Blokada ulaska Hrvatske u NATO

Sjećanje na Domovinski rat i ostale ratove na podrucju exYU.

Re: Blokada ulaska Hrvatske u NATO

Postby JoZ@ on 17 Feb 2009, 21:37

ma njima treba rec otvoreno
il cemo bit primljeni do kraja g.
ak ne ko vas jebe
kad vas cjelu EU jebe sacica slovenaca

a onda eto nam ljetna sezona a auti samo prolaze kroz sloveniju
nema niko potrebe stat i pisat kolko je velika

pojcat patrole na moru
i sve koce zatecene kod nas
odteglit u luku
lupit kapetanu kaznu
i zabranu ulaska u RH na 10g
a kocu stavit na drazbu
pa kad ga ponovo ulove
sa njim u zatvor uz mogucnoscu da zatvor zamjeni novcanom nadoknadom
po tarifi kolko kosta dan u zatvoru
JoZ@
Elitni forumaš
Elitni forumaš

Postby JoZ@ on 17 Feb 2009, 21:57

ma kolko ja vidim svima je polako pun K slovenije i njihovog odugovlacenja

samo ne kuzim kak ta jedna drzavica koja je medu najmladim clanicama ima muda tak zajebavat sve ostale
i kak se te ostale daju zajebavat jednoj sloveniji
nadam se samo da ce im se sve ovo odbit u glavu
a toga su izgleda postali svjesni neki slo politicari
da sa ovim samo daju losu sliku o sebi
JoZ@
Elitni forumaš
Elitni forumaš

Postby stalker on 17 Feb 2009, 22:04

Ma oni malo ljubomorni na more koje Hrvatska posjeduje,ali mene ta EU nekako čudi kako može jedna državica blokirati ulaz jedne države u NATO ili EU mislim da je tu EU kriva oni mogu da Sloveniji kažu stanite nepitate se vi ima nas još
Huan je drmnuo tekilu,Huan je skupio gerilu,Huan je pucao u stilu rataratarara

Image Ako mislite da možete raditi isto što i LupusREBEL obratite pažnju na OVE PODATKE Image
stalker
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Postby kontejner on 17 Feb 2009, 22:43

Vis , nemoj ni pomisliti da ja nekaj drzim na slovensku stranu, ali ima Lupus prav, nismo mi bez putra uopce .Stednju na Ljubljanskoj je imal i moj stari, i digel ju je bez problema.Par ljudi koje znam je "preneslo" tu stednju na nase banke , problem je sa onima koji su cekali .
A kak mi se cini opet bu tak, samo onda je bila Ljubljanska i Beobanka , a sad su sve u stranom vlasnistvu, ak pukne ko bu sad kriv ?

Sveta Gera je primjer aktivne obrane , koju mi zastupamo kad nam pase oko Bosne.Mozes napasti teritorij drzave sa kojeg te napadaju . Ili ne vazi svaki put?

Za granicu ne idu na sud jel im ne treba , to je valjda jasno.Nema tu pravo i pravda , propisi ovakvi i onakvi vec kak veliku batinu imas.Srbima se pokazalo na Kosovu- a mi masemo sa medjunarodnim pravom ,ko da to vazi za svakoga :confused0007 .

Ne daju se oni zajebavati Sloveniji ,da je to problem vec bi bili i u Natu i u Eu. Jednostavno ih nije briga , nemaju interesa i potrebe za nama i gotovo .Pogotovo EU, jos hrpa sirotinje za subvencije , nemreju nam vise ni uvaliti svoju robu jel ju i tak placmo kreditima koje oni daju .A lova im sad treba za po doma , za razlku od nas stabilnih, kod njih je kriza vec stigla .

Ko Amerima prijeci da sa nama sklope direktni sporazum o obrani i vojnoj suradnji .Mogu preskociti slovence u dva dana ,pa nek se dure, ali jednostavno nas za sad ne trebaju .

Stav Natoa je jasan , onaj trenutak kad i ako udjemo poceli budemo se buniti ak bi vece clanice imale nekakva veca prava od manjih .Zato svi imaju ista prava ,(veci lakse uvjere manje da preuzmu njihovo misljenje) samo nam to ne pase dok smo vani . A dok smo vani nas se to i ne tice , kaj ne ?

