prjedlog

...uradi sam.

prjedlog

Postby JoZ@ on 25 Jan 2009, 00:00

Image

napravit za svakog clana ovakvu oznaku il ak neko nece ime nek mu se stavi avion (npr. ja)

a ja cu vidit kolko bi nas kostale majce

kad smo radili FJBG majce (poslikam sutra pa stavim)
sve nas je ukupno kostalo oko 90kn po majsci
termo tisak na prsima (treba malo pripazit sa pranjem i trajace)

misljenja kritike prjedlozi poboljsanja i ostalo [w]
JoZ@
Elitni forumaš
Elitni forumaš

Re: prjedlog

Postby LupusREBEL on 25 Jan 2009, 05:56

To je ablem za rukav, za majce Riker je isto idejno riješio, a 90 kn je skupo. Treba s sito tiskom koji s majcom košta 20-30 kn...
LupusREBEL

Postby JoZ@ on 25 Jan 2009, 11:40

jebga skupo
takva je cjena za to
a opet mi nismo narucili 50kom da dobijemo neki popust

a ovo je jos veca jebada jer svaki amblem ce bit drugaciji

moj prjedlog 20x20 na ledima
JoZ@
Elitni forumaš
Elitni forumaš

Postby LupusREBEL on 25 Jan 2009, 12:42

Ma, skemijat ćemo nešto...
LupusREBEL

Postby JoZ@ on 25 Jan 2009, 14:50

aj nek i ostali kazu neki K
da se tocno mogu raspitat kolko bi kostalo

jel hocete jedan znak na ledima il prsima il ocete samo na rukavu il na rukavu i prsima il na rukavu i ledima il na psrima i ledima il na rikavu, prsima i ledima :mad
JoZ@
Elitni forumaš
Elitni forumaš

Postby LupusREBEL on 25 Jan 2009, 15:13

Ma ja sam za prsni mali, onako na ljevom ili desnoj strani a veliki na leđima, sito tisak.
A zavisno cijeni možda bi ih uzeo desatak, i odmah platio!
LupusREBEL

Postby JoZ@ on 25 Jan 2009, 15:14

OK
ajmo ostali
JoZ@
Elitni forumaš
Elitni forumaš

Postby LupusREBEL on 25 Jan 2009, 15:23

Ali nebi platio 90 kn po majci s majcom uvrh glave 30 kn.
LupusREBEL

Postby Riker on 25 Jan 2009, 15:25

Najbolje da našijemo na lijevo rame amblem i iza na leđa veliki logo :d

Ma ne, ako se gleda čim jeftinije proć onda definitivno sito, premda, ovisno kod kog se to da radit, majice će bit korištene za tumaranje po Želji i slično, znači morat će se prat, e sad treba isto tako vidit da se neda 30 kuna za nešto šta se nakon 2 pranja može bacit.

Niko nije toliko bogat da kupuje jeftino [egyptian]
Od izvora 2 putića
Riker
Elitni forumaš
Elitni forumaš

Postby SuperJura on 25 Jan 2009, 15:28

Ja sam isto za mali logo na prednjoj lijevoj strani i za veliki odozada na sredini.
Mislim da sa sitotiskom ne bi išlo ispod 50 kn jer se računa i priprema, tiskanje, a ako je mali broj komada onda je i skuplje

http://www.novival.hr/sitotisak/sitotisak.htm

Ovaj Rikerov amblem može proći (probat ću nešto složiti i ja ako stignem) ali je malo pretaman sa bojama plus što se moraju maknuti sve sjene, obrubi i slično jer se to ne može tiskati (može ali bi bilo preskupo).
SuperJura
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Postby crni on 25 Jan 2009, 15:32

Ej jel trebaju majice za sminkeraj ili za trcanje okolo po objektima?
Mislim da bi onda trebale dvije vrste, za ove sminkerske je fora na rukavu amblem, a za radne mislim da bi bikle dobre neke
vrlo uocljive, crvene ili zute sa ogromnim amblemom na ledima da se vidi da se ne zabuni neko. U situ se moze stampati i fluorescentnim bojama, da svijetli u mraku.
:)
crni
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Postby Danijel on 25 Jan 2009, 15:36

Za tisak vam imam ja jednu firmu blizu mene, meni su radili reklani materijal i sad mi napravili i reklamne šalice za klub alfista, ovako izgledaju:

Image
Image

Rade sve od podloga za miševe, majica, kapa i tak dalje. Mogu pitat za neke cijene pa ako vam bude odgovaralo nema problema. SLike majica nemam nažalost kod sebe

Evo weba te firme

http://stikma.hr/
Danijel
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Postby LupusREBEL on 25 Jan 2009, 15:41

Danijel wrote:Za tisak vam imam ja jednu firmu blizu mene, meni su radili reklani materijal i sad mi napravili i reklamne šalice za klub alfista, ovako izgledaju:

http://i33.tinypic.com/2wns2nd.jpg
http://i34.tinypic.com/263desp.jpg

Rade sve od podloga za miševe, majica, kapa i tak dalje. Mogu pitat za neke cijene pa ako vam bude odgovaralo nema problema. SLike majica nemam nažalost kod sebe

Evo weba te firme

http://stikma.hr/

Pa i ovo je fora...
LupusREBEL

Postby LupusREBEL on 25 Jan 2009, 15:44

crni wrote:Ej jel trebaju majice za sminkeraj ili za trcanje okolo po objektima?
Mislim da bi onda trebale dvije vrste, za ove sminkerske je fora na rukavu amblem, a za radne mislim da bi bikle dobre neke
vrlo uocljive, crvene ili zute sa ogromnim amblemom na ledima da se vidi da se ne zabuni neko. U situ se moze stampati i fluorescentnim bojama, da svijetli u mraku.
:)

Ma svejedno, samo da nije tisak skup, lako se uzmu kvalitneije majce ili lošije, ja sam blebnu cijenu, sam tisak 90 kn po otisku mi je skupo
LupusREBEL

Postby LupusREBEL on 25 Jan 2009, 15:49

SuperJura wrote:Ja sam isto za mali logo na prednjoj lijevoj strani i za veliki odozada na sredini.
Mislim da sa sitotiskom ne bi išlo ispod 50 kn jer se računa i priprema, tiskanje, a ako je mali broj komada onda je i skuplje

Gdje si se ti ili ja izgubili, po ovom cjeniku do 50 komada otisaka 400 kn, ispada 8 kn po tisku u jednoj boji!? :confused0006
LupusREBEL

Next

Return to Hoby radionica