FW: ma znam da je lik čuka, ko prvo lik je astronaut - znači par stepenica iznad ostalih homosapiensa na planeti Zemlji ali možda pod stare dane...šta ja znam

a) zafalilo para za novi ranč
b) šenuo

A možda je i istina premda...ne znam. Daleko od toga da sumnjam u život van ovog čmrlja, naravno da ga ima, samo baš da je on imao sa njima seanse, to me nešto svrbi, ne djeluje mi baš uvjerljivo...

Sad kad me čvaknu od gore hehehe
Image

Počet ću po selu ovako
[lovac]

:modo
Od izvora 2 putića
Riker
Elitni forumaš
Elitni forumaš

Postby cyber fulkrum on 28 Jul 2008, 19:55

Ja mu verujem.