zasto ne vidim neke fotografije???

Ovdje možete ukazati na probleme i iznijeti prijedloge za koje mislite da će pomoći radu ovoga foruma.

zasto ne vidim neke fotografije???

Postby suzuki_gsr on 28 Feb 2010, 02:36

[smly_018smly.gif] imam mali problem: kako prelistavam pljesecicu :livre tako sam uvidio da masu slika ne vidim?
da li je to iz razloga sto sam jos "svjez" na forumu pa kad malo ostarim budem dobio status da gledam slike ili
mi nedostaje neki driver????
thnx!
suzuki_gsr
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Re: zasto ne vidim neke fotografije???

Postby FirewireHR on 28 Feb 2010, 03:54

Hm ovaj forum nema takvu limitaciju da ne možeš vidjeti slike. [smly_n010smly.gif]
Možeš dati link gdje bi to bilo?

Slika se moguće ne vide zbog;
-trenutno nedostupan servis gdje su smještene (vrlo loako moguće)
-izbrisane (sumnjam)
-imaš možda neku sporiju vezu pa se prekine učitavanje...btw. i meni sa rezom vezom se nekada stvari dugo učitavaju jer neki forumaši često stavljaju puno slika većih rezolucija u postove. [zbunjen---.gif]
[smly_c040smly.gif]
FirewireHR
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby LupusREBEL on 28 Feb 2010, 09:27

Da, treba napisat koji forum ili tema a za brže otvaranje slika ima Opera MINI ver 4.0 koja ima turbo...
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby suzuki_gsr on 28 Feb 2010, 21:27

pojma nemam kakva je veza, na terenu sam u njemackoj i koristim net u toj zgradi, mozda je i stvar u njihovom serveru., a sad se ne sjecam o kojoj se temi radilo jer sam sinoc do kasno cackao a cini mi se da cu i veceras opet. ak opet naletim, poslat cu primjer. hvala! fakat ste aktivni i susretljivi, nema sta!
i bilo lijepo jedan organizirati jedan kolektivni pretres zeljave. sa ekipom koja vec dobro zna teren, da ujedno budu i vodici, primjerice jedan dan u ljetu, dan D, koliko zainteresiranih, mjesto susreta pr. L.P.Selo u toliko i toliko sati, zeljava, pljesevica, svi zajedno, zderava, moze i konzerve zajedno a moze i preko na janjca [ovca] [ovca] [ovca] . samo nek se druzimo.
ekipa, ovo nek se prosiri kako je krenilo, vi ce te biti a skoro i jeste legende i pioniri zeljave generacije 2000.! [viking]
suzuki_gsr
Tihi forumaš
Tihi forumaš

Postby LupusREBEL on 28 Feb 2010, 21:44

A čuj, trudimo se koliko možemo...
..e sad...
[zbunjen---.gif]
Image
LupusREBEL
Veteran foruma
Veteran foruma