Noviji unosi u knjigu gostiju

...knjiga gostiju (Guest book)

Noviji unosi u knjigu gostiju

Postby Salgija on 09 Aug 2008, 14:05

Fantasticna stranica.sve pohvale.Ja sam sluzio vojni rok na zeljavi u lpaa puku od februara 85.do feb.86. Bio sam u prvoj bateriji i komandir mi je bio kap.Dragan Veljkovic zvani Prcko.Zanima me da li neko zna nesto o tom covjeku,gdje je sada i da li je jos aktivan.Tadasnji komandant puka je bio major Milan Menicanin a njegov zamjenik major Jerkovic.Pozdrav svim mojim klasicima i jos jednom hvala na ovako dobro uradjenoj stranici. [w] [w] [w]
Salgija

Re: Unosi iz dosadašnje knjige gostiju (najnoviji na vrhu)

Postby admin on 09 Aug 2008, 14:29

Hvala na pohvalama :hi ...a možda neko ovo vidi pa ti se javi.
admin

Postby blake on 11 Aug 2008, 21:43

Pozdrav Salgija!
1987-88 major Jerković bio je komandant puka, a kapetan Jerković njegov zamjenik. Meničanin je bio potpkovnik i komandant aerodroma.
Pretpostavljam da smo poznavali iste ljude, ako možeš javi mi se na pp.
A inače, napiši na forum sve što znaš!
blake
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Postby Guest on 26 Aug 2008, 10:18

blake wrote:Pozdrav Salgija!
1987-88 major Jerković bio je komandant puka, a kapetan Jerković njegov zamjenik. Meničanin je bio potpkovnik i komandant aerodroma.
Pretpostavljam da smo poznavali iste ljude, ako možeš javi mi se na pp.
A inače, napiši na forum sve što znaš!

Pozdrav za Blake.Mislio si na kapetana Veljkovica kao zamjenika majora Jerkovica?Znas li sta je s tim ljudima.Javit cu se kasnije.Upravo sam dosao sa odmora i sjedio sam za volanom 30 sati pa sam malo groggy.Puno pozdrava! [w] [w]
Guest

Postby Guest on 01 Sep 2008, 01:11

Bio sam prije 5.dana na aerodromu zeljava i snimao sam pistu s CAm.pista 5.

a znam mnogo togo o aerodromu zeljava jer sam iz vedrog polja

pozdrav najvecem pilotu koji je pobjegao s aerodroma zeljava u migu....hm Barunu to mu je nadimak da sad nepisem puno ime i prezime....

sve znam o zeljavi i pistama ulazima tornju i tako zvanom TRANGLU:::::
Guest

Postby Guest on 01 Sep 2008, 01:26

Bio sam tamo dok je trajao rat i imaju slike...HMMM dok je 5.korpus i srpska vojska dilala s stvarima na pisti 5.ima i video uredaka...

spomenuo sam Baruna moj je kum i ima dosta video uredaka o aerodromu migovima ma sve covjek ima jer je bio pilot na zeljavi......

sramota da se ovo ne renovira ovo je katasrofa..... :roll: :roll: :roll: :roll:
Guest

Postby Guest on 01 Sep 2008, 01:36

Guest wrote:Bio sam prije 5.dana na aerodromu zeljava i snimao sam pistu s CAm.pista 5.

pozdrav najvecem pilotu koji je pobjegao s aerodroma zeljava u migu....hm Barunu to mu je nadimak da sad nepisem puno ime i prezime....

sve znam o zeljavi i pistama ulazima tornju i tako zvanom TRIANGLU:::::
:garde :garde :garde
Guest

Postby FirewireHR on 01 Sep 2008, 11:38

Ako imaš kakvih zanimljivih snimaka možeš staviti na YouTube, pa da vidimo. ;)
[smly_c040smly.gif]
FirewireHR
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby Guest on 03 Sep 2008, 08:01

Pozdrav,

i mene je oduševila ova stranica. Ja sam bio u vojsci 87. Radio sam kao telefonist na centrali u samom tunelu. Bilo je super, bar za ono vrijeme. Nikada nisam obuo čizme ni obukao šinjel, a kako sam spajao vanjske vojnicima u kasarni, imao sam privilegije kod svih, policajaca, kuhara, ekonoma ...

