Motor-hm, isplati li se to uzeti...

Ovdje možete o bilo čemu što nije obuhvaceno u drugim temama (kupujem, prodajem, poklanjam, tražim, itd...)

Re: Motor-hm, isplati li se to uzeti...

Postby bostjan on 16 Mar 2011, 18:31

ja sam prvo kupio sinu ovaj električni minimoto da se nauči kako se rukuje sa njim:
Image
a stariji sin vozi ovaj minimoto na benzin:
Image
Image
a sada sam mu nabavio ovu mini krosku:
Image
Image
Image
i mogu reči da su veoma zainteresirani za ovaj sport pa ako pokažu interes za nešto veče pa moguče da i to nabavim ali za sada im je ovo ja mislim dovolno.fino je i to da da mogu ovo voziti i na moru de imamo finu pistu.
još sam jim nabavio ovu malu jedrilicu da se nauče jadrati:
Image
tako da jim ljeti nije dosadno :a115
bostjan
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Postby zagi on 16 Mar 2011, 21:25

VP4868/4 wrote:
zagi wrote:Ma i ja trebam nešto za klinca. Nedavno je navršio 3godine. A Raptora sam spomenuo onako laički. Od quadova najbolje što sam probao. Vjerujem da ima boljih, ali za razbibrigu i rasturanje po šumama, blatu itd. sasvim dovoljno. S tim da meni osobno najbolje izgleda.

za klinaca trogodisnjaka nesto na benzinu? [smly_p015smly.gif]

pusti dijete neka skace i vozi bicikl;ruke su im vec zakrzljale od pustih
palica,daljinskih upravljaca... jos im sada treba noge oduzeti. [neee]
najdraze mi je kad vidim na skolskom zidicu 3-4 mulca gdje u tisini
esemesaju i blututaju. [viking]

Ma to sam se krivo izrazio. Raptor bi bil za mene, a za klinca bi nešto malo. Iako se u potpunosti slažem s tobom da neke stvari nisu za klince. Ali probaj shvatiti da sam uz takve stvari uz svog oca od najmanjih nogu. A priznali mi to ili ne svi bi mi muški svoju fotokopiju.
zagi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Postby zagi on 16 Mar 2011, 21:35

Iako mora se priznati, Quad sam spomenuo onak da se nadovežem na raspravu. imao sam prilike isprobati neke takve stvari itd. A da ne spominjem onu drugu stranu što se tiče registracija. Auto, Motor, skuter. Mini bike neću ni spominjati. A naslijedio sam od oca i malu kolekciju old timer motora. Jednostavno previše afiniteta, a premalo vremena i naravno novaca. A sve je počelo s lupusom. Mislim da se za bauljanje po šumama može nabaviti dobra stvar od 400 ccm za nekih soma do soma i pol eura.
zagi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Previous

Return to Off topic