Stvarno ne vidim razlog da se ljutim na susede kaj imaju sposobne ljude koji zasad pametnije igraju , pa mi svoje izberemo sami, i to ne zato kaj su sposobni, nego kaj nas uvjere da su oni drugi jos gori . Svake cetri godine odigramo loto .Biramo samo jel ocemo 6/45 ili 7/39 , brojevi su vec na listicima :deg . Sanse za dobitak ak tak igras su nikakve , a zna se da organizator najbolje prolazi u toj igri .

Nase more im je najmanji problem,daleko vise mi trebamo turiste nego oni nas , vec smo poceli kukati kaj ak ne dodju,proracun visi ,a ne vidim da je neko u EU zabrinut da ce propasti ako se ne kupa kod nas .Dapace, sto manje tu potrose lakse nas prcaju dogodine.
kontejner
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Postby LupusREBEL on 18 Feb 2009, 06:27

Kao prvo ušo sm u Slo s ispravnim autom kod Pule negdje u Istri, pukao mi lager na kotču i guma se izlizala, ako slovenska prometna policija nije imala zamjerke neznam zašto bi imala pogranična, pa idem u svojoj držvi popraviti uto, drugo, devizne štednje ni jedna banka nije isplaćivala u cijelost (stare devizne štednje) zato jer su devize otišle u savezni budžet za vraćanje duga Yugoslavije. Toga smo svi svjesni, zato je dinar delvarvirao jer se dinari štampali na kile i s tim dinarima savezno izvršno vjeće plaćalo vanjski dug koji je iznosio nekih 20% BDP (sad je u Hrvatskoj oko 80% duga), osobno, i mi kad smo se ocjepili neznam dali se Beobanki, Skopskoj banci ili Novosadskoj banci vratili te devize da isplate Vojvođanima, Srbima i Mkedonci stara devizna štednja. Bosanskoj i Hercegovačkoj je, na jedan pokvaren i nekorektan način, novčanice koje nisu nama više bila platežna moć jer Hrvatska uvela Hrvatski dinar i dinare poslala u Bosnu i Hercegovinu. Naime sjećam se tog razdoblja jer je moj ćaća imao mirovinu u devizama, Ljubljanska banka je na isti način htjela riješiti dug ali je naša vlad odbila. Nadalje, Slovenija za razliku od Makedonije i Srbije, svim svojim bivšim zaposlenicima a mirovinskim osiguranicima isplaćuje mirovine.
Neslažem se ni ja za Ljubljansku banku, ni Svetu Geru, NE Krško i Piranski zaljev, ali to su napuhani slučajevi, nisu Slovenci uveli vinjete da bi zajebavali Hrvate već da bi naplatili autoceste i tranzit kroz svoju državu, napravili su to nespretno ali opet ne zbog Hrvatske kako javnost bruji.
U krajnoj nuždi, ja sam bio za NATO i EU '90 i '91, mislio sam da će nam pomoć u obrani ali koji će nam sad milokliz, da naši vojnici idu po stranim državama?
Postat ćemo kao Etijopija i Bosna otpad za staro naouružanje, misli li itko što ako sutra uđemo u NATO i NATO odluči staviti raketni štit? A moramo poštivat sve to, nadalje, neke šugave udruge kao "Zeleni" su branili HV-u da stave na Učku radar za nadzor Jadrana, misliteli da NATO će nekog moliti za dozvolu za stavljanje istog sranja na Velebit?
Ili da će moliti nekog da sredozemnu flotu "sakrije" u Hrvatske državne vode prema potrebi?
Uporaba Slunjskog poligona za svoje vježbe?
I što nam donosi taj NATO a što će nam oduzet?
Pa kad se malo sve to odvagne, možda nam Slovenci i žele dobro... :confused0006
LupusREBEL

Postby JoZ@ on 18 Feb 2009, 10:27

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

slovenci dobili po nosu :ebudale:
napokon nekom prekipjelo u EU

sad ce bit
:predaja: oprostite braco hrvati
nismo mi to bas tak mislili

fuj
kak mi se sve vise gadi
JoZ@
Elitni forumaš
Elitni forumaš

Postby LupusREBEL on 18 Feb 2009, 11:05

A i ti padneš na priče rekla-kazala HTV tj. novinar!
Zašto bi ti pljuvao autima slovenaca jer su novinari napuhali problematiku!?
LupusREBEL

