ćao drugari

Ovdje možete ukazati na probleme i iznijeti prijedloge za koje mislite da će pomoći radu ovoga foruma.

ćao drugari

Postby miki_1983 on 23 Feb 2010, 22:21

Pozdrav. Zovem se Miroslav i pišem iz Zagreba.
Došao sam ovdje saznati što više o ovom aerodromu koji me fascinirao u svakom pogledu.
Malo sam se interesirao o Jugoslaviji kao velikoj vojnoj sili i malo po malo došao do Željave. Žao mi je što takvo jedno čudo ne služi svrsi ,al valjda je sve to moralo tako biti. Eto, nadam se da ću još puno naučiti o aerodromu iz Bihaća te da će biti zanimljivih diskusija,materijala,svjedočenja te ,ako prilike dopuste i posjeta ovoj legendi.
miki_1983
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Re: ćao drugari

Postby FirewireHR on 24 Feb 2010, 01:30

Dobrodošao na forum. :hi
[smly_042smly.gif]
[smly_c040smly.gif]
FirewireHR
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby z3r0c00l on 24 Feb 2010, 02:13

[smly_042smly.gif]
z3r0c00l
Sretni forumaš
Sretni forumaš

Postby LupusREBEL on 24 Feb 2010, 15:49

Dobro došao...
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby Fire Boss on 28 Feb 2010, 13:44

Dobrodošao!!! [smly_n020smly.gif]
Fire Boss
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Postby zagi on 04 Mar 2011, 14:25

Pozdrav Miroslave! Ja sam " novopečeni forumaš" isto iz Zagreba. Interesi su nam svima isti. Samo bi ti htio reći kad bi ovaj objekat bio u funkciji, ( što si spomenuo kao svoju želju) onda mi nebi imali prilike toliko razglabati o toj temi a da ne pričam o razno raznim posjetima i ekspedicijama na taj aerodrom. Bio bi ogrnut velom tajne, i o njemu nebi ništa znali ( osim onih ljudi koji su služili JNA na ili u blizini tog aerodroma). Isto tako smatram da nikakvo uređenje tog aerodroma u turističke i neznam kakve još svrhe ( ima prijedloga za uzgoj gljiva i ostale nebuloze) nema svrhe. Upravo zbog svoje tajnovitosti izaziva toliku pažnju, i najbolje je ostaviti stanje takvo kakvo je. Nažalost sve to propada. A aerodrom će biti zanimljiv tako dugo dok god ima ljudi koji su služili JNA i koji znaju šta je ona svojedobno predstavljala ( pritom naglašavam da nisam nikakav jugonostalgičar, ali sam svjedok i sudionik tog prohujalog vremena). A da kojim slučajem baza i nije uništena, kao što je već netko i spomenuo zbog svojeg položaja( mislim na međudržavni) nebi bila upotrebljiva. Nebi spominjao koliki bi to bio zalogaj za bilo koji proračun, bilo koje novo nastale države na području EX YU. I za kraj niti jedna druga strana sila tu jednostavno ne paše, upravo zbog gore navedenih razloga.
zagi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Return to Problemi, prijedlozi i dobrodošlica novim članovima