HRZ u akciji Oluja

Sjećanje na Domovinski rat i ostale ratove na podrucju exYU.

HRZ u akciji Oluja

Postby admin2 on 03 Apr 2008, 17:08

admin wrote:Pronašao ovaj članak, "Hrvatski vojnik", 1996.god.:
Image..Image..Image..Image..

Image..Image..Image..Image..
admin2

Re: HRZ u akciji Oluja

Postby admin2 on 03 Apr 2008, 17:09

relay station wrote:ipak da ze zna kako su nasi isli nisko...pa makar se zapinje u borove ali nema veze bitno je da nema gubitaka
Image
a još jako puno slika ovdje http://www.maketarstvo.net/forum/viewto ... &start=330
samo nikako se nemogu nacuditi tom liku sgt dautanecu cijom zaslugom i mi ovdje vidimo te slike..liku je nick ustvari cin i prezime..i još je lik mehanicar na migovima zanimljivo
admin2

Postby admin2 on 03 Apr 2008, 17:10

Firewall wrote:Jel' to razdrapo krilo na drveću ili PAM streljivu?
admin2

Postby admin2 on 03 Apr 2008, 17:10

Djadjo wrote:E jesu te miguše avioni,ovaj sa slike nema pol krila ,horizontalac....ali nema veze toči i vozi.... :))))

ovo se kuzi da je razdrapano otkinuto.....PAM ostavlja tipicne tragove i necjepa krilo bas na ovaj nacin

Djadjo
admin2

Postby admin2 on 03 Apr 2008, 17:11

relay station wrote:
Firewall wrote:Jel' to razdrapo krilo na drveću ili PAM streljivu?
a ti neznas za taj slucaj?drvo je u pitanju pa pricalo se o tome podosta..jer avion je jedva uspio sletit..ali zahvaljujuci zavidnoj vjestini doticnog pilota sve je nakraju ispalo ok
admin2

fishbed-N wrote:jedan moj scan iz ladice za relejca - Večernjak (malo prije oluje)....

Image
admin2

relay station wrote:jedna za rona :D
Image
inace za one koji neznaju ovo je osvetnik dubrovnika ex Yu. oznaka 17235 bivseg 117lap
admin2

Postby admin2 on 03 Apr 2008, 17:42

fishbed-N wrote:Ma pusti te nove, toga ima koliko hoćeš - daj malo materijala poput ovog ;)
Gdje su ti te veze, radi li taj tvoj predajni centar - informativno vrlo slabo stojiš koliko vidim ;)

Image
admin2

relay station wrote:nisam tu sliku 102ke stavio bezveze..vjerojatno pretpostavljas zasto sam ju stavio :D da te malko podsjetim gdje je ona bila,i tko ju je navise vozio :D
admin2

relay station wrote:
fishbed-N wrote:Ma pusti te nove, toga ima koliko hoćeš - daj malo materijala poput ovog ;)
G
dje su ti te veze, radi li taj tvoj predajni centar - informativno vrlo slabo stojiš koliko vidim ;)

Image

hm pogledaj na svicarce pa procjeni tko informativno slabo stoji..inace morat cu pobit tvrdnju da su svedski aerodromi uzor za zeljavu..dokazali smo da je to netocno..baci oko na svicarce koje smo ovdje obradili kao još nitko do sada nigdje pa ces svatiti
admin2

Postby admin2 on 03 Apr 2008, 17:43

relay station wrote:http://ns1.vjesnik.com/Pdf/2003%5C01%5C19%5C15A15.PDF inace ovaj ovaj krajnji desni na slici je i zapeo avionom o drvo
admin2

relay station wrote:nije to nista strasno kad se zapne o drvo..evo kako izgleda taj avion..krilo se popravilo Image
admin2

Djadjo wrote:Jel se moze doc do V Gorice odnosno do tih aviona unutar zice,i slikat ih ako si civil kao ja npr....

na mapsu se vide ti avioni sparkani u dvoristu zgrade...a tamo su i dve tri mi8 topovnjace

Djadjo
admin2

Postby admin2 on 03 Apr 2008, 17:44

relay station wrote:unutar zice?pa neznam bas da ce te netko pustiti u krug ztz-a
admin2

Postby admin2 on 03 Apr 2008, 17:44

Firewall wrote:Nekako mi djeluju u prilično lošem stanju, malo staro i isluženo.
admin2

Next

Return to Od Gazimestana preko Kninskih balvana do Oluje