Pozdrav i da se predstavim

Ovdje možete ukazati na probleme i iznijeti prijedloge za koje mislite da će pomoći radu ovoga foruma.

Pozdrav i da se predstavim

Postby Aahz on 14 Nov 2009, 15:39

Prije svega lijep pozdrav svima....dolazim iz Zaboka, zagorec po nacionalnosti :zubo: , 29 godina mlad, po zanimanju zrakoplovni tehničar ZiM....trenutno honorarac u potrazi za stalnom mukom iliti poslom. Moja fascinacija Željavom počela je '95 kad sam i 1. put čuo za nju,a za link na ovaj forum sam naišao na jednom od moto-foruma u HR.Hvala vam kaj ste mi omogućili da postanem član ovog foruma i dobijem odgovore na pitanja koja me zanimaju već više od 10 godina, a nitko mi nije mogao/htio odgovoriti. Nadam se dobrom druženju i do čitanja...

PS
Trebat će mi nešto vremena da pohvatam teme pa ak sam se predstavio na krivom mjestu molim admine/modove da premjeste kamo treba.
Aahz
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Re: Pozdrav i da se predstavim

Postby FirewireHR on 14 Nov 2009, 15:59

Dobrodošao na forum Aahz. :hi :)
Ovdje je svakako teško sve pohvatati jer je masa stvara razbacana na 1001 mjestu. [yes.gif]
Osim toga naš problem je što nemamo ljude "profesionalce" koji bi vodili i brinuli o forumu, pa je on takav kakav je.
Također niti nemamo nekakva striktna pravila (osim ovih više savjeta recimo), a ponajmanje ljudi koji bi policijskim metodama provodili išta slično (niti ih želimo imati).
...oslanjamo se više na dobar kućni odgoj forumaša koji žele učestvovati. 0026
[smly_c040smly.gif]
FirewireHR
Veteran foruma
Veteran foruma

Return to Problemi, prijedlozi i dobrodošlica novim članovima