Sa svojim vodnikom sam prošao dobar dio tih tunela, i kontrolni toranj, i vidio svašta (a nisam smio :) ) Društvo je bilo OK za ono vrijeme, i nadređeni isto.

Kako mi je već onda bio hobi zrakoplovstvo, bio sam već i jedriličar, a svaki sam dan prolazio kroz aviomehaničarski dio tunela, oduševili su me Migovi, čak sam i sjedio u jednom

Prije nekoliko tjedana sam bio na takmičenju zrakoplovnih modelara u Bosanskom Petrovcu, i već tada su mi navrle uspomene kad sam se vozio tim krajem, sad kad sam vidio slike i video, još više sam se vratio u svoju mladost.

Pozdrav svima

h.kreso@gmail.com
Guest

Postby relay station on 03 Sep 2008, 12:50

koja je bila lokacija telefonske centrale tocno?
Image Ako želite posjetiti aerodrom Željava i okolicu, obratite pažnju na OVE PODATKE
relay station
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby gost on 03 Nov 2008, 11:12

relay station wrote:koja je bila lokacija telefonske centrale tocno?

išlo se do cca 3/5 nakon ulaza br.2 iliti ga "rupe " (to je ona što se najviše prikazuje) te se skratealo udesno slično kao i za KT ali je sve bilo u nivou sa tlom, hodom kroz glavnu galeriju nakon skretanja dolazilo se do križanja lijevo je bila kantina, ravo centar VOJIN-a , alijevo hodnikom dolazilo se do rešeteke iza koje su se nalazila : ŠIFRO STANICA, TELEPRINTERSKA STANICA, PULT TELEFONSKE CENTRALE I TELEFONSKA CENTRALA.
gost

Postby FirewireHR on 03 Nov 2008, 17:44

gost wrote:

išlo se do cca 3/5 nakon ulaza br.2 iliti ga "rupe " (to je ona što se najviše prikazuje) te se skratealo udesno slično kao i za KT ali je sve bilo u nivou sa tlom, hodom kroz glavnu galeriju nakon skretanja dolazilo se do križanja lijevo je bila kantina, ravo centar VOJIN-a , alijevo hodnikom dolazilo se do rešeteke iza koje su se nalazila : ŠIFRO STANICA, TELEPRINTERSKA STANICA, PULT TELEFONSKE CENTRALE I TELEFONSKA CENTRALA.

Može još malo pojašnjenja ako nije problem. :a015 ...meni baš nije jasno gdje je to.
[smly_c040smly.gif]
FirewireHR
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby relay station on 25 Feb 2009, 14:43

gost wrote:

dali je sifro prostorija bila odjeljena od vas telefonista?
Image Ako želite posjetiti aerodrom Željava i okolicu, obratite pažnju na OVE PODATKE
relay station
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby VP4868/4 on 25 Feb 2009, 19:27

relay station wrote:
gost wrote:

dali je sifro prostorija bila odjeljena od vas telefonista?

telefonija je bila u zasebnoj sobi i tu su obicno bila 2 vojnika u dezurstvu iza 15:00.
sto je bilo od 8:00-15:00 nisam upoznat.
15.01.2017.
pozdrav X :garde
VP4868/4
Veteran foruma
Veteran foruma

Re: Noviji unosi u knjigu gostiju

Postby sajeret on 25 Feb 2009, 20:50

Bio sam prije 5.dana na aerodromu zeljava i snimao sam pistu s CAm.pista 5.

sve znam o zeljavi i pistama ulazima tornju i tako zvanom TRANGLU:::::

Znas ti moj qr..
niti je barun pobjegao avionom,a iz vedrog polja si vidio mozda skladiste
mozda si se i popeo do baljevca i trangl je triangl i neznam sta se o njemu ima znati?
sajeret
Sretni forumaš
Sretni forumaš

Next

Return to Knjiga gostija za web stranicu (Guest book for the web page)