Pao Mig 29

Re: Pao Mig 29

Postby LupusREBEL on 16 Jul 2009, 21:03

Ovo je velika tragedija, nemogu reć da bi mi u ratu u koje je R. Srbija i R Crna Gora napala R Hrvatsku bilo žao ali mislim da apsulutno neveselim se takvim tragičnim događajima.
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby cyber fulkrum on 16 Jul 2009, 23:19

Moderatori sta vi radite?
cyber fulkrum
Sretni forumaš
Sretni forumaš

Postby FirewireHR on 17 Jul 2009, 00:05

AutoExpert wrote:Uvek su Srbi krivi za sve...
U svakoj temi neko prozivanje o proslosti,ja sam mislio da je ovo forum koji se bavi Aerodromom Zeljava,a ne "iskopavanjem'' ratnih prica i dogodjaja koji su tacni ili netacni

A gdje to ko govori da su Srbi krivi za sve?...osim toga kako sagledati Željavu bez doticanja prošlosti, pa i one ratne.
Ako smatraš da nešto nije u redu, da je netočno i sl. slobodno napiši svoje mišljenje jer ovdje nećeš biti sankcioniran zbog iznošenja mišljenja.

Ako si malo pogledao po forumu (posebno svađaonicu [smlyfight-2345.gif] [smlybow-2.gif] )vidjećeš da imamo zanimljivu perpisku na relaciji istok-zapad.
Tu i tamo su padale teške riječi, nitko nije sankcioniran zbog mišljenja, a bilo je i iskrenih trenutaka razumijevanja. [luda2]

Sve u svemu dosta stvari za koje bi pojedinci na nekim drugim forumima bili zabananirani za vijeke vijekova. [smly_n020smly.gif]

cyber fulkrum wrote:Moderatori sta vi radite?

Deda Cyber očito niste u toku. [smly_mudri_djed.gif] ...moderatora ovdje uopće nema više. ;)
viewtopic.php?f=8&t=1251
...usput bih zamolio dotične da mi maknu moderatorsko zelenilo jer to nisam.
[smly_c040smly.gif]
FirewireHR
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby treb on 17 Jul 2009, 13:57

Evo, nadam se da smo zaključili temu nacionalnih osjetljivosti.

Joza nije mislio ništa protiv pilota, već letjelice, a nitko se ne treba osjećati ugroženim jer pripada bilo kojoj nacionalnosti.
Kraj priče o tome (bar zasad).
Image
treb
Site Admin
Site Admin

Postby AutoExpert on 17 Jul 2009, 18:53

Slazem se da niko nista loshe nije mislio i ajde da stavimo tacku na to ako se slazete.
Nasao sam adreseu Sobotke i treba bi sledece nedelje da okrenem i da dogovorim vidjanje ako bude pristao na pricu.
Imam spisak pitanja koje ste ovde ostavili,ako neko ima josh neko pitanje nek poshalje na autoexpert@yubc.net

Pozdrav svim forumasima Aerodroma Zeljava
AutoExpert
Elitni forumaš
Elitni forumaš

Postby LupusREBEL on 17 Jul 2009, 19:52

Ako se tko osjeća ugruženo ovdje onda sam ja! [oops]
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Previous