Oluja operacija slobode

Informacije o gradu Bihaću i okolici, prirodnim ljepotama rijeke Une i zanimljivim mjestima na tom području.

Oluja operacija slobode

Postby stalker on 21 Jul 2009, 16:53

Kako što znamo pored jna u okupiranoj Krajni bilo je i pobunjenika i ratni zločinaca tzv heroja koji su mogli da ubijaju samo nenaoružan narod
Medjutim kada je krenula operacija pod kondim nazivom "Oluja" svi ti junaci su pokazali svoje junaštvo te bježali glavom bez obzira.
Evo jedne snimke jedne Srbijanske tv ove momke iz CRNI MAMBI ne poznajem ali dečke iz ovog kadra što Tekbiraju znam i dan danas ih vidjavam to što je ubijano su bili naoružana vojna lica pobunjenici i teroristi koji nisu uspjeli da se povuku za koje nije tad brinula država koja ih je poslala u Krajnu.
Pogledati video treba i naravno svim čestitam godišnjicu "Oluje" dečki ako neko želi dojdite da bacimo roštilj na Plješevici povodom godišnjice pobjedonosne akcije

http://www.youtube.com/watch?v=0g4QehT8 ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=kEWtOrNp_uA [yesss]
Huan je drmnuo tekilu,Huan je skupio gerilu,Huan je pucao u stilu rataratarara

Image Ako mislite da možete raditi isto što i LupusREBEL obratite pažnju na OVE PODATKE Image
stalker
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Re: Oluja operacija slobode

Postby bostjan on 21 Jul 2009, 18:29

u ratu svako napravi neki zločin a tome se kaže osveta i traje najmanje 50 godina dve il tri generacije .zato po mom mišlenju ante gotovina nikad neče bit zločinac druga strana je pravila svi znamo kakve zlo...... nešto treba da se im i vrati a to je osveta stara milijun godina .ratovi uvek su bili prljavi i ostače takvi nema tih ljudi da bi sprečili ljudski nagon.

http://www.youtube.com/watch?v=9NE_pQ1Q2Mc

pogledajte ja sam slovenac i plako sam pokraj ovog spota.
bostjan
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Postby LupusREBEL on 22 Jul 2009, 07:06

bostjan wrote:u ratu svako napravi neki zločin (...)

Moram te razočarat, ne svaki, ja sam iz rata izišao čistih ruku, obraza i savjesti...
...hvala Bogu i mom razumu u tom periodu svog životu, da te mogu razočarat jer bi najvjerovatnije bio u ludnici zbog savjesti.
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby stalker on 22 Jul 2009, 13:50

Ljudi ono što se desilo u Krajni ono je bilo oslobadjanje sprjećen je pad Bihaćkog džepa a Bože moj nije jedan general nadzirao sve te vojnike ali u Srebrenici Sarajevu Vukovaru gdje su ubijani namjerno civili gdje se naredjivalo da se ubije i puca po civilima gdje su ti generali i ti vojnici.
Terorističke snage martićevaca i arkanovaca koje su utekle čim su se HV i ARBiH dočepala oružja radili su zločine.
Evo priča mi kolega baš jedan od ovi vojnika kaže jednom smo imali okršaj sa tzv elitnom jedinicom pod nazivom "jedinica" ovdje negdje oko Bihaća ma kaže ništa s nis"čim razbili ih ko još nismo imali baš neki izbor oružja ono što je bilo malo nešto ali kaže razbježali su se ko.
Mislim Ante Gotovina i ne samo on već svi učesnici "Oluje" i sama Oluja je za mene jedan praznik a ti ljudi heroji kao i moj 5 Korpus ove godine ću sa grupom da obilježim ovu godišnjicu tako što ćemo otići na Pljesevicu i napraviti jednu malu feštu povodom godišnjice naravno sve će biti u skladu sa ovim dogadjajem uniforme i to ide tako ćemo odati i počast svim palim borcima/braniteljima u agresiji u kojoj smo mi izvojevali pobjedu te razbili teroriste i fašiste koje je vodio glavni fašista neisplati mi se njegovo ime pisati nije vrjedno ovog foruma :garde

Image Ako mislite da možete raditi isto što i LupusREBEL obratite pažnju na OVE PODATKE Image
stalker
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Postby LupusREBEL on 22 Jul 2009, 19:35

Firewall wrote:legendarni susret
Image

Povjesni trenutak, čega?
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby LupusREBEL on 23 Jul 2009, 07:44

Nisam skužio...
...jer uvjek prikazuju glavonje da se susreću.
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby stalker on 25 Jul 2009, 12:15

