Pozdrav...

Ovdje možete ukazati na probleme i iznijeti prijedloge za koje mislite da će pomoći radu ovoga foruma.

Pozdrav...

Postby sniper on 17 Nov 2009, 00:24

Pozdrav svima i hvala na dobrodošlici.Ukratko dolazim sa Krka,30 god.Intenzivnije zanimanje za Željavu počinje uoči posjeta i iako je razrušena stvarno je fascinantna.
sniper
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Re: Pozdrav...

Postby LupusREBEL on 17 Nov 2009, 00:38

Dobro doša, i istina...
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Re: Pozdrav...

Postby zagi on 07 Mar 2011, 13:11

Meni se zanimanje za Željavu javlja od prije 2 godine. Kao klinac sam svake godine na putovanju prema Jadranu pokušao otkriti gdje se nalazi aerodrom Udbina( govorim o osamdesetim godinama prošlog stoljeća). Pretpostavljao sam da se nalazi iza guste borove šume uz cestu. A iz mjesta Udbine se nije moglo puno toga razaznati, s obzirom da nije bilo standardnog kontrolnog tornja itd.
A prolazeći kroz Korenicu ( tada Titovu) promatrao sam one radare na Goloj. Ni na kraj pameti da se s druge strane nalazi takav grandiozan objekat. Ali sam slušao raznorazne priče o izljetanju aviona iz brda itd. što se kasnije potvrdilo kao netočno, odnosno djelomično netočno. Tada sam prije dvije , tri godine počeo njuškati na internetu o aerodromu Udbina i saznao za Željavu.
zagi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Return to Problemi, prijedlozi i dobrodošlica novim članovima