Postby FirewireHR on 18 Feb 2009, 11:26

Ja mislim da u cijeloj igri političari imaju veliku ulogu, a slovenski posebno jer ne prihvaćaju sudsko riješavanje prisutnih problema što pak govori da očito nemaju vjere i argumenata da bi se stvar mogla riješiti u njihovu korist.Ne znam koji bi drugi razlog bio. :a015
Zbog toga nam otežavaju što god je moguće više priključivanje NATO-u i EU...a pravno gledano imaju na to pravo kao ravnopravni članovi.
Obični ljudi uz granicu i većina ostalih (bar po medijima) uglavnom govore da su i dalje u dobrim odnosima bez obzira na probleme.
Forsiranje referenduma za ovo-ono kod njih po pitanju Hrvatske će valjda onda i pokazati jeli ljudi zaista tako ne podnose Hrvatsku kako se da zaključiti iz političkih odnosa.
U svakom slučaju referendum ako ga i bude i završi povoljno po Hrvatsku će pokazati da slovenski političari vode krivu politiku i morati će snositi posljedice zbog slovenske javnosti.
Ako pak većina onih koji izađu na referendum budu protiv Hrvatske pokazaće se da usitinu većina ljudi zaista ne podnosi Hrvatsku i taj rezultat će bojim se posvađati slovenski i hrvatski narod na duže vrijeme...i to je vrlo opasno po mome mišljenju.
[smly_c040smly.gif]
FirewireHR
Veteran foruma
Veteran foruma

Postby JoZ@ on 18 Feb 2009, 11:39

FirewireHR wrote:Ako pak većina onih koji izađu na referendum budu protiv Hrvatske pokazaće se da usitinu većina ljudi zaista ne podnosi Hrvatsku i taj rezultat će bojim se posvađati slovenski i hrvatski narod na duže vrijeme...i to je vrlo opasno po mome mišljenju.

bas tak

samo ja se pitam kolko ima pravih slovenaca
a kolko onih "slovenaca" koji mi zakrce cestu petkom navece i nedjeljom navece
JoZ@
Elitni forumaš
Elitni forumaš

Postby kontejner on 18 Feb 2009, 14:42

Ali mi sloveniju nikad nismo ni pravno ni formalno napali...

JNA je , sa naseg teritorija .Pa sad se slovenci sepire sa ratnim plijenom .Sto je to nas teritorij bas ih briga dok mogu zajebavati.

Nadati se nekom razumu prosjecnog obicnog covjeka na referendumu nije bas sigurno . Kad politicari i mediji dobro zakuhaju, ide se oruzjem jedni na druge , kakav rizik im je zaokruziti nesto na listicu.

Zna se inace kak to funkcionira oko mejasa . Obadvije strane su tvrdo uvjerene da su u pravu , i ne pita se za sredstva .Dok se ima kaj prodati , dotle se tuzi i sudi, povremeno rade kolci, vile i sjekire,nek ide cijeli grunt za troskove , ali to je moj pedalj i gotovo .
Bas idemo u tom pravcu cini mi se .
kontejner
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Postby stalker on 18 Feb 2009, 21:47

Ja ljudi nebi ulazio u ovu diskusiju jel ja sam iz BiH,ali mene zanima kako da toliko mrze Hrvatsku,mislim što ? nije Sloveniju napala Hrvatska već JNA mislim
Huan je drmnuo tekilu,Huan je skupio gerilu,Huan je pucao u stilu rataratarara

Image Ako mislite da možete raditi isto što i LupusREBEL obratite pažnju na OVE PODATKE Image
stalker
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Postby LupusREBEL on 19 Feb 2009, 09:40

Stalker, imaš pravo na mišljenje, bez obzira iz koje si zemlje.
LupusREBEL

Postby JoZ@ on 19 Feb 2009, 11:44

kao sto rekoh
slovenija je ostala usamljena i ostavljena od sviju
pa je ipak koja pametna glava odlucila ne talasat previse
nego kud svi tud i mali mujo

a slovenski extremisti desnicari i ostala gamad
koja pokusava zagorcat zivot svima oko sebe
nek se napusi K [w]

napokon su :predaja:
objesili gace na stap i poceli mahat [w]