Neznam dali je ko od forumaša učestovao u Oluji i bio ovdje na ovom mostu ali susret je bio ono nakod blokade napokon deblokirani terorista nije bilo okolo poslje su otjerani i dalje oko grada tj sami pobjegli ostavili iza sebe paljevinu oružje i tako to.
Sva ta vojna mašinerija navodno sila br 4 u svjetu je pobjegla pa šta bi bilo da su nas napali Amerikanci propala bi jugoslavija za 3 sata nebi bilo vojske nikakve niti države eto ko nas je branio sila br 4 u svjetu ljudi moji a ovdje se priča o Željavi kao nekom objektu nebi nama pomogla Željava kad nebi niko polećao s nje

stalker
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Postby LupusREBEL on 27 Jul 2009, 22:07

:livre [smly_5086smly.gif] :livre
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby stalker on 13 Aug 2009, 16:37

http://www.youtube.com/watch?v=GUGRybv6wb8

Ova me je raskućila,kad ja ovo zadam na partiju jihuuuuu 0026

stalker
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Postby stalker on 25 Sep 2009, 17:55

Čuj neće nesmije,pokušali su popušili i sad neka imaju na pameti 0026 nego vi meni dojdite da mi sjednemo i zalijemo kojom turom 0026

stalker
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Postby VP4868/4 on 25 Sep 2009, 18:22

stalker wrote:Čuj neće nesmije,pokušali su popušili i sad neka imaju na pameti 0026 nego vi meni dojdite da mi sjednemo i zalijemo kojom turom 0026

ne bih ja bas rekao da su popisili TI za koje ti mislis da su popusili.
najblaze receno popusili su svi jer granica vise nije kao u davna vremena.
05.02.2020.
pozdrav X :garde
VP4868/4
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby stalker on 25 Sep 2009, 18:57

Kada bi mi gledali u to svi smo mi popušili jednu veliku foru,neko se obogatio neko osiromašio i gotovo jbg.
Samo sam naveo da su neki naučili lekciju u Krajni,tj Bihaću da se ne zajebavaju te da budemo svi fini,te da se lovačkom puškom može zaustaviti Tenk.
Eto Amerika i Rusija sad neka dojdu istraživati kako je moguće sa se nenaoružani ljudi sa malo vojnog iskustva suprostave mnogo jačoj vojsci ili kako se reče sili br 4 u svjetu.
Još s kakvim se puškama išlo sramota me je spomenuti s čime se ratovalo,jel neko bi se smijao.

[smly_o030smly.gif]

stalker
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Postby stalker on 25 Sep 2009, 19:13

I još nešto nemogu da razumijem kakav je to vojnik da puca na djecu.
U Bihaću su jednog dana poginule 4 djevojčice u dobi od 11 do 15 godina,naravno nek oje naveo artiljeriju,te rekao koga gadja.Ja tu nevidim vojskuveć ratne zločince i kukavice.
Pa u Sarajevu šta je djece ubijeno,da poslje toga ostanem ravnodušan,pa nemogu ko god je ubijao nevin narod treba ga upucati.
Još govore kako je bilo zločina u Oluji,bem im zločin iz Krajne se nije trebao pustit niko živa da se izvuče jel bili su tu sa jednim ciljem da zauzmu Bihać,te naprave zločin.
Al nisu mogli a i zajebali ih metrolozi nisu najavili oluju [smly_m055smly.gif]

stalker
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Postby VP4868/4 on 25 Sep 2009, 19:22

netko u djeci vidi buduce mame i tate,netko se napije pa vidi babaroge,a
netko puca jer je to dio zabave.
da se mene pita prvome koji je izvadio ili izvadi pistolj na nekakvoj svadbi
trebalo bi drugi metak sasiti kroz zubalo.
ako se vratim za oko 20 godina onda se zna tko je setao oruzje i tko je
pucao i veselio se-OFICIRI I MILICIJA! ti isti su i napravili frku da im fiseklije
ne bi ostale prazne.
05.02.2020.
pozdrav X :garde
VP4868/4
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby stalker on 25 Sep 2009, 19:38

Gledaj sad u ovome svemu svi smo gubitnici (mislim na narod) samo su oni koji suzakuhali izvukli deblji kraj te uživaju.Ali i pored svegaovoga ja ne mrzim nikoga,jel kako se ovdje moralo ići tako i tamo.Ali složimo se da je bilo puno oni koji su htjeli da stvore neke države,normalno i oni su se izvukli

stalker
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Return to Bihać sa okolicom i rijeka Una